Oldal: 20 / 21 ElsőElső ... 1018192021 UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (204) összesen
  1. #191
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet SAnyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen biztos vagy abban, hogy csak ezt a táblázatot eddig megnéző 5600 névtelen felhasználó (mert most ezt az adatot írta ki a Google) közül SENKIT sem téveszthetett meg a közölt információ, mely fejléce "Össznyeremény"?

    Én ebben nagyon nem lennék biztos ebben főleg akkor nem, ha közvetlenül is el lehet érni egy linken keresztül a táblázatot.

    (És akkor nem is beszélek azokról a NEM SZAKEMBEREKRŐL akik az INDEX-en megjelenő hírt olvasva a cikk támogatója linkre kattintva kerülnek az Akadémiára majd az Akadémia főlapján pedig a táblázat linkjére mennek)
    Össznyeremény állt ott, nem az hogy valós profit. Minden teljesen korrekt volt. Ez olyan mint amikor azt mondod egy cég kapcsán, hogy a havi betétele 50 millió. Ez nem azt jelenti, hogy annyi a profit.... A profit mondjuk 5 millió.

    Minek neveznéd azt az oszlopot ha nem nyereménynek?

  2. #192
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Össznyeremény állt ott, nem az hogy valós profit. Minden teljesen korrekt volt. Ez olyan mint amikor azt mondod egy cég kapcsán, hogy a havi betétele 50 millió. Ez nem azt jelenti, hogy annyi a profit.... A profit mondjuk 5 millió.

    Minek neveznéd azt az oszlopot ha nem nyereménynek?
    pl.: "Versenybe beszámított eredmény". Sokkal közelebb van a valósághoz.

    Mert ugyebár semmillyen szinten nem felel meg a nyeremény szó itt, mert le kellene vonna a beszámított versenyek szumma "buy-in"-jeit, hogy a beszámított versenyek "szumma nyereményéről" korrekten beszélgessünk.

    De azért nagyon köszönöm Szusza84-nek az általa közölt korrekt adatot a 2 hét iszonyatosan kemény munkájának eredményéről, "nyereményéről", amely adat ezek után akár ki is kerülhet a táblázatba.

  3. #193
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás Hangsúlyozom, személyes magánvélemény következik

    SAnyi: egy kellemes kis ívet leírva a posztjaid azért eljutottak "a sokakat érdekelne"-től a "félrevezető"-ig. Az pedig különösen nem szimpatikus a számomra, hogy egy olyan csoport nevében beszélsz, akiről feltételezések alapján alkotsz véleményt, sőt saját magad a csoporton kívül helyezve beszélsz arról, hogy őket mi érdekelné és ők milyen szinten vannak tisztában a "világ állásával". Nem mindenki akar a másik zsebében turkálni. Gondolom a P5's is ezért választotta inkább a nyeremények listázását, mint a profit számolgatását. Bevallom, számomra is az előbbi a szimpatikus. Óriási redundancia lehet a profit és a nyeremény között. Ha félretesszük a korábban említett nevezési díj monitorozási nehézséget, még mindig megmarad a rakeback, a bónuszok, a private deal-ek kérdése... Sőt akkor már vonjuk le belőle, vagy adjuk hozzá a PLB nevezési díját és nyereményét is.
    Szerintem a profit mindenkinek legszemélyesebb magánügye. Aki szeretné tegye közzé a blogjában, vagy itt. Akiket érdekel az pedig nézzen utána a Sharkscope-on, vagy a PTR-en és döntse el, hogy hisz-e annak, amit lát.
    Sejtem, de nem igazán értem, hogy mit szeretnél elérni ezzel a felvetéssel?

  4. #194
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    SAnyi most mit számít ez? Összenyeremény az a számító nyeremények összege. Akinek számít az úgyis érti, aki meg nem érti az meg jobb is ha nem azt látja h nyert 100k-t amiből bukott 90k-t, hanem h 2 hét alatt nyert 100k-t és szalad befizetni haha
    Ez kb olyan mintha elmennék egy haveromnak szurkolni horgászversenyre és fotózkodásnál vki nekiállna görcsölni, hogy nem is olyan botot tart a kezébe amivel harcsát lehet fogni.

  5. #195
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Lehetetlen megmondania másnak, hogy mennyi lehet valaki valós profitja. Senki, és semelyik oldal nem tudja megmondani, hogy ki hány rebuyt vett (esetek nagy részében az adott illető sem), esetleg satról került be, és még egy csomó tényező. Személy szerint én sem nagyon csípném, ha a zsebemben turkálnának. Nem értem miért lobbizol ennyire a profit láthatóságáért. Szerintem semmi pontatlan nincs a táblázatban, P5s is össznyereményt ír, sehol sem fogod tudni lenyomozni az általad igényelt információt.

  6. #196
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás Hangsúlyozom, személyes magánvélemény következik

    Csiko13

    Közönöm a MAGÁNVÉLEMÉNYT. Megértettem. Mind azt amit írtál, mind a hozzáállásodat. De azért pár apróságot felsorolnék:

    1. Én nem csoport nevében beszéltem hanem a sajátoméban. (Engem is félrevezetett a táblázatod)
    2. Ez nem a P5, hanem az ÁLTALAD készített és publikált adat
    3. Feltételezed, hogy csak és kizárólag szamkailag felkészült emberek olvassák a táblázatodat és BIZTOS mindenki automatikusan tudja, hogy ez csak egy SZÁM ami igaz "Össznyeremény" fejléccel szerepel, de nem az. (A 6000 számot a GOOGLE írta ki a TE táblázatodra, mint akik már korábban olvasták)
    4. Szusza84 is azt írta, hogy érdekes lehet az az ÉRTÉK, amit kérdeztem. Sőt meg is adta a saját adatát. Megértem, ha más nem akarja megadni, de akkor legalább azoknak, aki megadták (pl: Szusza84, vagy aki grafikonokat csatolt fel) azokat a számokat be lehetne írni a táblázatba.


    Ennyi.

    Sanyi

    ui.: Én kiszálltam ebből a kérdéskörből, mert úgy látom hogy TILTOTT vagy KÉNYES területre keveredtem. Már bánom, hogy feltettem egy kérdést az ÁLTALAD készített TÁBLÁZATTAL kapcsolatban. Elnézést kérek tőled.

  7. #197
    Lelkes újonc analyser avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Ez a táblázat alapvetően nem is neked készült sanyikám, hanem azoknak, akik részt vettek a versenyben és követhették az állást napi szinten. Ők pedig tudták értelmezni a benne szereplő adatokat.

  8. #198
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    szerintem meg elbeszéltek egymás mellett
    No Time For Nuts

  9. #199
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem meg elbeszéltek egymás mellett

    Agree. Ejtsük a témát.

  10. #200
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    azért aki kicsit is foglalkozik pokerrel tudja, hogy nyeremény =/= profit

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •