Póker Fórum Archívum > WSOP 2013 > WSOP Event #14 - László György 2. napon

Pokeradmin
2013. jún. 7. 14:40

WSOP Event #14 - László György 2. napon

Tovább a bejegyzéshez

Thorles
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 7. 17:16

Közel az ITM, Hajrá!!

The Trooper
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 7. 18:23

Hajrá!!

Riddler1988
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 7. 19:01

Ez elég heavy lesz, de ha erről az asztalról továbbjut akkor már bármi lehet! Hajrá!

Thorles
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 7. 23:37

Elég össze-vissza van minden a közvetítésnél, mert az alap infók szerint, meg a chipcount szerint is még 206an vannak, de a resultsnál már ott van, hogy 154-en maradtak és aszerint még László György nem esett ki. Szóval Hajrá!!

geOGRE
Válasz Riddler1988 kommentjére
2013. jún. 8. 6:46

Hálás köszönet

Köszi a drukkolást, végül 53. lettem. A vacsoraszünet előtt az átlag stackemmel pocket QQval all in mentem és beleszaladtam egy pocket AAba ami ki is tartott. Nagyon boldog vagyok az eredménnyel, alig pár hónapja játszom nagyobb versenyeken, előtte csak baráti körben játszottam.
Mégegyszer köszönöm és remélem még hallasz rólam.
Üdv,
Gyuri

Thorles
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 8. 7:36

Gratulálok a szép eredményhez, majd valami hosszabb beszámolót kaphatnánk esetleg?

geOGRE
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 8. 7:40

Köszönöm a drukkolást

Kedves Barátaim!

Köszi mindenkinek a figyelmet és a drukkolást. :Ah

ITM, 53. helyezés. :o:o:o

A vacsoraszünet előtt az átlag stackemmel (140.000) pocket :Qc::Qh:val all in mentem és beleszaladtam Dan Gannon pocket :Ac::As:ba és 143.000 stackjébe. Ha duplázok, chipleader vagyok vacsora előtt. Az ászok viszont kitartottak. A 90 perces vacsiszünet előtt jöttek a dámák, ha nem ekkor kapom nem megyek all-in, de túl nagy volt a kísértés és nagyon fáradt is voltam.

Tegnap 14,5 órás menet volt, rátettek hajnali 1től 2ig egy extra levelt a sok induló miatt. 1kor még majdnem chipleader voltam 2re átlag alá estem kicsivel. 9 óra időkülönbség és a kor..... Shortként kezdtem a mai napot egy nehéz asztalnál. Felkűzdöttem magam a 3. helyre és nagyon közel voltunk hárman egymáshoz. Már a respect is működött félúton, ha hívtam- dobtak vagy csak megadtak.

206ról bubble volt 1 órán belül, onnan 100 3 level és onna lelassultak az események. Lényeg, hogy legközelebb türelmesebben kell még QQval is játszani. Így esett ki majdnem ugyanabban a percben nálam kevesebb chipcounttal(!) Kassela, Makhija és Joe Serock is, együtt mentünk a kasszához.

Én nevetve, ők nyafizva. Nagyon nagy élmény volt, sok gratulációt kaptam komoly játékosoktól, Nguyen, Brenes, Chino, Brewer és még sokan mások a vert mezőnyben. Sajnálom, hogy a többi magyar játékos nem jutott be, jó lett volna egy kis kölcsönös támogatás. Micon "the Icon" megkért, hogy mostantól viseljem a cége jelvényét, Humberto Brenes meg adott egy cápát és javasolta, hogy viseljem a Magyar zászlót a ruhámon. :)

Még egyszer köszönöm és Hajrá magyarok!!

Üdv,
LGY

mattack
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 8. 8:17

fantasztikus élmény lehetett, szívből gratulálok ;)

Royalize
Válasz Pokeradmin kommentjére
2013. jún. 8. 8:26

Gratula! Szép volt!