Póker Fórum Archívum > WSOP 2012 > WSOP Main Event - Koroknai András a világbajnoki döntőben!

PokerEdge
Válasz GucsiL kommentjére
2012. okt. 28. 21:51

Szerintem jól írod, bár valóban kicsit furcsa, mivel az ottani idő akkor 8:00 a.m. lesz.

Galambos Tarzan
Válasz PokerEdge kommentjére
2012. okt. 28. 21:58

Szerintem jól írod, bár valóban kicsit furcsa, mivel az ottani idő akkor 8:00 a.m. lesz.


Én sem értem, hogy eddig mindenki magyar idő szerinti hétfő hajnal 2 órás (vagy téli időszámítás miatt 1 órás) kezdésről beszélt, és valóban a wsop.com -on még még 17 órát ír. Akkor most mi az igazság? Mikor kezdődik magyar idő szerint? :)

PokerEdge
Válasz Galambos Tarzan kommentjére
2012. okt. 28. 22:13

Kíváncsi leszek, hogy mialatt Kori játszik, megdől-e esetleg az egyszerre a legtöbb látogató, vagy felhasználó a PA-n statok. Persze a live stream nagyot dobna rajta.:)
Mindenesetre hajrá Kori, én szurkolok ezerrel!
Tony Montana, Scarface: The World is Yours!:)):)):))

olegg
Válasz Galambos Tarzan kommentjére
2012. okt. 28. 22:14

Nagyon szokatlan lenne, hogy helyi idő szerint reggel 8-9 körül elkezdjék a Final Table-t. Egy délután 5 körüli kezdés (helyi idő szerint) sokkal valószínűbbnek tűnik.

Minusz
Válasz Galambos Tarzan kommentjére
2012. okt. 28. 23:21

Én sem értem, hogy eddig mindenki magyar idő szerinti hétfő hajnal 2 órás (vagy téli időszámítás miatt 1 órás) kezdésről beszélt, és valóban a wsop.com -on még még 17 órát ír. Akkor most mi az igazság? Mikor kezdődik magyar idő szerint? :)


Hétfőn du.15 órakor kezdődik...
Csak a Kori...!!!! ;)

zil75
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. okt. 28. 23:26

Sziasztok!
Azért ez gáz, hogy a legnagyobb hazai pókeres oldalon nincs hivatalos hír az évtized legnagyobb pókereseményéről----szerintem...

PokerEdge
Válasz zil75 kommentjére
2012. okt. 28. 23:29

Na ne röhögtess már, mert mindjárt magam köré élvezek.....:)):)):))

mzoleee
Válasz zil75 kommentjére
2012. okt. 28. 23:39

Sziasztok!
Azért ez gáz, hogy a legnagyobb hazai pókeres oldalon nincs hivatalos hír az évtized legnagyobb pókereseményéről----szerintem...


+1, se itt, se a konkurens oldalakon.....tavaly nagyobb volt a körítés...biztosan haragszanak a hölgyek idő előtti távozása miatt,lol...messiásként várták valamelyikőjüket a döntőbe, lett volna eladható story, így kicsit nagy az érdektelenség...
Mindenesetre a kezdés időpontját + az esetleges stream lehetőségeket megoszthatnátok az oldal olvasóival! Előre is köszönöm(jük)!

Krono
Válasz mzoleee kommentjére
2012. okt. 28. 23:44

+1, se itt, se a konkurens oldalakon.....tavaly nagyobb volt a körítés...biztosan haragszanak a hölgyek idő előtti távozása miatt,lol...messiásként várták valamelyikőjüket a döntőbe, lett volna eladható story, így kicsit nagy az érdektelenség...
Mindenesetre a kezdés időpontját + az esetleges stream lehetőségeket megoszthatnátok az oldal olvasóival! Előre is köszönöm(jük)!


WSOP Main Event - Koroknai András a világbajnoki döntőben!

Koroknai András útja a WSOP Main Event döntőjéig


kb 3 másodpercbe telt a keresővel.

Maxxxika
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. okt. 29. 0:02

Na, csak hogy sikerült eldönteni mikor kezdődik :D