Oldal: 208 / 522 ElsőElső ... 108158198206207208209210218258308 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.071 - 2.080 (5220) összesen
  1. #2071
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Nem. De lehet, hogy ez egy leak a játékomban.:-)

    Szerinted ez helyzet any2 push függetlenül a bb-n ülő playatól?

  2. #2072
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet bromberg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem. De lehet, hogy ez egy leak a játékomban.:-)

    Szerinted ez helyzet any2 push függetlenül a bb-n ülő playatól?
    Természetesen nem független az ott ülőtől, de mivel ellene nem volt semmi infóm, addig alapértelmezett a push. Csak annyit láttam róla, hogy az elmúlt 12 handben, ami alatt 7max volt a játék, 0/0-t játszott.

    Q8 call még akkor is -EV, ha én elárulom, hogy 29o van nálam.
    DoN SnG ICM szerint most nincs kedvem utána számolni, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy itt a KQ call is -EV, de még megkockáztatom azt is, hogy az AQ-AK is (65% equityje van random kéz ellen).
    Ilyenkor hiába nyersz az esetek döntő többségében, semmi értelme duplázásra játszani, ráadásul minden harmadik esetben kiesel ilyen stackel. Sokkal profitábilisabb any2-val mint a megadás erős indulókézzel.
    Utoljára módosítva: ceewyl által: 2009. 09. 11. 13:17

  3. #2073
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kérdésem. Írtad, hogy szted a normal game nem éri meg.
    Mi a különbség, miben jobb a turbós? Nézegetek játékokat, és azt látom csak, hogy 300-400as vakon 7-8 fő van az asztaloknál.....
    Első sorban órabérben jobb a turbó a gyorsabb játékmenet és a kisebb fee miatt.
    Ilyen magas vakoknál szerintem ritka, hogy ennyien legyenek még játékban.

  4. #2074
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    A call az biztos, hogy rossz, nem is volt kérdés.

    Az a probléma, hogy ha a bb megadja, azon mind a ketten vesztetek. Ezért jó lenne tudni, hogy milyen játékos az illető, és szerintem a 12 hand 0/0-nál többet mond a 144 sng, -$0.8 avg profit. A vesztő játékosoknak nagyobb call range-t adok, és szűkítek a push rangemen. (ezért is volt az első kérdésem, hogy milyen infód volt vagy nem volt róla).

  5. #2075
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet bromberg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A call az biztos, hogy rossz, nem is volt kérdés.

    Az a probléma, hogy ha a bb megadja, azon mind a ketten vesztetek. Ezért jó lenne tudni, hogy milyen játékos az illető, és szerintem a 12 hand 0/0-nál többet mond a 144 sng, -$0.8 avg profit. A vesztő játékosoknak nagyobb call range-t adok, és szűkítek a push rangemen. (ezért is volt az első kérdésem, hogy milyen infód volt vagy nem volt róla).
    Persze, most már van noteom róla, lightosan nem is tolom rá, de ha rossz a call, akkor a push csak jó lehet...
    (Sima steal azért nem jó, mert pont jó resteal stackje van, a walkot meg nem szeretem )

  6. #2076
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Hali!

    Most épp sietek el itthonról, de este válaszok!

    Üdv,
    Zoli

  7. #2077
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás esti mezőny

    Elképesztő, mennyire megölik a napközben bevált taktikát ezek az este isten barmai..

    Szörnyű úgy játszani, hogy az ellenfelek 70-80%-a limpel/emelést callol/reraisel/allint callol Ax, Kj+ és bármilyen pár range-el, stackméretektől, pozíciótól, helyezéstől függetlenül!
    Így elég nehéz belőni, lap nélkül mikor plusz EV támadni, a 2,5M alatti korai pozis kényszer pushokról nem is beszélve.. (lap meg nem mindig jön)

    Ha csak fele annyi buyin pluszt hozhatnék össze az egész jövő hét alatt, mint amennyi 22-55, A6-, Kx+Qx suited instacall allint láttam az utóbbi pár órában, azt így számolatlanul boldogan aláírnám előre!

    Szoktatok este 7-8 után játszani?
    Ha igen, milyen taktikai változtatásokkal?

  8. #2078
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Ilyenkor mindig gyengébb a mezőny főleg éjfél után. A jó lapodat jobban ki is fizetik a blöfölésekkel viszont szerintem jobban kell vigyázni mert sokszor fogsz call-t kapni.

  9. #2079
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    delutan szerintem is erosebb a mezony. szinte ugyanazokkal az emberekkel jatszol minden asztalon. este 7tol 11 ig nemjatszok mert nagyon lazan adnak meg. mintha a tobbi gomb eltunne, csak a call tnyomjak... ejfel tol reggel 6ig nagyon jo asztalok vannak. 3 . vakszinten mar csak ket kiesore szokunk varni . koran elkezdenek pusholni. eleg csak az indulo stacket tartani es meg az elso 5. bwinen jatszok . nincsenek amerikaiak

  10. #2080
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Szerintem a hétköznap-hétvége között nagyobb differencia van.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •