Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
  1. #11
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert neki itt, hogyha eros lapja van last set, akkor visszaraisel, de az esetek legnagyobb tobbsegeben valami teljes bolondsag lesz nala, 2 over, es annyira meg nem eros a handem, hogy egy turn-t is calloljak. mivel en vagyok pozicioban raiselek es neki van dontese. hogyha callolok, a JTs vagy KQs barmelyik is volt eppen nala, akkor azzal loni fog tovabbra is a turnokon.

    mas dolgok is mennek meg a dontesbe, history+meta game, de ezeket nem magyarazhatom, mert azert titcar-nak ne legyen mar tul konnyu dolga ellenem.
    csak simán nme kellett volna misclickelnem preflop abban a handben , amúgy elég std a 85 raise ott, bár a limpen kicsit meglepődtem
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    AQ és kis-közepes párok megjátszásáról kérdeznélek titeket, full ring tekintetében ugye.

    6maxról beesve elég laza játékot mutattam be, mindkét típussal előről is emeltem, aztán észbekaptam, hogy ez így nem lesz jó.


    Ahogy most látom:

    AQ

    Előről nem játszom vele, középről kezdek emelni, illetve csak középső-hátsó pozícióból történő emeléseket adok meg vele, illetve vakokról visszemelek a CO-Button emelésekre.


    Kis-közepes párok

    Az alapgondolatom az volt, hogy előről is lehet emelni velük, mer elég jól rejtve lesznek, előről talán nem szokványos ilyen lapokkal emelni, szóval előről is támadok, aztán megfelelő flopokon cbettel, a korai pozíciós emelések általánosan szűkebb rangeére alapozva próbálom elvinni a potot, illetve néha setet kapok, és akkor happy van.

    Ebből az lett, hogy hátulról ízlésemhez képest több visszaemelést kaptam, mikor is eldobáltam, illetve ha ketten-hárman bejöttek, akkor se tudtam már cbetelgetni, és onnantól a legrosszabb pozícióból folytathattam a játékot a legkisebb párral, szóval összességében nem olyan ****a ez.


    Most azt csinálom, hogy csak akkor játszom velük, ha vagy teljes sztekkes agresszív játékos ellen megyek, aki kifizeti nekem a setet, vagy több emelő volt, és hátulról beszállok, vagy könnyen cbetelhető, lejátszható konzervatív emelt. Szóval keresem azokat a szitukat, mikor vagy lejátszhatom az ellenfelet, vagy esély van rá, hogy kifizeti a setet, vagy sok játékos van benn, és valaki csak kifizeti a setet.

    Szerintetek ****a srác vagyok?
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2011. 04. 03. 10:37
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #13
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    oszinte leszek, elolvastam ketszer es nem ertem mit irtal teljesen ugyhogy szerintem nagyon "****a" vagy, ahogy te fogalmaztad

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Köszönöm.

    Ne izgasd magad, utólag elolvasva szerintem megválaszoltam magamnak a kérdést, miszerint hogyan is kellene játszani AQ-val és kis-közepes párokkal full ring cash game-et.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Bigacsiga Sharknebulah-ról mi a véleményed? Érdekes dolgokat művel pl UTG limp/raise/foldol de PTR szerint szép nyerő 2/4-3/6on 3-2,5BB. Keményen osztják is a PTR-es hozzászólásokban.

  6. #16
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    teljesen standard, balanced range, AA KK-val is csinalja, hozza dobja a 77-et meg nehany random-t es ezert nem tudod iso raiselni, ez altal a kis parokkal olcsobban setmine-ol.
    a nagy winrate javareszt HU-nak koszonheto egyebkent, egyike a jobb HU jatekosoknak, akik asztalokat kezdenek

  7. #17
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ötlet videóra: miben érzed különbséget nl200 meg nl400+ közt
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #18
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Ide is beírom:
    Ha nem nagy kérés és nem titok, lécci tedd fel az elmúlt kb 100K Full ringes leosztásaid (8+játékos) statjait (ha lehet pociciónként) Köszi előre is!
    No Time For Nuts

  9. #19
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ide is beírom:
    Ha nem nagy kérés és nem titok, lécci tedd fel az elmúlt kb 100K Full ringes leosztásaid (8+játékos) statjait (ha lehet pociciónként) Köszi előre is!
    utobbi idoben nagyban valtoztattam nehany dolgon es meg a valtozasok utan nem volt meg 100k hand, egyreszt ezert, masreszt pedig mert nem szeretnem nyilvanossagra hozni ezeket a nagykozonseg fele.

    harmadreszt es a fo ok: egyszer analizaltam karrierem soran pozicionkent a jatekomat. (fejem tetejerol nem is tudnam pontosan, melyik filterrel ernem el). Teljes marhasagnak tartom a masok statisztikainak imitalasara tett probat. mivel:

    1. a 20/18-as jatekos es a 20/18-as jatekos kozott hatalmas felfogasbeli es range-beli kulonbsegek lehetnek.
    2. nem csak egy jatekformaval verheto az adott asztal
    3.a a poker sokkal inkabb az alkalmazkodasrol szol ellenfeleidhez, mintsem arrol, hogy van egy standard jatekod es utana azt jatszod. ezzel csak autopilotara kapcsolsz sokszor es rontja a jatekodat nagyon nagy mertekben
    3.b mert nem lehet ezt eleget hangsulyozni, bizonyos asztalnal 40/32-t fogsz jatszani (FULLRINGEN!!), bizonyosnal pedig 8/6-ot. Attol fugg mire ad lehetoseget az asztal eppen. Igen tudom ezek hosszutavon nullazodnak, de akkor sem statisztikak alapjan kelle epiteni a jatekat senkinek (legalabbis en nem ebben hiszek), hanem az alapjan hogy hogyan alkalmaszkodsz es mi az ami elfér és mi az ami nem.

    A póker (nem a donkamentek, mert azok nem) van annyira bonyolult játék, hogy ne csak matek és statisztikai alapon építkezzünk és közelítsük meg a témát

  10. #20
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utobbi idoben nagyban valtoztattam nehany dolgon es meg a valtozasok utan nem volt meg 100k hand, egyreszt ezert, masreszt pedig mert nem szeretnem nyilvanossagra hozni ezeket a nagykozonseg fele.
    Köszi az alapos választ de ennyi is elég lett volna...
    No Time For Nuts

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •