Oldal: 139 / 171 ElsőElső ... 3989129137138139140141149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.381 - 1.390 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1381
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Nem akartam teljesen elárasztani a fórumot hand-ekkel. Ezt a hármat inkább ide teszem be.

    1. AJo river full

    Ellenfél: 30/25, WTSD: 26, nagy minta

    Mi lenne a jó river bet méret? Az overbet eléggé blöff szagú, vagy inkább egy
    kis, 1/3-ad pot körüli vbet lenne a jobb.

    2. ATs, flop c/r után riverre leesik a backdoor flush

    Ellenfél: 29/21, WTSD: 26, nagy minta

    Itt gondolom jó az overbet, mert úgysem hiszi el a flush-t.

    3. 87s turn monster draw

    Itt jobb turn-ön barrelezni a megnövekedett equity miatt, vagy inkább kikérni a szabad lapot?

  2. #1382
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    1. itt szerintem mindegy mekkorát hívunk, én olyan lapra teszem amivel riveren már szerintem egy 20$-os betet sem adna, így overbettel talán besült drawra tesz minket és callolhat (én olyan KQ szerű lapra tenném luksor+fd)
    2. rendben van
    3. én ellőném a 2nd barrelt

  3. #1383
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    A 3. szerintem nagyon ellenfélfüggő, van aki floatol QJ,KQ,KJ lapokkal is ezen a boardon + a T-eseket is dobnia kéne, néznék egy cbet foldot+ eddigi info is biztos van hogy mivel callolgat nagyjából a nagyvakról, de általában 3barelleznék mert AJ,AQ,A9,A8 handekel is csak a blöfföket fogja verni(vagy splitre callol)+ nemnagyon tehet busted drawra mert nincs nagyon húzó a flopon
    Van aki ellen persze feladnám mert tudom hogy nemdob nekem top párt
    Utoljára módosítva: gorcsy által: 2010. 12. 08. 12:30

  4. #1384
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Az első handet szerintem nem a riveren kell kifizettetni, mivel ott már elég nehéz bármit is. A flopon az ellen reraise-ére kellett volna megpróbálni all-in menni. Ongame-n húzólapokra simán beteszik annyiszor, hogy megérje. De ha nem, akkor még ott a turn, a fél pot hívás elég kevésnek tűnik, sok esetben még egy top pár is tart egy min. 3/4-ed potot. Szóval szerintem elég erős itt a lapunk ahhoz a range-hez képest, amivel partiban maradnak átlagban, hogy igyekezzünk bepakolni mindent, amíg tudunk. Talán most is valami húzója lehetett.....
    The other sharks play Valhalla kills.

  5. #1385
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Az elsőnél turnon nagyobbat betelnék és akkor riveren már nem is overbet csak potkezeli a hívás.

  6. #1386
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Második hand teljesen jó, az indoklás is :-)

    Harmadik partiban turnre jött monster én ellőttem volna a secondot, bár szerintem ez rossz, simán lehet flop alapján, hogy visszalő rád, s akkor amikor már csak egy lap jöhet nem biztos hogy túl okos dolog komittálódni. Szerintem jobb ez így...
    The other sharks play Valhalla kills.

  7. #1387
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Valhalla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első handet szerintem nem a riveren kell kifizettetni, mivel ott már elég nehéz bármit is. A flopon az ellen reraise-ére kellett volna megpróbálni all-in menni. Ongame-n húzólapokra simán beteszik annyiszor, hogy megérje. De ha nem, akkor még ott a turn, a fél pot hívás elég kevésnek tűnik, sok esetben még egy top pár is tart egy min. 3/4-ed potot. Szóval szerintem elég erős itt a lapunk ahhoz a range-hez képest, amivel partiban maradnak átlagban, hogy igyekezzünk bepakolni mindent, amíg tudunk. Talán most is valami húzója lehetett.....
    Sztem benéztél vmit, Hero emelt vissza, Villain csak callolt Amúgy nem játszom Ongamen, de 150BBt nem hiszem h betesznek sima FDre Turnön lehet kicsit nagyobbat hívtam volna talán.
    3. handnél barelleznék.

  8. #1388
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem benéztél vmit, Hero emelt vissza, Villain csak callolt Amúgy nem játszom Ongamen, de 150BBt nem hiszem h betesznek sima FDre Turnön lehet kicsit nagyobbat hívtam volna talán.
    3. handnél barelleznék.
    Ja észrevettem, próbáltam javítani. Azt akartam írni hogy így már csak a turn betet keveslem de nagyon. Ez van, party közben is csak a végén veszem észre hogy nem is a saját lapjaim néztem, hanem az ellenfélét :-)
    The other sharks play Valhalla kills.

  9. #1389
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Szia!

    1)Ennél húzósabb nem is lehetne a board (két fajta FD+GS), egyértelműen nagyobbat kell betelni turnon, és riveren meg tuti, hogy drawja van mert minden mást emelnie kéne előte, ott esetleg ha nagyon agró tetszene egy blockbet szerű valami, hátha megemeli, ha van annyira agró ( Te esetedben, mivel ilyen picit emeltél turnon). De még ha TK-val flop sora lenne, amit kétlek, mert csak megemeli már legkésőbb turnon, de inkább flopon kéne betennie, akkor azt is beshipeli szerintem riveren...

    2) Teljesen ok, vagy c/c-re állt be riveren, vagy c/f-re kb., feltételezve, hogy a turn check után meg a flop raise call után van valami sd valueja, és el akar menni terítésig, és overbet még blöffösebb is, csak a backdoor flusht mutatod kb kifele, ami nagyon polarizált, könnyen kapsz callt.

    3) Itt, pedig turn raise% alapján döntenék vagy egyéb villian stat alapján, szerintem ez a barell nagyon specifikus, mert szar lenne ott egy nagy raiset kapni, de ha dobathatunk az mindig jó:] 3 barell is teljesen tetszene adott ellenféltípus ellen.

    Szerintem. Gl az asztaloknál, jó vagy, toljad neki
    Üdv,

  10. #1390
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    1. Azt írtad, hogy nagy mintád van róla. Akkor overbetelnék, ha ezt néha csinálod busted draw-al is, és ezt ő látta is. Ax itt még talán kinyöghet egy crying call-t egy félpot közeli hívásra, bemagyarázhatja magának, hogy FD-n voltál.

    2. Flop C/r, turn ch, river overbet----->ennél nagyobb erőt nem nagyon tudtál volna mutatni, jó játékos itt J-vel nem fog callolni, főleg nem egy ilyen száraz boardon. Elgondolkoznék a river c/r ai-n. Ha turnon/riveren nem mutatsz erőt, JQ+-t vbetelnie kellene, mondjuk valszeg az ai-t utána se tudná adni, szóval ez lehet, hogy hülyeség.

    3. 3 barrelra rendezkednék be, nagyon kevés lap van amivel adni tudja.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •