Oldal: 31 / 975 ElsőElső ... 2129303132334181131531 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #301
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet cincinatus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csabist9

    Mellesleg csak abba gondolj bele, hogy egy ilyen kis emelést, még setminerrel is adni lehetne, holott ott mondjuk egy magas pár egy alacsony ellen 81-19 %-ban esélyesebb.

    A példában amit olegg írt pedig nem is magas párról volt szó, hanem magas kapcsolódó lapról (ráadasúl OOP!).

    Például egy AKo vs. 45s pedig csak 59 - 41 % tehát simán adhatja a kicsi emelésedet, mivel a hivatkozott 60-as emelésre MAX(!) 140-es 3-bet esetén egy 200-as kasszáért 80-at kell még megadnia, ez easy call (pláne pozícióban).

    Azt pedig elég részletesen leírtam, hogy egy alacsony floppon OOP nem fogsz lejátszani egy értelmes ellenfelet, de ez szerintem egyebként is evidens.

    Azt még leszögezném, hogy nem fish ellenfelekről és nem magas vakszintekről beszélünk, mert akkor teljesen más a helyzet.



    Na hát kapom itt az oktatást ugy érzem.. Kezdem azzal, hogy nem fish ellenfelekröl van szó... Alacsony téten nem hinném, hogy van nem fish ellenfél, alacsony-közepes téten pedig nem jellemzö, hogy regek tolják egymás ellen, a tapasztalataim alapján. Hozzátenném, hogy 20as vakszintnél a 60es emeléseket alkalmazó ellenfelünknek megköszönhetjük az x dollárját, mivel az esetek többségében nem a legképzetteb játékos, hogy szépen fejezzem ki magam...

    Ezen kivül emlitetted a set kérdést. szoval te egy triplányi 3betre dobod az akarmiyen parodat kis vakszinten? Én elárulom rám nem jellemzö, szoval megintcsak nagyobb kasszát csinálok egy esetleges setnek ha esik..

    Aztán nézzük mi van ha megadja egy 45s?.. szerintem ha lecallal vele egy 3betet, akkor az esetek nagyreszeben mind1, hogy plusz 80at vagy 120at kel megadnia, már ha akar vele játszani, érzi, h jön stb... tudod jol miröl beszélek. itt megintcsak neki csinalok jobb kasszát ha öt eltalálja. ha meg jön egy 895 flop ra kb, es a cbetedre kapsz egy reraiset akkor meg mindig marad tered visszaemelni ha ugy érzed ez a helyes lépes, vagy persze dobhatsz is, és olcson megusztad, vagy call és a turn játékából kiderited milye lehet és még mindig ki tudzs szállni, vagy meg tudod nyerni a partyt, vagy lehet segit rajtad a turn stb, sok lehetöséged van. Viszont ha preflop ennyire 'véded' a lapodat, akkor már az esetek nagyrészében flopon eldöl a party.. még jo, hogy ki tudtad használni a postflop képességeidet amire nagy szükség van egy hu-ban...

    Ezen kívül magamat tudom felhozni példának, ha 45s-el 3bet partyba bocsátkozom, akkor nyilván kell nekem vmi elég erős a flopon, ami veri az esetleges overpárját vagy top párját, és minél nagyobb a kassza, annál egyszerübben be lehet tenni amikor elöl vagyok... szóval ha megadja mind1, ha dob akkor megintcsak többet veszít az AK-s illető..

    Csak gondoltam segítek átértékelni neked a védjük a lapunkat felfogást mert sok esetben nem ez lesz a helyes lépés...szerintem... Meg hát preflop cooler szituaciot és magas vakszintet nem tekintve a headsup altalában postflop döl el, szóval ajanlatos, hogy legyen terünk játszani több utcán át...

  2. #302
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet cincinatus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más.

    Nem tudom mit szóltok ahhoz a vitához, ami a másik fórumon bontakozott ki, azzal a cikkel kapcsolatban, amit Raining belinkelt.

    Én teljesen meg vagyok rajta rökönyödve, remélem itt soha nem lesz ilyen.
    Nem láttam a linket, de van tippem, mire mutat
    Akitől kiindult az egész és még most is köti az ebet a karóhoz, az tudtommal itt is megcsinálta a "balhét" és máshol is leégette már magát. Remélhetőleg ott is abbahagyja a postolást nemsokára. (A játékáról fogalmam sincs, lehet, nagyon jó, de amit a fórumokon művel, az kritikán aluli)

  3. #303
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    Kivettem mert szerintem kimoderáltak volna mert másik konkurens oldalt reklámjának tűnhetne.
    Ha valaki kiváncsi rá akkor google -> Heads Up Sit and Go Suli - Bevezető -> többit ott megtaláljátok.
    Én nem véleményezem a dolgot , de Wasp egy statot igazán berakhatna ha már ilyenbe fog.

  4. #304
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem láttam a linket, de van tippem, mire mutat
    Akitől kiindult az egész és még most is köti az ebet a karóhoz, az tudtommal itt is megcsinálta a "balhét" és máshol is leégette már magát. Remélhetőleg ott is abbahagyja a postolást nemsokára. (A játékáról fogalmam sincs, lehet, nagyon jó, de amit a fórumokon művel, az kritikán aluli)
    Mabohai, te nem a bosson nyomod?
    Párszor szerintem küzdöttünk egymással. (BBanzai74)

  5. #305
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet raining eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csabist9 nem láttalak még ebbe a topicban , site , limit? hu sng-vel való foglalkozás ideje?(kíváncsiság)

    Jah még nem nagyon szólongattam hozzá, nem éreztem rá késztetést..
    Amúgy ps-en probálkozgatok headsupolni.. idézöjelben komolyabban, odafigyelve nem túl régóta...
    2 dolláros szintet gyüröm éppen.. na jó azért annál feljebb járok 1-2 limittel..
    de háát méég bőven van hova fejlödni.

  6. #306
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Wasp elkezdett írni egy cikk sorozatot HU Sng témakörben, aminek még csak a bevezetőjét tette közzé, de már ettől hihetetlen indulatok szabadultak el a hozzászólásokban.

    Szerintem mindenki okulására, hogy hogyan ne fórumozzunk íme:

    Póker - póker stratégia - pókertermek - pókerbónuszok - pókersuli - OPHU - Online Póker

  7. #307
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Király

    Mabohai

    A te naplód viszont király és tetszettek a videóid, különösen az, hogy Ipokeres.

    Köszönet érte

  8. #308
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Délelőtt véletlenül én is beleolvastam abba a vitába. Maradjunk annyiban, hogy ma kicsit szégyelltem magyarnak lenni.

  9. #309
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Üzenet

    csabist9

    Kicsit elbeszéltünk egymás mellett és nem akartalak oktatni.

    A kis párral én is megadok 3-betet, ezzel csak arra akartam utalni, hogy az implied odds ilyen esetben is megvan, ezért az ellenfélnek meglesz még egy csomó lappal.

    Mellesleg AQ, AK szerű lappal sem törvényszerű a 3-bet néha szerintem még call is mehet a játékunk változatossá tétele érdekében.

    A pot controllal természetesen semmi bajom, én is sokat használom, de nem biztos, hogy ebben a helyzetben a legjobb.

    OOP azért tartom szerencsésebbnek a nagyobb emelést ilyen esetben, mert valahogy a pozíciós hátrányt ellensúlyozni kell.

    Nem a lap megvédése a célom, hanem hogy ne adjak a jó banki esélyt a tartáshoz az ellenfélnek.
    Utoljára módosítva: cincinatus által: 2010. 03. 30. 22:22

  10. #310
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    Mi volt Wasp nickje valamelyikőtök nem tudta megnézni mielőtt kitörölték volna? Kíváncsi lennék...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •