Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 89101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (120) összesen
  1. #91
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem dj.relax és a többiek akik akármilyen kontextusban védik az illetőt elfelejtik, hogy ez nem cash game, vagy sitandgo parti volt. Ez egy olyan parti volt, amiért And ~24 (tiszta játék)órát küzdött le, majd egy fishnél (ezzel senki nem vitatkozik) "elszakad a cérna"....

    hát bocsássátok már meg, ha gigafishnek nevezzük, de kb. az első pókercikk, amit olvastam arról szólt, hogy hogy ne menjünk tiltre, hogyan gondolkodjunk mechanikusan. 34offra callt jelenteni olyan, hogy ha erről TV közvetítés lenne, amit Amerikában leadnak, a 2+2 szervere leállna, annyian fikáznák a csókát. Ti meg MAGYARORSZÁGon véditek azt, aki kiejtette az utolsó versenyben maradt fiunkat.

    Hánynom kell az ilyenektől. Ti vagytok azok, akik 1-2 vereség után keresztre feszítenétek Szávay Ágit, akik 1-2 rossz futam után nyugdíjba külditek Talmát, és kiröhögitek a kézilabda-válogatottat, amiért "csak" olimpiai ezüstre futotta nekik. Irigy kutyák. Elmegyek hányok egyet attól hogy a számra vettelek titeket.

    u.i. én sem értek egyet, hogy idiótának neveztétek az illetőt, helyette azt kellett volna írni, hogy egy tudatlan, ICM-mel és rangekkel abszolút hadilábon álló tehetségtelen, gyenge idegrendszerű, analfabéta.
    +1!!!

  2. #92
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Ennyi hülyeséget egy topicban már rég olvastam Folytassátok lécci...akarok még röhögni
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #93
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Ez egy nagyon gyenge mezőnyű WSOP. IDIÓTA GIGAFISHEKKEL! Lehet ülni repülőre lehet befizetni a buyint! Van még pár event a WSOP-n! Lehet bizonyítani! GL!
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #94
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "tudatlan, ICM-mel és rangekkel abszolút hadilábon álló tehetségtelen, gyenge idegrendszerű, analfabéta"
    Vagy inkább azt, hogy vakmerő, mert az nem sértő. Ha kifizetek $xk-t egy versenyre a megtakarított pénzemből, mint hobbijátékos, hadd döntsem már el, hogy mit csinálok a 34o-val.

  5. #95
    Tag Hachiko avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    and217:CSak annyi hogy nem button push volt, sb push, elég nagy különbség, buttonról dobom főleg mivelhogy a mögötte ülő egy viszonylag ok játékos volt 10 bb-vel, egy ember ellen nem is lehetne standardabb ez a push.
    Amúgy emberünkről annyit érdemes tudni hogy 40 perce játszottunk, egyszer se toltam még rá , dehát neki ez elég volt hogy megmutassa hogy ő nem egy akrámilyen postflop játékos 34o-val. Előző nap 1 órát játszottam vele, akkor szó szerint 1 handet nem játszott, ma 1-szer láttam emelni , akkor is 5bb-t emelt, és aqs-t dobtak neki erre = a kezek 100%-val profitábilis a push sb-bb.
    Hittem én.

    Sztem ez eléggé érthető!Az ellenfél mindenképp nagyon rosszul játszott,any2 ellen is NAGYON rossz a megadás!and217 gondolta,hogy a Villain leglazább range ellen is 30% az esély(a fent említettek miatt inkább kevesebb),hogy callt kap,így +EV a push!Sajnos pont most őrült meg az asztalnál....

  6. #96
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Sajnálom Andet, nem tudom elképzelni milyen szar érzés lehet egy ilyen.
    Amúgy valaki leírhatná mekkorák voltak a vakok, nem találom sehol.

  7. #97
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 05.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    6000/12000 az antét nem tudom

  8. #98
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet MattPhew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6000/12000 az antét nem tudom
    1000 volt az ante

  9. #99
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 01.
    Hely
    Eger volt, most Irorszag :)
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    1.) Minden szempontbol hibas volt a call, ezt mindenki leirta korabban.

    2.) Sajat velemenyem, de tovabbra is tartom magam hozza, hogy amennyiben 15 BB-nel tobb volt a magyar srac elott, akkor hibas volt a push is.

    3.) A poker egy olyan sport, ahol nincs preflop all-in eseten 100%-os helyzet.

    4.) Amikor a WSOP tudositok minden masodik bejegyzesukben orvendeznek, hogy mennyire hig a mezony, nem ertem miert kell kiakadni az uriember 34o megadasan.

    5.) Szerintem egy forum ami (gondolom en) nagy reszben abbol el es termel nyalokara valot az uzemeltetoknek, hogy a rajtuk keresztult regisztralt "gigahalak" tologatjak be a zsetont 34o-val vagy barmi massal, nem engedheti meg maganak, hogy "retardalt idiotanak" titulaljon barkit is.

    6.) Ha mar angolul irjuk ra a pofajara a "gigafishnek", hogy "idiota vagyok", akkor az legyen nyelvtanilag helyes.

  10. #100
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Magyarország 2010 - na ez az igazán szánalmas....

    Azok akik itt elkezdik védeni a megadót rosszindulatú, irígy emberek szerintem! S valójában itt nem arról van szó, hogy mivel pusholsz és mivel callozol le egy ilyen szituációban, hanem egyszerűen jólesik a szaros kis egójuknak , hogy egy honfitársuk pofáraesett! Mert nehogy már az a "szemét" And nyerjen vagy 300K-t, miközben én itthon nyomorgok a minimálbérből, vagy szerencsétlenkedek már fél éve NL2-n! Na ez a szomorú...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •