Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás AK vs. ?? Donkbet - allin

    Jó volt ez, vagy máshogy kellett volna csinálnom? Preflop azért call, mert pozícióban voltam, gondoltam megnézem a floppot. Floppon elég lenne csak egy raise vagy mehet allin is?

    Emberünk 42/22, 7,4 aggr. és 9,4 3bet 80 hand alapján. Rátoltam, mert kicsinált, már a hülye donbetjeivel. Többször donkolt értelmetlen összegeket, függetlenül lapjának erősségétől...

    Stacks:
    UTG fules na mas ($5.53)
    CO Hero ($9.37)
    BTN casperovski ($6.10)
    SB kettler26 ($5)
    BB MM02BAD ($2.72)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Hero is CO
    fules na mas raises to $0.15, Hero raises to $0.45, 3 folds, fules na mas raises to $0.75, Hero calls $0.30

    Flop: ($1.57, 2 players)
    fules na mas bets $0.40, Hero goes all-in $8.62, fules na mas goes all-in $4.38

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Itt nem donkbetelt hanem cbetelt.
    Szerintem nagyon rossz a reraise allin, de a sima raise is, 'A' magasnál valszeg jobb van nála, amit úgyse dob el. Szóval call vagy fold, 'A' magassal minek erősködni, főleg úgy hogy min4betelt, ami siman lehet monster.
    Utoljára módosítva: WaterMaker által: 2010. 08. 14. 18:30
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  3. #3
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt nem donkbetelt hanem cbetelt.
    Szerintem nagyon rossz a reraise allin, de a sima raise is, 'A' magasnál valszeg jobb van nála, amit úgyse dob el. Szóval call vagy fold, 'A' magassal minek erősködni, főleg úgy hogy min4betelt, ami siman lehet monster.
    a méret miatt is lehet donk

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Ha mindenképpen all in akartál menni, akkor inkább már preflop...

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    egyszerűen tiltre tett az agró fish, ezen nincs mit beszélni.

    ellene AK pf 5bet all in, mert nagyon agró és túl kevés pénz is van előtte, hogy a min4betet csak callozzuk.
    ez a brutál flop push nagyon gyenge, mert csak jobbal adja, márpedig a pf játéka alapján simán lehet nála over, amit még itt fel is értékel, hogy a board nem száraz. flhúzót és 77+ nem dob el, márpedig mindkettő jobb nálad.

    mivel nagyon blöffös, van oddsunk a hat outra húzni---> flop call, hasonlóan méretezett blank turn bet ismét call, ha itt értelmeset emel fold.

  6. #6
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    ha nagyon idióta, & nem esik le neki a szitu (ami több, mint valószínű ), 5bet 1.5-1.6ig, had tolja ránk rosszabbal, ha callol lesz akkora a pot, h bármilyen flopon nyugodt szívvel tönkermenjünk
    "The money goes into my piggy bank..."

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet Badarka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyszerűen tiltre tett az agró fish, ezen nincs mit beszélni.

    ellene AK pf 5bet all in, mert nagyon agró és túl kevés pénz is van előtte, hogy a min4betet csak callozzuk.
    ez a brutál flop push nagyon gyenge, mert csak jobbal adja, márpedig a pf játéka alapján simán lehet nála over, amit még itt fel is értékel, hogy a board nem száraz. flhúzót és 77+ nem dob el, márpedig mindkettő jobb nálad.

    mivel nagyon blöffös, van oddsunk a hat outra húzni---> flop call, hasonlóan méretezett blank turn bet ismét call, ha itt értelmeset emel fold.
    Egyébként az eredeti koncepció szerint nem akartam allin menni, valóban flop call lett volna a legjobb, de ezzel a min betjével biztosra vettem, hogy vagy blöfföl, vagy Ász magas lap van a kezében és majd szépen eldobatom. Benéztem...

    Itt a vége:


    Turn: ($14.97, 2 players, 2 all-in)

    River: ($14.97, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $14.97
    fules na mas shows three of a kind, Jacks

    Hero shows

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    "ezzel a min betjével biztosra vettem, hogy vagy blöfföl, vagy Ász magas lap van a kezében"

    Pre játéka miatt minimum magas pocketet repizik. A stackméretek miatt az összes pockettel callolni fogja a blöfföd, nem is értem miért ezen a floppon próbálsz dobatni (még fd is kint van). Pre callolsz egy 4betet, azért egy koncepciót ki kellene ilyenkor dolgoznod magadban. Biztosra veheted, hogy 10-ből 11-szer nem fogsz dobatni szinte lópikulát se a 4bet rangéből. Igaz, hogy picit betelt, de ez nem jelenti náluk azt, hogy meg is akarnak vállni a lapjuktól. Itt ezt callolnod kellett volna, remek oddsot kaptál.
    Utoljára módosítva: paulbig által: 2010. 08. 15. 13:55

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ezt elég rosszul játszottad. Preflop félted berakni, erre megvárod a flopot, nem javulsz, és utána tolod be az összes pénzed. Nem igazán értem.

    Egyébként preflop kell betolni:
    Hogyan játsszunk AK lappal 6 max no limit holdem cash game-ben

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "ezzel a min betjével biztosra vettem, hogy vagy blöfföl, vagy Ász magas lap van a kezében"

    Pre játéka miatt minimum magas pocketet repizik. A stackméretek miatt az összes pockettel callolni fogja a blöfföd, nem is értem miért ezen a floppon próbálsz dobatni (még fd is kint van). Pre callolsz egy 4betet, azért egy koncepciót ki kellene ilyenkor dolgoznod magadban. Biztosra veheted, hogy 10-ből 11-szer nem fogsz dobatni szinte lópikulát se a 4bet rangéből. Igaz, hogy picit betelt, de ez nem jelenti náluk azt, hogy meg is akarnak vállni a lapuktól.
    Elb@sztam, hogy nem tartottam magam az eredeti elképzeléshez, és ahogy bedonkolt végig se gondoltam mi lehet nála, miért csinálja stb.. Biztosra vettem hogy nincs nála lap.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •