Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
  1. #31
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bla bla
    +egy

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Okoska +1

    Ettől függetlenül, Zoleee-val pendültem, way ahead/way behind, cs/c játék.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hát, ha azt tekintjük értékhívásnak, mikor az ellenfelemnél értékesebb kombinációval licitálok, vagyis ő teszi be rosszkor épp a pénzét, akkor a parti végén derül ki, hogy a parti teljes egészében, vagy részeiben mikor volt ez tényleg értékhívás, gondolom én. Odáig csak feltételezzük.

    Egyébként pedig egyetértek ám, szóval van olyan, hogy kizárólag információért való hívás, mikor az ellenféltől foldot várunk, egyébként elveszett a parti.

    Például ha flopon a cbetre visszaemel, és mi azt visszaemeljük, hogy vajon ez a visszaemelés csak blöff-e, akkor ha adja, v. allint tol, dobni fogunk.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet bihaimo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ch/call szerintem is és ha riveren check-kel valuebet.
    Riveren mi cselekszük először... (amúgy nálam check behind lenne.)

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    De ha checkelünk és még nincs kész sora, biztos hogy checkel. Akkor meg marad a river checkbehind.

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Én betelném (attol függetlenül hogy checkeltem mert azt hittem trükk van) és "magam ellen" egy visszaemelésre rábasznám. Mert itt én visszaemelnék mindennel amivel floppon adtam.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én betelném (attol függetlenül hogy checkeltem mert azt hittem trükk van) és "magam ellen" egy visszaemelésre rábasznám. Mert itt én visszaemelnék mindennel amivel floppon adtam.
    Kamikaze mod ON!

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Ez nálam egyértelmű valuebet. Az ellenfél ismeretlen, így nem tudhatjuk milyen lapokkal adott meg a flopon és milyen lapokkal adna meg itt. Én alapból azt feltételezem, hogy a T9, JT, KT lapokkal megad még minimum 1 utcát, továbbá lehetnek még nála FD-k, amik ellen továbbra is védenünk kell a kezünket.

    @MattCoburn:
    "szóval van olyan, hogy kizárólag információért való hívás, mikor az ellenféltől foldot várunk, egyébként elveszett a parti.

    Például ha flopon a cbetre visszaemel, és mi azt visszaemeljük, hogy vajon ez a visszaemelés csak blöff-e, akkor ha adja, v. allint tol, dobni fogunk."

    Na látod pontosan ez az, amiről kocka (és mások) beszélt. Mert ha ezt total air-rel csinálod, akkor az nem információs emelés, hanem blöff, mert próbálsz eldobatni egy nálad jobb kezet. Ha viszont egy közepesen erős SD képes kézzel teszed ezt, akkor az meg egy nagy hülyeség (nem információért való emelés), mert ezzel az emeléssel kb. eldobatod az ellenfeled összes blöff kezét (amiktől később még értéket szerezhetnél, ha hagyod folytatni a blöfföt), és elszigeteled magad a nálad erősebb kezek ellen.

  9. #39
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    C/c.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  10. #40
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    C/c.
    és riveren?

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •