Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás mazsi6000 Final Table videó

    mazsi6000: 2.22$ MTT Final Table. 1 rebuy lehetőség addon nélkül. Egyszer már felkerült a video pár nappal ezelőtt, de nem lehetett lejátszani. Újrarendereltem, mostmár jó. Várom a véleményeket, építő kritikákat.

  2. #2
    Idegen pitli avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás grat

    Szép játék volt. Szerintem a feszes játék még final table-on sem rossz, lásd a te eseted. Nagyon kevés rossz moveod volt. Nem tudom mennyire figyelted ooohjoy játékát, elég sokat rabolt és azt hiszem csak két restealt kapott, bár nem nagyon volt lapod a restealhoz. A győzelem megérdemelt csak így tovább.

  3. #3
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    alapvető hiba elég kevés volt, annyit megjegyeznék, hogy aki laza, az elsősorban emelésekben mutatkozik meg, nem pedig call-ban... tehát a bal felső sarokban ülő macska avataros ember, asszem moral...ellene, és a hozzá hasonlókkal szemben mehetnek a restealek nyugodtan. igaz volt egyszer, hogy totál airrel adott meg riveren egy hívást, de azért ez a ritkább. a HU-ban pedig kisvakról emelj sokkal gyakrabban, ne csak limpelgess, mert ezt később nem fogják így hagyni, mint az ellenfeled. gyakorolj sokkal nagyobb nyomást rájuk! grt a győzelemhez!
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Köszi a tanácsokat, megfogadom őket.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 07.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mazsi6000: 2.22$ MTT Final Table. 1 rebuy lehetőség lehetett lejátszani. Újrarendereltem, mostmár jó. Várom a véleményeket, építő kritikákaaddon nélkül. Egyszer már felkerült a video pár nappal ezelőtt, de nem t.
    Fantasztikus hogy milyen bátor vagy!!!
    egy ilyen vidit felteszel ahol bebizonyosodik hogy elég nagy fish vagy
    de azért grat a győzelemhez

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •