Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 97 (97) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Wsop 2017

  1. #91
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Az kemény, a csávó 1010-zel majdnem kiejtette az állítólagos barátját, aztán odaszól egy ilyet, hogy bocs, haver ez az én évem. Aztán megrántja a vállát. Csak így rezzenéstelen arccal. Hogy lehet valaki ekkor dushbag. Gondolom Ruane is jót röhögött.

  2. #92
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Blumstein-Hesp partit megnézném egy érdekes partik rovatba! Kíváncsi lennék az akadémia közönsége hogy vélekedik. Szerintem Hesp rossz döntést hozott... mármint már mutatás előtt is!
    sztalin likes this.

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blumstein-Hesp partit megnézném egy érdekes partik rovatba! Kíváncsi lennék az akadémia közönsége hogy vélekedik. Szerintem Hesp rossz döntést hozott... mármint már mutatás előtt is!
    Egy szivárvány és zero draw boardon top két párral visszaemelt 7 millióig ez szerintem eddig hibátlan játék, ott baszta el, hogy kapott egy raise 17 milliót, és arra tolt egy AI-t. Na ez szar játék volt, Blumstein ott lett világbajnok...
    sztalin likes this.

  4. #94
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 03.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    gratula gg
    sztalin likes this.

  5. #95
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    grat

  6. #96
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Nem sajnálom Blumstein-től, mert azok alapján a partik alapján, amiket láttam tőle, jól játszott, meg biztos jó ember, de ekkora rungoodot kifogni egy ME ft-n elég beteg. Szerintem egy életre ellőtte a "one time"-ját, bár talán nem bánja
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #97
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Srácok! Valaki tudna abban segíteni, hogy idén is lesznek összefoglalók a main eventről? Mert tavaly ilyenkor már rég futott az ESPN.

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •