Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (95) összesen
  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    - Ilyen struktúrájú SNG csak FTP van vagy esetleg máshol is?
    - 7$-os esetében mekkora a fee?

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Ilyen struktúrájú SNG csak FTP van vagy esetleg máshol is?
    - 7$-os esetében mekkora a fee?
    0,5
    (+ 1 karakter )

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Hi!

    Mennyi roi-t lehet hozni hosszú távon ezekkel a sup.turbókkal? Szerintem 10% már nagyon jó lehet, vagy tévedek?

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Hát én is játszottam 3$-os,olyan move-k vannak,hogy csak na.Első vakszint UTG2 emel 60-ig!Mp játékos reraise 90-ig!!!300 zsetonból.OMG.Persze visszatolják rájuk akkor mind megadja.De azért elég nagy a variancia,ha jöönek a flippek,akkor jól lehet termelni...Egy új dolgot figyeltem meg,az opemlimp vagy miniraise elölről nagyon sokszor monstert takar ,nagy pár vagy AQs ,vagy hasonló lapok.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hozzászólások
    48

    Király

    Idézet Petes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Észrevettem, hogy mennyire bámulatosan gyengék az ellenfelek, rá is álltam egyből, egy ideje kizárólag ezt játszom, már közel 20.000 ment le belőlük.


    Sokat nem is kell olvasni pont erről a típusról, ez ugyanolyan mint a normál sng, csak egyből a végjátékkal kezdünk
    Nem semmi !
    20.000 után is 26% körül van ROI ?

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Kicsit utánaszámoltam, adott bevétel mellett kb ugyanakkora swingeket produkál, mint a CG, csak ez kevésbé izgalmas. Mondjuk ha az embernek nincs kedve CG-hez, tökéletes.

    Mai sessionben 19 SNG-t buktam be egymás után, úgy, hogy az EV +3BI volt. Mindig domináltam az ellent, és mindig jött a 3 out. Azért jó móka ez. FTP-n lehet kipörgetem a bónuszom, a rake jól pörög.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  7. #37
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit utánaszámoltam, adott bevétel mellett kb ugyanakkora swingeket produkál, mint a CG, csak ez kevésbé izgalmas. Mondjuk ha az embernek nincs kedve CG-hez, tökéletes.

    Mai sessionben 19 SNG-t buktam be egymás után, úgy, hogy az EV +3BI volt. Mindig domináltam az ellent, és mindig jött a 3 out. Azért jó móka ez. FTP-n lehet kipörgetem a bónuszom, a rake jól pörög.
    Milyen téten nyomod?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen téten nyomod?
    14+1, ha majd érzem az erőt, 28+2
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás



    Ez a 300 chippel kezdő és 3 perces vakemelkedős sng? (legalábbis ftpn)
    Ilyen vadul lehet vele keresni? nem túl nagy az ingadozás a nagy szerencsefaktor miatt?
    Igen ez az
    Lehet vele vadul keresni, ennek oka a hihetetlen gyenge állomány és a játékok gyorsasága.
    Az ingadozás nagy, hiszen nagyon kicsi előny van a mezőny felett a kis stackek és a gyorsan emelkedő vakok miatt.
    A novemberi grafikonom remekül ábrázolja, hogy mit is kell elviselnie annak aki erre vállalkozik. Az átlagtét mindössze 55$-ra jött ki, mégis sokezer dolláros ingadozások követték egymást folyamatosan.
    Íme: http://img412.imageshack.us/img412/1774/novemberres.jpg

    MarbleGuy

    Annyira nem gondolkoztam még a legoptimálisabb stratégián, de ami nálam bejött:

    első két vakszinten, ha
    - nem volt előttem emelés akkor minden kézbe párral és AQ+ hátsó pozikból all in
    - elől vagyok és nem volt emelés akkor 99+ all in
    - ha volt all in akkor megadás TT+ AQ+

    Későbbi vakszinten, ha
    - nem volt előttem emelés akkor hátsó pozikból szinte minden Ax-el all in (persze azért az asztal dinamikájától is függ)
    - ha nem volt emelés első pozikból AT+ any pp all in
    - ha volt all in akkor a megadó range marad kb az előző (TT+ AQ+..esetleg 99 és AJ még ideérthető..ha látom, hogy ostoba tolja illetve nagyon levagyok fogyva akkor KQ, KJ is)

    A végén pedig már ugye jöhet a NASH (kis ICM-el karöltve)..talán kicsit érdemesebb konzervativan játszani..sokszor hajlandóak a big stackek is kiejteni egymást. Ami a lényeg szerintem, hogy nem legitim lappal nem érdemes lopásra játszani.
    Messze nem annyira egyszerű ez a játék mint ahogy itt felvázolod.

    Itt minden az ellenfelek push és call range-éről szól. A siker kulcsa az, hogy minnél pontosabban fel tudd mérni az ellenfelek tettei mögött álló gondolkodást, és annak fényében dönts helyesen az ICM és más tényezők figyelembevételével.

    "A végén pedig már ugye jöhet a NASH (kis ICM-el karöltve)"


    Nem vagyok a Nash szakértője, de nem egészen az aminek te gondolod szerintem, idézek a Wikipediából:

    "In game theory, Nash equilibrium is a solution concept of a game involving two or more players, in which each player is assumed to know the equilibrium strategies of the other players, and no player has anything to gain by changing only his or her own strategy unilaterally."

    Szóval ezt nem a legkisebb tétes versenyeken kell alkalmazni, hiszen az ottani játékosoknak fogalma sincs erről az elméletről és a helyes stratégiáról.

    "Ami a lényeg szerintem, hogy nem legitim lappal nem érdemes lopásra játszani."

    Ez nem így van. Az egész stratégia egyik alappillére az, hogy egy rossz játékos soha nem fog neked megadni elég sokszor ahhoz, hogy minuszossá tegyen egy akár 42o-val elkövetett allint. Nagyon sokszor kell nagyon tág range-el allin menni egy short stack sng játékban, tehát az általad nem legitimnek nevezett lapok valójában nagyon is azok


    szigma

    - Ilyen struktúrájú SNG csak FTP van vagy esetleg máshol is?
    Tudomásom szerint a Cake hálózatában is vannak ilyesmi versenyek, illetve a PS-nek van a Hyper Turbo, ami sokkal durvább a supernél.

    szkali

    Nem semmi !
    20.000 után is 26% körül van ROI ?
    Jó lenne Aznap volt annyi, amikor a kezdő hsz-ben szereplő eredmény született.

    Körülbelül ezek a ROI értékek érhetők el a különböző téteken:
    1-8$ 10%
    15$ 8%
    30$ 6%
    45$ 5%
    75$ 4%
    169$ 3-4%

    Sharkscope alapján a legjobbak ennyit értek el, ennél sokkal jobb eredményeket a sima turbokon sem lehet már elérni, ráadásul itt egy játék harmadannyi idő alatt végetér, mindössze 12 perc az átlaghossz, ami az órabért nagy mértékben emeli.

    Ha valaki jó multitabling képességgel rendelkezik és képes tartósan 10+ asztalon játszani már 7.5$-os téten egy közepes 6% roi-val és rb-vel lehet hozni 20+$-os órabért, ennél jobb alternatíva a kis bankrollal felvértezett meggazdagodni vágyóknak szerintem nincs

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Petes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki jó multitabling képességgel rendelkezik és képes tartósan 10+ asztalon játszani már 7.5$-os téten egy közepes 6% roi-val és rb-vel lehet hozni 20+$-os órabért, ennél jobb alternatíva a kis bankrollal felvértezett meggazdagodni vágyóknak szerintem nincs
    Köszi Petes az infókat. Lehet én is kipróbálom ezt a típust. Igen nagy aranybányának tűnik. Elvégre egész jó "multitabling képességekkel" rendelkezem. És örülök, hogy újra szárnyalsz.

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •