Oldal: 392 / 522 ElsőElső ... 292342382390391392393394402442492 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.911 - 3.920 (5220) összesen
  1. #3911
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, még erre akarok már rájönni egy ideje, hogy ez a majdnem allin miért jobb mint a sima push? Engem személy szerint nagyon bosszant ha valaki ilyet emel, és ellenálhatatlan vágyat érzek rá hogy allin tegyem.

    Szóval ez miért jó?
    itt egy kitalalt, fiktiv hand, peldaul ezert is jo lehet nagy ritkan

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #3912
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt egy kitalalt, fiktiv hand, peldaul ezert is jo lehet nagy ritkan

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Ez több sebből vérzik. Egyrészt hibás, hogy nem mész all-in..mert nem tudsz mit csinálni mondjuk 2 call után any flopon.

    Másrészt nem gondolod komolyan ezt a dobást ugye? A big stack ilyenkor gyakran any-two fogad. Nagy eséllyel jobb lapot mutat az első all in - ellene meg szimplán nem dobnál...ezután a kérdés, hogy mit teszel 125-el (elárulom kiestél)..

    Ez sima preflop all in..ilyen buta megjátszással pedig call.

  3. #3913
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Ez Double or Nothing leosztas. Ezt figyelembe vetted a valaszodnal? Ha a vegen marad 125 zsetonunk, azt pont eleg.

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez több sebből vérzik. Egyrészt hibás, hogy nem mész all-in..mert nem tudsz mit csinálni mondjuk 2 call után any flopon.
    Ekkora emelesnel pont ugyanakkora a FE, mintha all-in mentem volna. Ebben az emelesben nincs semmilyen post-flop terv, egy ember ellen akarmilyen floppon ugyanugy all-in lesz a vege, a flopnak nincs jelentosege.

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másrészt nem gondolod komolyan ezt a dobást ugye? A big stack ilyenkor gyakran any-two fogad. Nagy eséllyel jobb lapot mutat az első all in - ellene meg szimplán nem dobnál...ezután a kérdés, hogy mit teszel 125-el (elárulom kiestél)..

    Ez sima preflop all in..ilyen buta megjátszással pedig call.
    Irtam hogy fiktiv hand, en talaltam ki. Talan a JJ nem a legjobb pelda itt, azt szerettem volna szemleltetni, hogy ritkan lehet olyan eset hogy csak kvazi megyunk all-in, valamennyi marad elottunk, de a mogottunk ulok kiejtik egymast. En alacsony teten jatszom (PS $10), hidd el olyan mutatasok vannak hogy siman eletszeru egy ilyen hand.
    Megegyszer: egy ember ellen pont ugyanugy all-in lesz a vege, teljesen mindegy mi a flop.
    Maxi kerdesere a szituaciot akartam bemutatni, nem a konkret lapokat.
    Utoljára módosítva: pastecopy által: 2010. 10. 19. 11:24

  4. #3914
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kerek számot hívsz, a sok asztalozó reg nem szúrja ki kapásból, hogy ai vagy, nagyobb eséllyel dobnak (én legalábbis ezt tapasztaltam).
    Másrészt csökkented a fold to 3bet statodat is.
    Harmadrészt ha ketten is callolnak, és flopon teszed be a maradék x zsetonodat nagyobb vakoknál, az egyik tag (érthetetlen módon) sokszor dob. Arról nem is beszélve, hogy lehet a sidepotra ráizgulnak és kivégzik egymást. Lehet hasznos dolog de én ezt nem szoktam alkalmazni.

  5. #3915
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ez sima preflop all in..ilyen buta megjátszással pedig call.
    Ebben a konkret leosztasban, ha Hero preflop all-in, es jon a ket call, akkor Hero lesz a buborek (felteve hogy a leosztas kezdetekor Hero-nak van a legkevesebb zsetonja), a buta megjatszassal pedig Hero ITM.
    Utoljára módosítva: pastecopy által: 2010. 10. 19. 12:00

  6. #3916
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt egy kitalalt, fiktiv hand, peldaul ezert is jo lehet nagy ritkan

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    ?? ezt nem is értem. Pont olyan szitut vázoltál fel, ahol megpaskolhatjuk a vállunkat, hogy kivédtük, hogy a JJ-t beletoljuk épp a QQ-ba. Ha A2-vel callol a nagyvak mit csinálsz? Lefejeled a monitort, hogy totál favoritként dobtad a JJ-t ?! Ráadásul az 5pkt jópárszor megpakolja majd azt az A2-őt így jópárszor kifogsz majd esni. Inkább akkor már openfoldolom. De ha ilyen szituba kerülök én preflop betolom.

  7. #3917
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ?? ezt nem is értem. Pont olyan szitut vázoltál fel, ahol megpaskolhatjuk a vállunkat, hogy kivédtük, hogy a JJ-t beletoljuk épp a QQ-ba. Ha A2-vel callol a nagyvak mit csinálsz? Lefejeled a monitort, hogy totál favoritként dobtad a JJ-t ?! Ráadásul az 5pkt jópárszor megpakolja majd azt az A2-őt így jópárszor kifogsz majd esni. Inkább akkor már openfoldolom. De ha ilyen szituba kerülök én preflop betolom.
    Irtam fent, lehet hogy a JJ nem a legjobb pelda, probald a szituaciot, a SS-ek zsetonjainak egymashoz valo viszonyat nezni, illetve a pelda szerinti vegkimenetelt - mindez valasz Maxi kerdesere miert kvazi all-in, es nem tenyleg all-in.

    Talan szemleletesebb:

    Hero UTG 4BB / akarmi a lapom, es "majdnem all-in" megyek, marad elottem valamennyi
    UTG+1 4.5BB / push
    D nagy stack / call
    SB nagy stack / call
    BB nagy stack / call
    Hero fold

    igy atment?
    Utoljára módosítva: pastecopy által: 2010. 10. 19. 12:07

  8. #3918
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezd el callolgatni, majd leszokik róla.
    ígyvan

  9. #3919
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Lehet ezt a HM topicba kéne, de megpróbálom.
    Azt valahogy le lehet szűrni, hogy egy adott emberke csak rámnézve hány%-ban 3betel, restealel? Meg vagyok róla győződve, hogy 1-2 reg rendszeresen visszajátszik rám, mégis alacsony a 3bet mutatója, valamint magas a f2steal, én mégis kapom a restealt.

  10. #3920
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irtam fent, lehet hogy a JJ nem a legjobb pelda, probald a szituaciot, a SS-ek zsetonjainak egymashoz valo viszonyat nezni, illetve a pelda szerinti vegkimenetelt - mindez valasz Maxi kerdesere miert kvazi all-in, es nem tenyleg all-in.

    Talan szemleletesebb:

    Hero UTG 4BB / akarmi a lapom, es "majdnem all-in" megyek, marad elottem valamennyi
    UTG+1 4.5BB / push
    D nagy stack / call
    SB nagy stack / call
    BB nagy stack / call
    Hero fold

    igy atment?
    ez megint más példa, de nyugi átjött elsőre is csak a JJ nem volt jó példa, meg mondom nekem elég idegen a hagyok magam előtt 3 zsetont majd dobok féle játék

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •