Oldal: 119 / 171 ElsőElső ... 1969109117118119120121129169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.181 - 1.190 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1181
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Én a helyedben kérnék valami segítséget Zoleee-éktől, hátha tudnak beszélni valami bwines emberrel. Ilyen azért nincsen. Bizonyítsák be, hogy mik a hamis adatok. Nem is értem ezt. Mondanám, hogy nincs ebben semmi meglepő a bwin-től, de azért ne adjuk már fel ilyen könnyen, hogy "akkor irány egy másik terem". És ezt nem csak a 10%-ért, hanem az elvekért...

  2. #1182
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Hmm nálatok is most váltott bwines reklám-háttérre a pókerakadémia? Remek időzítés

  3. #1183
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Az Akademianak el kell tudni intezni ezt, hogy ne legyen nevetseges a jelenleg legjobban promozott terem.

    A 10% sem keves, de itt nem elsosorban a penzrol van szo...
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  4. #1184
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    részvétem!
    a 10%ot én sem hagynám veszni, legalább megpróbálnám visszaszerezni, vagy ha mást nem, akkor minden elérhető fórum "reklámozni" a termet!
    ilyen egy utolsó rohadt tróger banda... csak tudnám a fishek miért szeretik?
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  5. #1185
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Azta*****anyjukat.

    Ne hagyd ennyiben a dolgot. Agresszívan harcolj az igazadért, ahogy azt az asztaloknál teszed. Én egy nemzetközi oldal ügyfélszolgálatán dolgozom (főleg usa piac). Amennyiben vmit elbaszunk vagy csak simán gond van és a felhasználó aggresszívan mondja az igazát, az ügy feljebbi szintre kerül kivizsgálásra. Mindig arra törekszünk, hogy elégedetté tegyük az adott határokon belül, mivel a hosszútáv a lényeg itt is mint a pókerban.
    Te egy jó rake termelő user vagy a bwin szemében, semmi érdeke nem fűződik a saját bevétele csökkentéséhez. Ne add fel ilyen könnyen. Naponta küldj több emailt (elég pár sort átfogalmazni csak).

    Veled vagyunk! Az akadémiásokat mindenképp kérd meg, hogy ők is vegyék fel a kapcsolatot bwinnel. Ha itt megrendül a bizalmunk bennük, az nekik *****nagy bevételkiesés.

  6. #1186
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Még annyit, hogy a Mansion pokerrel én is így jártam 2 éve. Zárolták csalás vádjával a számlám. Folyamatosan írtam nekik az emaileket, említve hogy 2+2 fórumtól kezdve mindenhol elmesélem mi történt. A hatás meglett, visszaadták a pénzem és még bocsánatot is kértek a hibájukért. Lényeg a lényeg, ne hagyd magad, főleg hogy valóban nem csaltál (nem úgy ismertelek meg a soraidból).

  7. #1187
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Igazából azt nem értem, hogyha hamis adatokkal regeltél volna,akkor zárolják a számládat,és elveszik a teljes összeget.
    Így viszont végül is visszaadják a pénzed-kvázi elismerik,h az adatait valósak-csak levonnak 10%-ot.Ez szimpla lehúzás.Remélem,h minél nagyobb nyilvánosságot kap ez az ügy.
    (Azt meg zárójelben jegyzem meg, h van magyar telefonos ügyfélszolgálatuk hétfőtől péntekig 10.00 és 16.00 óra GMT+1 között,lehet, érdemes lenne beszélni velük, én amikor hívtam őket,mindig nagyon segítőkészek voltak+meg is oldódott a probléma.)

  8. #1188
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Valószínűleg csak valami félreértés történt. Felvesszük a kapcsolatot a bwinnel a helyzet tisztázása érdekében, és itt is jelezni fogjuk mit sikerült elérni.

  9. #1189
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Öröm a bánatban, h mivel elkezdte az akadémia ennyire promózni a bwin-t, tuti visszakapsz mindent és még lehet privát deal-t is az áldozatos munkádért (lásd már többen jelezték, hogy soraid miatt váltanának át, kvázi bwin nagykövet lettél). Tehát az időzítés szerintem "szerencsés", persze értsd jól.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  10. #1190
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL b+

    A bwin zárolta számlámat.

    Basszus velem szó szerint ugyan ez történt. Azt mondják elírtam a születési dátumom. Bizonyítani nem tudom az ellenkezőjét. Így már nem az akadémiának termelem a raket.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •