Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (83) összesen
  1. #61
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

  2. #62
    Fanatikus tag Valetudox avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tanulok földharcot is meg önvédelmet is. Secus jó nagy hülye volt hogy más pénzéért tette kockára az életét. Kés ellen a legjobb önvédelem a futás......mindenhol így kezdik oktatni.
    Alap. Raadasul naluk nem kis kes volt...

    Szerintem ugy gondolta, hogy siman dobalhatja oket es talan majd az egyiket elcsipi, hisz kergetni nem fogjak mert azzal rengeteg idot vesztenek. Mondjuk ebben az esetben a szekkel vagy a ruddal amivel az elso leutotte rauthetett volna megegyet, utana az nem megy ki a sajat laban.

  3. #63
    Fanatikus tag Valetudox avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az istenit már, ez nem az mma. Nem tud "ráfoJtani", nincsenek erre kiképezve
    Nem MMA de ahol ennyi penz van oda gondolom kepzett secusokat hivnak. Ha meg nem kepzett akkor ne ugraljon 2 ember ellen.

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ott fogja rajta kipróbálni a fojtogatós-eszméletvesztés technikáját. Védi a pénzt, az embereket és megpróbálja a helyszínen tartani a támadókat amíg megérkezik a segítség.
    A videon ugy latom egy embert sem vedett. Ha az emberek vedelme lett volna a celja akkor mindenkit aki ott volt a csarnokban uvolto fejjel beterel oda ahonnan a kameras jott es az ajtot tartja.

    Mellesleg itt a problema az, hogy csont egyedul van es a foldon atkarolva tartja az embert. Igy teljesen kivan szolgaltatva mindennek.
    Utoljára módosítva: Valetudox által: 2010. 03. 07. 16:33

  4. #64
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    17

    Mosoly

    Öcsém ilyet,elrabolják a poker fődíjjat+ilyen elérhető helyre teszik+ilyen selejt a biztonság+az őrök.Te!!!!!!!!! ááá vicc az egész,megdobáltam volna öket a sok diblomás tudor telefonjával. ennyien ott végignézik oszt még amelyik elkapja az egyik rablót nem is segítenek neki!!!!!Te én odabasztam volna magamat és ha sikerül elhárítani a rablókat akkor minimum a felét zsebrevágom vicc az egész.Az is lehet hogy csalás a biztosító ugy is fizet,ne mondja már nekem senki hogy minden versenynél ilyen elérhető helyre teszik a pénzt,oszt még a rablók tudják is hogy hol is meben van a zsé!!!
    De azért kár hogy nem volt ott phill helmuth,megnéztem volna hogy hogyan sipánkodik mit egy csaj I can dodge bullets baby" beszólásával.
    Vagy iveyt megnéztem volna ott szaladgálni

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Mriya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bácsik biztos nagy Bikini rajongók lehettek és szó szerint értelmezték:
    "A pénz az Isten, az ördög örül, jobb ha megtanulsz ördögül..."

    ("Lehet-e még valaha normálisan egy ilyen világban élni?")
    Nem akarok nagyon cinikus lenni, de mi abban a nem normális, hogy ahol sok pénz van, azt előbb-utóbb meg próbálják ellopni, elrabolni?

  6. #66
    Újonc zontana avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet risa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. pontosan dísznek, vannak, hogy elrettentsék az esetleges kísérletezőket. A személyi biztonság megőrzése az első számú feladatuk.
    2. vágott már valaki pofán az utcán csak úgy oldalról, amikor nem számítottál rá? 100 eurot mernék rá tenni, hogy előbb kapnád a másodikat, minthogy reagálj valamit.
    Kedves risa.
    1x , ha nem ismersz , kérlek ne okosokodj!Volt már sajnos balhém kisebbséggel utcán , mondjuk köztudott , h ezek a retkek nem a tisztaságról híresek.
    Szituációtól függ minden , milyen erős és hova kapod az ütést , szóval ne dobálozz a kis bankrolloddal mert lehet benyalnád

    egyébiránt verekedtél már vagy van vmi közöd vmiféle küzdősport,önvédelem..stb
    sztem nem sok erre 100eurot raknék
    " The World Is Yours "

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet zontana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves risa.
    1x , ha nem ismersz , kérlek ne okosokodj!Volt már sajnos balhém kisebbséggel utcán , mondjuk köztudott , h ezek a retkek nem a tisztaságról híresek.
    Szituációtól függ minden , milyen erős és hova kapod az ütést , szóval ne dobálozz a kis bankrolloddal mert lehet benyalnád

    egyébiránt verekedtél már vagy van vmi közöd vmiféle küzdősport,önvédelem..stb
    sztem nem sok erre 100eurot raknék
    OFF

    Általában akik ilyen nagy mellénnyel okoskodnak mint Te, azoknak van/volt a legkevesebb közük küzdősportokhoz meg balhékhoz!

    ON

  8. #68
    Tag Nyuzoo avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 10.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    177

    Alapbeállítás !

    "OFF

    Általában akik ilyen nagy mellénnyel okoskodnak mint Te, azoknak van/volt a legkevesebb közük küzdősportokhoz meg balhékhoz!

    ON"

    +++1

  9. #69
    Újonc zontana avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF

    Általában akik ilyen nagy mellénnyel okoskodnak mint Te, azoknak van/volt a legkevesebb közük küzdősportokhoz meg balhékhoz!

    ON
    Nem okoskodok hanem válaszolok öreglovag.Te is vmi hős lehetsz!na részemről ennyi.
    " The World Is Yours "

  10. #70
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Nem értem az egészet.Hogy lehet az,hogy bemegy4-5 ember,és tudja hova kell menni,hol van a pénz.Mit keresett egyáltalán ott a pénz?Miért nem egy páncélszekrényben volt a Casinó valamelyik elzárt termében?
    Gondolom 5- 10 percnél nem tartott tovább az egész,tehát ebbe páran benne voltak a casinó részéröl is az tuti.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •