Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
  1. #21
    Tag Hammmbekaplak avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 28.
    Hozzászólások
    164

    Alapbeállítás

    Idézet egomartinak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hammmbekaplak: Mostanában nl200on nem sok választási lehetőség van örülök, ha megvan a 6asztal. Sokszor előfordul az 1hal 4reg arány, szóval ez van
    Tényleg elszaródott a 200, inkább 100 on tolom általában, mert néha tényleg borzasztóak az asztalok. És ez lehangolja az érzékeny kis lelkecskémet.

    Mondjuk hétvégén van azért asztal.. Jut hal mindenkinek.

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a lakotarsad is koztuk van, akkor mar nem is olyan rossz.... :S
    Nem tudom ki vagy, de látom fish vagy a témában és kicsit félre vagy informálva.. rozer a lakótársam kisgali Mezőtúron lakik, de köszi az érdemleges hozzászólásodat! Meg hát ugye britney_93 is magyar lehet hogy ő is velem lakik nem? Mi egy nagy család vagyunk.. Nyilván vannak ismerősei pókeres körökben az embernek még magasabb limiteken is...

    Kocka21: nem nagyon zavar ha tudják, ki vagyok, főleg mert nem szeretek név nélkül beszólogatni (lásd littlemage..). De egyébként nekem is van ongamen más nickem is Azért szeretek handeket névvel berakni mert akik esetleg játszanak ezeken a limiteken bwinen azok ismerni fogják ki az ellen és talán saját infó, read alapján tudnak okosat mondani

    Hammmbekaplak: jah, sajnos elég nehéz összeszedni a jó asztalokat de ha van valami jó hal 400on felnézek oda is aztán így lehet összejön a 6. Nl100on túl könnyen rakom be a pénzt mostanában ezért már nem szívesen ülök le... Kicsit elszoktam tőle. Pedig lehet megérné mert tele hallal....

  3. #23
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hehe, nem kell ennyire mellre szivni , masreszt, lehet felre vagyok informalva, de csak picit ezek szerint . Nem beszologatok, csak felig vicces megjegyzes volt (amig nem egy asztalnal ulunk 3-4esben, nem erdekel, hogy ki honnan hogyan jatszik ), masreszt nem nevtelenul tettem.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hehe, nem kell ennyire mellre szivni , masreszt, lehet felre vagyok informalva, de csak picit ezek szerint . Nem beszologatok, csak felig vicces megjegyzes volt (amig nem egy asztalnal ulunk 3-4esben, nem erdekel, hogy ki honnan hogyan jatszik ), masreszt nem nevtelenul tettem.
    Bocs, csak kicsit támadónak éreztem de np Teljesen igazából nem vagy félreinformálva, mert tavaly egy-két hónapot laktunk együtt, de akkor én még nl50en játszottam ő meg nl400on

    Van olyan mikor egy asztalon sajnos nl200-400on 3 olyan reggel ülök, akik közül mindegyik magyar és mindegyiket ismerem... A kevés asztal miatt nem igazán tudok, tudunk mit tenni kénytelenek vagyunk egymás ellen is játszani...

    Esetleg te is bwin nl200?

  5. #25
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Nem tamadasnak szantam, csak feldobtak egy lasztit, s nem tudtam nem lecsapni . Kisebb limiten(30-50) szoktam ongamen jatszani, ezekre a limitekre csak fishhuntingolni nezek fel neha, ha nagyon jo asztalt latok.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    okok sorry, hogy túlreagáltam. GL!

  7. #27
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Semmi gond, GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •