Oldal: 275 / 709 ElsőElső ... 175225265273274275276277285325375 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.741 - 2.750 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #2741
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha be akarom záratni az aktív MB accomat és helyette szeretnék nyitni egy újat, akkor elég csak az "email support--> account/securityra" menni és yest nyomni az "I would like to close my Moneybookers account"-kérdésre, vagy előtte jó ha ír az ember fia a supportnak külön levelet?
    Ha újat akarsz nyitni, akkor szerintem jobb ha írsz. Legalábbis úgy olvastam valahol.

  2. #2742
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha be akarom záratni az aktív MB accomat és helyette szeretnék nyitni egy újat, akkor elég csak az "email support--> account/securityra" menni és yest nyomni az "I would like to close my Moneybookers account"-kérdésre, vagy előtte jó ha ír az ember fia a supportnak külön levelet?
    Nem kell írni senkinek. Amit említettél ott bezárod és akár azonnal nyithatsz egy másikat.
    Nekem USD-os volt az MB, kiszedtem róla a pénzt, bezártam, majd azonnal nyitottam egy újat, ami már EUR.

    Ami fontos:
    - Nyithatsz ugyanazzal a névvel, lakcímmel, de nem lehet ugyanaz az email, mint a régin.
    - Mindent újra kell hitelesíteni, mintha egy szűz számla lenne. A limited is alap lesz. Szóval kell új címhitelesítés...stb

  3. #2743
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    oksa,köszi a segítséget.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  4. #2744
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    sziasztok! megtudnátok mondani mennyi a minimum összeg amit fel lehet utalni bank transferrel?
    biztonsági ellenőrzés miatt van szükség erre szóval gondolom elég lehet akár 1000HUF is. köszi!
    Utoljára módosítva: dosattakk által: 2011. 04. 02. 15:58

  5. #2745
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    megjött az MB tokenem Kanadából 5 nap alatt. működik minden rendben vele, csak ajánlani tudom mindenkinek!

  6. #2746
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell írni senkinek. Amit említettél ott bezárod és akár azonnal nyithatsz egy másikat.
    Nekem USD-os volt az MB, kiszedtem róla a pénzt, bezártam, majd azonnal nyitottam egy újat, ami már EUR.

    Ami fontos:
    - Nyithatsz ugyanazzal a névvel, lakcímmel, de nem lehet ugyanaz az email, mint a régin.
    - Mindent újra kell hitelesíteni, mintha egy szűz számla lenne. A limited is alap lesz. Szóval kell új címhitelesítés...stb
    Még ehhez kérdés. Nytottam új számlát, a régit bezártam, rendelni akartam hozzá a visa kártyámat és bezárták az accot. Banktransferrel kell újra aktiválni asszem. Ez után hozzá lehet rendelni a visat?-ami a régi számlához volt-.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  7. #2747
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    sziasztok. moneybookers-re csak utalással tudok pénzt befizetni? illetve a mastercard-ot csak akkor küldik ki ha le tudták vonni a 15$-os díjat gondolom..

  8. #2748
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet stewie_griffin86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. moneybookers-re csak utalással tudok pénzt befizetni? illetve a mastercard-ot csak akkor küldik ki ha le tudták vonni a 15$-os díjat gondolom..
    ha van ismerősöd, ő is küldhet neked pénzt

  9. #2749
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha van ismerősöd, ő is küldhet neked pénzt
    nincs ismerősöm...
    ha teremből utalok ki az mennyi idő?

  10. #2750
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet stewie_griffin86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincs ismerősöm...
    ha teremből utalok ki az mennyi idő?
    attól függ hova és melyik teremből

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •