Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás wsop verseny struktúrák

    hali!

    Arról szeretnék érdeklődni, hogy akinek van tapasztalata, az 1000$-os wsop versenyek mennyire turbó jellegűek? Mert nézegettem a vakstruktúrát és kissé lehangolónak találtam, kevés teret engedve a deep játéknak.

    Valamint nem tudom tudja-e bárki is, hogy a ladies versenyén szintén ugyanezzel a struktúrával kell számolni mint egy átlag 1000 dolcsison? Köszi előre is.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Official Tournament Event Details | World Series of Poker Online itt a tavalyiakat tudod megnézni. A 2013 as még nincs kiadva.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #3
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Official Tournament Event Details | World Series of Poker Online itt a tavalyiakat tudod megnézni. A 2013 as még nincs kiadva.
    Köszi, így nem sikerült megtalálnom az oldalon, ilyen szépen. Ladies ugyanaz.

    Tapasztalat, hogy mennyire turbós?
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali!

    Arról szeretnék érdeklődni, hogy akinek van tapasztalata, az 1000$-os wsop versenyek mennyire turbó jellegűek? Mert nézegettem a vakstruktúrát és kissé lehangolónak találtam, kevés teret engedve a deep játéknak.

    Valamint nem tudom tudja-e bárki is, hogy a ladies versenyén szintén ugyanezzel a struktúrával kell számolni mint egy átlag 1000 dolcsison? Köszi előre is.
    ajánlom a cash game-t, ott mindig deepen játszhatsz a shortstackes, turbós all in parádé amúgy se mutatja meg feltétlenül ki a legjobb.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalat, hogy mennyire turbós?
    Igazából a struktúra maga az egy órás szintekkel nem olyan turbós, inkább a kezdőzseton az ami nagyon kevés. De a sok gyenge játékosnak hála, így is még játszható marad valamennyire. Tavaly a buborékhoz közel átlag-átlag alatti stackből buktam majdnem 30 bb-s potot, és így is maradt kb. 15 bb-m, ha jól emlékszem.

  6. #6
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet jatekos22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából a struktúra maga az egy órás szintekkel nem olyan turbós, inkább a kezdőzseton az ami nagyon kevés. De a sok gyenge játékosnak hála, így is még játszható marad valamennyire. Tavaly a buborékhoz közel átlag-átlag alatti stackből buktam majdnem 30 bb-s potot, és így is maradt kb. 15 bb-m, ha jól emlékszem.
    Köszönöm. Igazából én is azt néztem, hogy nem az idő ami turbósítja, hanem a kezdőzseton és a vakszintek emelkedése. Kér partin elmegy mondjuk 20BB az elején, egy óra laphalál és máris re-steal stackem van, rosszabb esetben p/f.
    Így nekem csalódás lenne az egész wsop élmény, mert akkor már beülök inkább a 100-200 dolcsis kis tornákra mellette, ahogy néztem, ott sem más nagyban a struktúra.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •