Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree6Likes

Téma: WSOP Event #14 - László György 2. napon

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP Event #14 - László György 2. napon


  2. #2
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Közel az ITM, Hajrá!!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Hajrá!!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Ez elég heavy lesz, de ha erről az asztalról továbbjut akkor már bármi lehet! Hajrá!

  5. #5
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Elég össze-vissza van minden a közvetítésnél, mert az alap infók szerint, meg a chipcount szerint is még 206an vannak, de a resultsnál már ott van, hogy 154-en maradtak és aszerint még László György nem esett ki. Szóval Hajrá!!

  6. #6
    Idegen geOGRE avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Hálás köszönet

    Köszi a drukkolást, végül 53. lettem. A vacsoraszünet előtt az átlag stackemmel pocket QQval all in mentem és beleszaladtam egy pocket AAba ami ki is tartott. Nagyon boldog vagyok az eredménnyel, alig pár hónapja játszom nagyobb versenyeken, előtte csak baráti körben játszottam.
    Mégegyszer köszönöm és remélem még hallasz rólam.
    Üdv,
    Gyuri
    Royalize likes this.

  7. #7
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Gratulálok a szép eredményhez, majd valami hosszabb beszámolót kaphatnánk esetleg?

  8. #8
    Idegen geOGRE avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Hozzászólások
    3

    Király Köszönöm a drukkolást

    Kedves Barátaim!

    Köszi mindenkinek a figyelmet és a drukkolást.

    ITM, 53. helyezés.

    A vacsoraszünet előtt az átlag stackemmel (140.000) pocket val all in mentem és beleszaladtam Dan Gannon pocket ba és 143.000 stackjébe. Ha duplázok, chipleader vagyok vacsora előtt. Az ászok viszont kitartottak. A 90 perces vacsiszünet előtt jöttek a dámák, ha nem ekkor kapom nem megyek all-in, de túl nagy volt a kísértés és nagyon fáradt is voltam.

    Tegnap 14,5 órás menet volt, rátettek hajnali 1től 2ig egy extra levelt a sok induló miatt. 1kor még majdnem chipleader voltam 2re átlag alá estem kicsivel. 9 óra időkülönbség és a kor..... Shortként kezdtem a mai napot egy nehéz asztalnál. Felkűzdöttem magam a 3. helyre és nagyon közel voltunk hárman egymáshoz. Már a respect is működött félúton, ha hívtam- dobtak vagy csak megadtak.

    206ról bubble volt 1 órán belül, onnan 100 3 level és onna lelassultak az események. Lényeg, hogy legközelebb türelmesebben kell még QQval is játszani. Így esett ki majdnem ugyanabban a percben nálam kevesebb chipcounttal(!) Kassela, Makhija és Joe Serock is, együtt mentünk a kasszához.

    Én nevetve, ők nyafizva. Nagyon nagy élmény volt, sok gratulációt kaptam komoly játékosoktól, Nguyen, Brenes, Chino, Brewer és még sokan mások a vert mezőnyben. Sajnálom, hogy a többi magyar játékos nem jutott be, jó lett volna egy kis kölcsönös támogatás. Micon "the Icon" megkért, hogy mostantól viseljem a cége jelvényét, Humberto Brenes meg adott egy cápát és javasolta, hogy viseljem a Magyar zászlót a ruhámon.

    Még egyszer köszönöm és Hajrá magyarok!!

    Üdv,
    LGY

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    fantasztikus élmény lehetett, szívből gratulálok

  10. #10
    Lelkes újonc Royalize avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Gratula! Szép volt!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •