Oldal: 9 / 25 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (246) összesen
  1. #81
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Ha bárki mással történt volna, valószínűleg én is sajnálnám. De a deal során mutatott viselkedése nekem baromi ellenszenves volt. Sokan itt a fórumon elkezdték akkor védeni, hogy "be kellett próbálnia"; én ezzel nem értek egyet. Úgyhogy szerintem ez csak a megérdemelt jutalma volt.

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 11.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha apu adott neki pénzt, hogy játszon, valószínűleg a személyiét is kölcsön adta volna.
    Akkor Apu felelossege.... Azert keves felelossegteljes szulo van, aki jo neven vesze, ha a gyerek vasarnaponkent hajnalokig pokerezik.... Ott mar Apu is megerdemel egy taslit, nem csak a gyerek!!!

  3. #83
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Vidék
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Háát, szívás...

    Egyébként valódi pénzes regisztrációnál kötelezően kéri a születési dátumot is,nem? És 18 év alatt nem is enged regelni, szal ha hamis adatokat adott meg, már rossz...

    Egyébként ott kúrta el, hogy nem apuka nevén regelt, de hát a végén könnyű okosnak lenni.

  4. #84
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet jvereb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor Apu felelossege.... Azert keves felelossegteljes szulo van, aki jo neven vesze, ha a gyerek vasarnaponkent hajnalokig pokerezik.... Ott mar Apu is megerdemel egy taslit, nem csak a gyerek!!!
    Mondd ezt annak, aki alig tudja kifizetni a számlákat, de a gyerek olyan jól tolja, hogy megkeresi a havi 300-400 ezret.

  5. #85
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet jvereb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor Apu felelossege.... Azert keves felelossegteljes szulo van, aki jo neven vesze, ha a gyerek vasarnaponkent hajnalokig pokerezik.... Ott mar Apu is megerdemel egy taslit, nem csak a gyerek!!!
    Ez meg alapból rossz hozzáállás. Inkább szívjon be, és igya le magát a sárga földig minden éjszaka? Mert a fiatalok többsége ezt teszi. Itt pedig, ha jó közösségbe kerül, akkor jó példát is kap. Pl. Luigi, Ricsi, Bélabácsi, Szusza, stb.
    Ameddig nem költ rá pénzt, addig miért zavar? Ha pedig a 0-ból pénzt csinál, és visszaforgatja, akkor az a saját pénze, azt csinál vele amit akar. A kultúrált pókerezésnél a mai világban sokkal rossabb dolgok fordulnak elő

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Micsoda tervei lehettek már, következő pillanatba meg a fél világ arról beszél, hogy a srácnak zárolják a számláját, és elveszik a pénzét stb.

    Azért én kicsit sajnálom is

  7. #87
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    BALFÁCÁN! Aki ennyire vereb az meg is érdemli!!!
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  8. #88
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Cashout nincs, dehát leül HU másik 600K-val az apjával és áttolja, mit problémázzanak

  9. #89
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet reelbigfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cashout nincs, dehát leül HU másik 600K-val az apjával és áttolja, mit problémázzanak
    Akkor már egyszerűbb, ha player transferen átküldi.

    Egyébként már elvették tőle.

  10. #90
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet reelbigfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cashout nincs, dehát leül HU másik 600K-val az apjával és áttolja, mit problémázzanak
    ha zárolva a számla nehezen tud Hu. olni,nha meg kérdezem én, Apunak honnan lesz 600k a számláján h tudjon játszani?

Oldal: 9 / 25 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •