Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Nekem is problémám van 6 max asztalon az suited connectorokkal...
    PT szerint összességében plusszosak 30k hand után, de T9s és 98s-sel pl összességében majdnem 5 beülú minuszt termeltem ezen lapokkal. TJs viszont majdnem 5 beülő plusszos.A többi meg nulla közeli, így gyakorlatilag nettóban az AKs miatt vagyok plusszos, ami nem is igazi suited connector.

    Egyébként szinte minden pozícióban emelőlap nálam is, hacsak nincs tele az asztal short stack játékosokkal. Nyilvánvalóan nem vagyok/vagyunk még elég tapasztaltak, jó játékosok ahhoz, hogy ezen handeket a flop után is optimálisan játszuk meg.

  2. #12
    Újonc 5OfAKind avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    hm. hát asszem ez lesz a házi feladatom mára. kimatekozom, hogy miként is kéne játszani. a minden poziból minden lappal emeléssel az a bajom konkrétan, hogy:
    - az esetek döntö többségében miss the flop
    - 15%ban egy pár (valszeg mid vagy low) amivel általában nem nagyon éri meg kekeckedni, főleg ha raiseltél, és valaki megadta.
    - két párral, settel már jól vagy, azzal lehet kaszálni
    - a draw-ok gyakrabban nem jönnek be ugyebár mint igen a flop után, ha agresszíven játszod meg őket beleszaladhatz nagy bukókba, de talán hosszútávon úgy a jó
    - floppolt sor vagy flush esetén általában egy blöffnyi pénzt lehet hazavinni a fülüket farkukat behúzó játékosoktól.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Nálam a PT azt mutatja, hogy nem emelt potokban kis SC-k enyhe plusz, emelt potokban kb. nulla. Mondjuk én T9s-ig bezárólag nézem külön ezeket, nálam JTs és ettől fölfele külön kategória.

  4. #14
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •