Oldal: 134 / 171 ElsőElső ... 3484124132133134135136144 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.331 - 1.340 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1331
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Na jó, nem fokozom tovább az izgalmakat

    Hm, hát elég messze jártam a valóságtól, bár végül is 10k hand alatt nem nagy tévedés. Szerencsére pozitív irányban tér el a valóság.

    Szóval: tipp a heti összesítésre: -3BI, valóság: +4BI.

    Nem tudom, hol csúszhattam el ennyire, majd lehet, holnap megnézem külön-külön a session-öket. Mindegy, nincs jelentősége. A lényeg, hogy ezzel végre a teljes hónap is pluszba lendült. Kemény 3BI-t sikerült novemberben termelnem. Na de még nincs vége a hónapnak, majd csak belehúz az rng.

  2. #1332
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Én sejtettem hogy alá fogsz menni, szerintem ez ilyen tudatalatti védekezőmechanizmus épp azért, hogy megkíméld magad a nagy bukás élményétől...
    Én pl ha session közben nem nézem hogy állok, de így megtippelem mielőtt megnézem, és érzem hogy kb 2-2,5BI bukóban vagyok inkább akkor azt mondom, hogy ok szívás biztos van már 3BI mínuszom... És így amikor megnézem, nem ér csalódás mert látom hogy még csak -230
    Szerintem minden sessionnél te is kicsivel alámondtál, aztán így összejött ez a differencia.

  3. #1333
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sejtettem hogy alá fogsz menni, szerintem ez ilyen tudatalatti védekezőmechanizmus épp azért, hogy megkíméld magad a nagy bukás élményétől...
    Én pl ha session közben nem nézem hogy állok, de így megtippelem mielőtt megnézem, és érzem hogy kb 2-2,5BI bukóban vagyok inkább akkor azt mondom, hogy ok szívás biztos van már 3BI mínuszom... És így amikor megnézem, nem ér csalódás mert látom hogy még csak -230
    Szerintem minden sessionnél te is kicsivel alámondtál, aztán így összejött ez a differencia.
    Igen, pont ez volt nálam is, hogy mindig inkább kicsit ráhagytam a bukott potoknál, amikor azt tippeltem, hogy mennyit kellett reload-olni.

    Na most ezen a héten kipróbálom, hogy nem követem fejben egyáltalán (elvileg ez lenne a jó), hanem egyszerűen vasárnap tippelek valamit.

  4. #1334
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, pont ez volt nálam is, hogy mindig inkább kicsit ráhagytam a bukott potoknál, amikor azt tippeltem, hogy mennyit kellett reload-olni.

    Na most ezen a héten kipróbálom, hogy nem követem fejben egyáltalán (elvileg ez lenne a jó), hanem egyszerűen vasárnap tippelek valamit.
    Én nem vagyok meggyőzve, hogy ez a heti 1x-i könyvelés jó lenne...

  5. #1335
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vasárnap tippelek valamit.
    Amit csinálsz, annak nem az a lényege, hogy nem tippelsz, nem foglalkozol azzal, hogy nyersz, buksz, egyszerűen hozod a játékod és hónap végén megnézed a végeredményt?

  6. #1336
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem vagyok meggyőzve, hogy ez a heti 1x-i könyvelés jó lenne...
    De nem is az a cél.

    Ha kockának így kényelmesebb a játék, akkor miért ne tolhatná így?
    Nekem tetszik az ötlet. Bár én nem tudnám megcsinálni.

  7. #1337
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem vagyok meggyőzve, hogy ez a heti 1x-i könyvelés jó lenne...
    Könyvelni én egyáltalán nem szoktam. Harrington azt mondja, hogy -EV a könyvelő mentalitás

  8. #1338
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könyvelni én egyáltalán nem szoktam. Harrington azt mondja, hogy -EV a könyvelő mentalitás
    Harrington összes könyve "megvolt"... szent meggyőződésem, hogy a cash könyveket nem Ő írta, csak eladhatóság szempontjából a nevét adta (de ettől még lehet jó a könyv), de a könyvelő mentalitás soha nem lesz -EV. A pénzt kezelni kell tudni, sőt ha a BR elért egy szintet, de nem mindenáron az a cél, hogy szintet váltsunk fölfelé, akkor mindenképp meg kell tanulnunk kicsit közgazdásznak is lenni.

    Említettem, nem biztos, hogy a napi számolás (könyvelés) jó, vagy jobb a hetinél, de sok mindent itt már követni kell. Bónusz, FD, RB, pontállás, pénz a teremben... stb...stb.

    De nem is az a cél.

    Ha kockának így kényelmesebb a játék, akkor miért ne tolhatná így?
    Nekem tetszik az ötlet. Bár én nem tudnám megcsinálni.
    Engem nem is kell meggyőzni...
    Én nyitott vagyok új 5letekre és ha van bármi ami jobb, mint ahogy eddig csináltam, akkor szívesen kipróbálom.
    Ezzel kapcsolatban nem kaptam olyan nagy motivációt, hogy változtassak...
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2010. 11. 22. 17:33

  9. #1339
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Szerintem is fölösleges ez a heti egyszer megnézés, szvsz bőven elég annyi h csak session(esetleg nap) végén nézed meg az eredményt. Persze ha így érzed jónak hajrá, a lényeg hogy minnél több pénz legyen a számlán, akár tudsz róla, akár nem.

  10. #1340
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Mi ez a csönd?
    A játék az nem játék...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •