Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
  1. #11
    Tag SoSick avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    adony
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Megnéztem, tetszett! Nem tudom hol voltak benne hibák már ha egyáltalán voltak, a lopások nagyon tanulságosak, gondolom egy non-showdown grafot nem tudsz berakni a sessionről ....vízszintesre saccolom...

    31' topset+nut fd én itt lehet megkockáztattam volna egy checkket, ok lehet félni h kiegészül a sor de sztem egy wrap-around eleve emelt volna, ha 3betelsz pre akkor jobb a betpot ilyen nuttal mert kevésbé hihető+ busted drawk simán megadják................de persze szép volt így is.

    Amúgy nem jobb full card módban játszani?
    Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is
    történik.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Hali!

    Megnéztem a videód.
    Alapvetően jó a játékod, de azért észrevettem pár dolgot:

    1.OOP nem túl sűrűn, viszonylag gyengébb handekkel callolsz 3beteket. főleg vakokról. (vakokban minuszos vagy?)
    2.BU, CO-ról nagyon keveset 3 betelsz. Nagyon sok pénz jön az IP 3 betelgetésből. A limpelőssel az a baj, hogy túl sokszor van multiway pot, és akkor tuti eltalál valakit a board.
    3.túl sok cbet OOP-ban. Volt egy hand, asszem TJxr boardon barrelezgettél.
    Túl gyakran van ezeknék TJxx vagy KQxx. Sztem -EV.
    4.Nagyon ügyelsz hogy kapcsolódóak legyenek a lapjaid. Ez jó, de egy duouble suited AQ96 is nagyon jó hand. főleg hátulról.

    Szóval összefoglalva: A range-ed kicsit sztem el kellene tolni. Elölről feszülni, hátulról lazulni.
    Viszonyításképpen:
    UTG VPIP:14-16
    MP VPIP:20-22
    CO VPIP:26-28
    BU VPIP:32-35

    De ezekre a dolgokra szerintem idővel ráérzel majd. Főleg magasabb limiteken lesz majd szükség kicsit változtatni. Teljesen jó ez a játék plo25re.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet charg25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    UTG VPIP:14-16
    MP VPIP:20-22
    Összefoglalnád ezekbe a range-ekbe milyen lapok tartoznak PLO-ban?

    De ezekre a dolgokra szerintem idővel ráérzel majd. Főleg magasabb limiteken lesz majd szükség kicsit változtatni. Teljesen jó ez a játék plo25re.
    Te milyen téten játszol?

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Szia!
    Nagyon tetszik a videó, tényleg meghozta a kedvem a Pot Limit Omahához. Nagyon jól csinálod, és rengeteg hasznos dolgot tudtam ellesni tőled, köszönöm szépen!
    Egy olyan kérdésem volna, hogy Omaha Hi-loval nem foglalkozol-e, illetve abban tudsz-e valamiféle segítséget adni, stratégiát javasolni, vagy bármit, ami jól jöhet. Egy videónak örülné(n)k a legjobban, asszem.
    Előre is köszi a választ!
    Még sok-sok omaha-videó reményében, tisztelettel:
    Jinmao

  5. #15
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet SoSick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem, tetszett! Nem tudom hol voltak benne hibák már ha egyáltalán voltak, a lopások nagyon tanulságosak, gondolom egy non-showdown grafot nem tudsz berakni a sessionről ....vízszintesre saccolom...

    31' topset+nut fd én itt lehet megkockáztattam volna egy checkket, ok lehet félni h kiegészül a sor de sztem egy wrap-around eleve emelt volna, ha 3betelsz pre akkor jobb a betpot ilyen nuttal mert kevésbé hihető+ busted drawk simán megadják................de persze szép volt így is.

    Amúgy nem jobb full card módban játszani?
    A sessionről nem tudok külön grafot berakni, de amugy közel vizszintes ujabbana nonsd (azért tart lefelé, de lassan).

    1-2 ellenfél ellen talán checkeltem volna, de 3 ellen már kicsit húzós, mert túl könnyen eshet egy sor valamelyiknek akár 4 outra is, inkább dobják el flopon Nem nagyon szoktam potbetelni, csak ha nagyon lehet tudni, hogy topset van nálam, és nagyon drawheavy a board Azért nem, mert így a blöffjeim is olcsóbbak, és többször emelek blöffből, mint valódi lappal.

    Full cardot még nem próbáltam, megnézem majd, hogy kényelmesebb-e

  6. #16
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet charg25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Megnéztem a videód.
    Alapvetően jó a játékod, de azért észrevettem pár dolgot:

    1.OOP nem túl sűrűn, viszonylag gyengébb handekkel callolsz 3beteket. főleg vakokról. (vakokban minuszos vagy?)
    2.BU, CO-ról nagyon keveset 3 betelsz. Nagyon sok pénz jön az IP 3 betelgetésből. A limpelőssel az a baj, hogy túl sokszor van multiway pot, és akkor tuti eltalál valakit a board.
    3.túl sok cbet OOP-ban. Volt egy hand, asszem TJxr boardon barrelezgettél.
    Túl gyakran van ezeknék TJxx vagy KQxx. Sztem -EV.
    4.Nagyon ügyelsz hogy kapcsolódóak legyenek a lapjaid. Ez jó, de egy duouble suited AQ96 is nagyon jó hand. főleg hátulról.

    Szóval összefoglalva: A range-ed kicsit sztem el kellene tolni. Elölről feszülni, hátulról lazulni.
    Viszonyításképpen:
    UTG VPIP:14-16
    MP VPIP:20-22
    CO VPIP:26-28
    BU VPIP:32-35

    De ezekre a dolgokra szerintem idővel ráérzel majd. Főleg magasabb limiteken lesz majd szükség kicsit változtatni. Teljesen jó ez a játék plo25re.
    1: Plusszos vagyok mindenhonnan (egyelőre, de tényleg sok a rossz call

    2: A felvétel után rájöttem, hogy elég kevésszer 3beteltem, D-ből ennél jóval sűrűbben szoktam. Szeretem a family potokat is, mert gyakran kifizetik a nut handjeimet (feljebb gondolom nem igy lesz)

    3: OOP barrelezgetésre rá kell érezni még, cBetem most 80% alatti, ennek kb mennyinek kellene lennie?

    4: Szoktam lazábban is játszani ennél, de most ez bőven elég volt Hétvégén befeszülök a sok cs miatt (a videó vasárnap délutáni)

    Amugy a range-eltoláshoz (tényleg, honnan vannak a számok?):

    UTG VPIP:14-16 nekem ez 17
    MP VPIP:20-22 nekem ez 19-20
    CO VPIP:26-28 nálam ez 30+
    BU VPIP:32-35 ez meg 40+

  7. #17
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet Jinmao eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Nagyon tetszik a videó, tényleg meghozta a kedvem a Pot Limit Omahához. Nagyon jól csinálod, és rengeteg hasznos dolgot tudtam ellesni tőled, köszönöm szépen!
    Egy olyan kérdésem volna, hogy Omaha Hi-loval nem foglalkozol-e, illetve abban tudsz-e valamiféle segítséget adni, stratégiát javasolni, vagy bármit, ami jól jöhet. Egy videónak örülné(n)k a legjobban, asszem.
    Előre is köszi a választ!
    Még sok-sok omaha-videó reményében, tisztelettel:
    Jinmao
    Szia! Örülök, ha segít is valakinek a video
    Hi-lo-t még nem játszottam soha, majd egyszer az is sorra kerül, állitolag a jó játékosoknak kedvez. Kicsit ugyan aggaszt a magas rake (gondolom nagyobbak a potok)...

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1: Plusszos vagyok mindenhonnan (egyelőre, de tényleg sok a rossz call

    2: A felvétel után rájöttem, hogy elég kevésszer 3beteltem, D-ből ennél jóval sűrűbben szoktam. Szeretem a family potokat is, mert gyakran kifizetik a nut handjeimet (feljebb gondolom nem igy lesz)

    3: OOP barrelezgetésre rá kell érezni még, cBetem most 80% alatti, ennek kb mennyinek kellene lennie?

    4: Szoktam lazábban is játszani ennél, de most ez bőven elég volt Hétvégén befeszülök a sok cs miatt (a videó vasárnap délutáni)

    Amugy a range-eltoláshoz (tényleg, honnan vannak a számok?):

    UTG VPIP:14-16 nekem ez 17
    MP VPIP:20-22 nekem ez 19-20
    CO VPIP:26-28 nálam ez 30+
    BU VPIP:32-35 ez meg 40+
    2. Ebben lehet valami. Ezért is írtam hogy plo25re sztem jó ez.

    3. Általában a cbet kevesebb mint Hold'em-ben de a 2-3 barrel elég gyakori.
    Nekem most: Flop CBet:48.7% Turn CBet: 44.4%
    Szal ált. ha tolom akkor nem állok meg a flop után. De ezek szerint a több is működhet.

    range-eltolás: Brian Townsend és a Brian Hastings videókból szedtem össze amit tudok.
    Hátulról lehet lazulni.
    elv. 25-35/15-25 statok a jók
    Utoljára módosítva: charg25 által: 2009. 07. 16. 00:56

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összefoglalnád ezekbe a range-ekbe milyen lapok tartoznak PLO-ban?



    Te milyen téten játszol?
    Majd msn-en elmondom.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Biztos másokat is érdekel.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •