Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (57) összesen
  1. #21
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Raise 5K ig és vigyük a potot.
    A nap kommentje

  2. #22
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nap kommentje
    ugyanezt akartam írni, lol

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Úristen! MP-ből callolni a 3betet ász párral???? Ezt ki találta ki????? Az UTG emelésre majnem 7-szerest emel rá - ez egyértelműen top-pár, QQ+ minimum! Ha lecalloljuk, akkor lehet, hogy utánunk valaki mondjuk talál egy AKs-t, s jön ő is, az UTG sem akámivel nyitott előlről, lehet, hogy ő is tartaná... Ász párral 4-en nézzünk floppot - hát, az nem egy kellemes program, komoly bonyodalmak lehetnek belőle... Én tuti, hogy visszaemelek 5500-ig, s ha MP2 rámtolja (ezt szeretném persze), akkor lejátszuk, s reménykedem benne, hogy nem én leszek a farok rosszabbik oldalán, mert jóeséllyel egy cooler lesz...

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet csoxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen! MP-ből callolni a 3betet ász párral???? Ezt ki találta ki????? Az UTG emelésre majnem 7-szerest emel rá - ez egyértelműen top-pár, QQ+ minimum! Ha lecalloljuk, akkor lehet, hogy utánunk valaki mondjuk talál egy AKs-t, s jön ő is, az UTG sem akámivel nyitott előlről, lehet, hogy ő is tartaná... Ász párral 4-en nézzünk floppot - hát, az nem egy kellemes program, komoly bonyodalmak lehetnek belőle... Én tuti, hogy visszaemelek 5500-ig, s ha MP2 rámtolja (ezt szeretném persze), akkor lejátszuk, s reménykedem benne, hogy nem én leszek a farok rosszabbik oldalán, mert jóeséllyel egy cooler lesz...
    LOL, AA-val elég valószínű, hogy a farok jó oldalán leszel... sőt biztos. az utána már más kérdés, hogy esetleg lemákol egy KK, QQ.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Ezt a baromságot.
    Pont nem érdekel h WSOP-n vagy hol játszom. Feszes az asztal, ok. Akkor feszesen fog 3betelni is a barátunk. És szívesebben látom még AA-val is hogy foldolnak, minthogy OOP-n bemenjek és egy 4way potba egy rémálom floppot lássak.
    Mellesleg értéket vesztek? Nem. Az lenne, ha nem emelnék. De ha már azon sírok, h esetleg egy rosszabb játékkal több pénzt tudok nyerni, mert akkor jobban tudom rejteni a lapomat, ilyen alapon ebbe a pozícióban becallozhatnék egy 72o-ot is, hiszen mi van ha jön a 2 2es. No mind1, AA-val nekünk van a legjobb lapunk, nem akarok 2-3 ellenfél ellen játszani vele. Nálam sima PUSH, és nem reraise, mert akkor már committedek leszünk amúgy. És az talán elég faced up szituáció, ha ezt csak fél stackemért emelem, mert akkor aztán igazán valószínű, h preflop AA, KK van nálam. Így simán tehetnek egy AK-ra, AQ-ra esetleg, hiszen azt is hihetik h ki akarom őket zárni a partiból. Simán meg fog adni egy TT+ is akár, hiszen hiheti, hogy flip-el. Míg 11K-ból 5500-as emelést nem fog megadni.
    Utoljára módosítva: BloodDG által: 2010. 07. 06. 07:47

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    imo a callal +value-t szedhetsz ki túlértékelt pp-ktől, bár nyílván floppolhatnak setet is, ami az egész tornánkba is kerülhet
    a callal pedig nem irod ki a homlokodra a kezed erejét, a cold4bet meg gyakorlatilag QQ+, inkáb cold4betelnék T7s-el, tekintve h tight az asztal, de még messze vok a WSOP-tól
    Mert az igen valószínű, hogy alacson pp-ekkel 20%-omat beteszem, hátha floppolok egy set-et. Teljesen false hozzáállás. Tulajdonképpen a kis pp-ek nem 3betelnek ilyenkor és nem is adnak meg, hacsak nem adjuk meg nekik a banki esélyt egy "helyesnek vélt" call-al.
    És pontosan ezért emelek, hogy ne lássak 3 ellen egy setet kb ingyen. Mert egy akármilyen floppon szinte Bepakolod majd a 11K-t, egy 8K-s potba. és Igen, ez a tornánkba fog kerülni, ha besetteli magát.
    Ja és nem azt várom, hogy a T7s fog kifizetni floppon, hacsak nem egy 89x floppon amin kap egy szörnyhúzót, és akkor aztán lehet remegni...

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg is lepett, hogy eltaláltam a callt... Az már kevésbé hogy ezzel senki nem ért egyet. Szerintem call. Egyértelműen elől vagyunk, azzal meg hogy reraisel kiűzünk két kisebb lapot -ev-t gyártunk. Ráadásul pozicóban vagyunk. utg mindegy mit csinál dob, vagy megad ( gondolom inkább dob) az igazi ellenfél a kb. tt+ jobbunkon ülő lesz. Ugyanannyi esélyünk van nekünk is szettet találni mint neki - ha egyáltalán párja van. Flop után ő kezd, ha check fél pot bet, ha betel ai-ra tesszük és imádkozunk.
    Nem tudom Te hogy vagy vele, de ha én elől vagyok, akkor minnél több pénzt szeretnék a potban látni. Márpedig UTG-re MP2 3bet elég sanszos, hogy erős lesz és simán kifizet pre is. Esély ugyanannyi van, viszont ha QQ-ja van pl akkor kapsz egy Kxy boardot és akkor igencsak értéket vesztettünk.

  8. #28
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    valaki olyan aki ért is hozzá, megszólalna?

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  9. #29
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Idézet ashnur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki olyan aki ért is hozzá, megszólalna?
    Most írjam be hogy fold???
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  10. #30
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet Agitator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most írjam be hogy fold???
    lecsapjam, vagy ne csapjam?

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •