Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag Ispy avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    336

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a kezében 2 magasabb lap van a 10-esnél akkor van 6 outja, ha párja van akkor 2. ez összesen 8, tehát az esetek kb 70%-ában holdolunk a továbbiakban is. ha itt visszaemeled és rádtolja betolod a 100bb körüli stacked?
    History függő, de ha visszatolja a teljes stackét, akkor inkább dobok floppon, mint callozgassag turnon egy K-nál. Vagy ha jön egy 10-nél magasabb kártya turnon és emel 3/4 kasszát, akkor dobás? Vagy visszaemelünk?

    Ispy

  2. #12
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Engem egy harmadik káró sem nyugtatna meg teljesen.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  3. #13
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    a raise az egy átgondolt, nagyon jó megoldás, én nagyon szeretem (ha ellenem alkalmazzák, és nem hagyják, hogy el 3barrellezem a stackem, vagy lestackelik magukat a setem ellen overpárral WP)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a kezében 2 magasabb lap van a 10-esnél akkor van 6 outja, ha párja van akkor 2. ez összesen 8, tehát az esetek kb 70%-ában holdolunk a továbbiakban is. ha itt visszaemeled és rádtolja betolod a 100bb körüli stacked?
    nem attol tartok hogy lejavul hanem hogy olyan kártya érkezik amit jól tud barrelezni és dobnom kell J,Q,K,A,és a színek.nekem ez elég sok ha visszaemelek és rámtolja dobok, de nem fogok becsukott szemmel callolgatni 3 utcát.

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Basszus, annyira szájbarágósan call a feladvány... "több utcát barrellezik", stb...legközelebb lehetne nem ilyen nyíltan a feladványban a helyes megoldás, lol.
    Amúgy nálam ellenfélfüggő....tegnap btn vs bb-ben QQ-val 3betet flateltem, aztán flop raise, turn-river bet-bet. Pre agróbb ellen 4betelnék, hátha bekerül, post agróbb ellen call-call-call/raise (esetleg call-raise-bet, ha sz.r az imagem, és volt pár besült blöfföm).

    HUban nem félnék a színtől, max megöli az akciót, turn over esetén valszeg call, és ha a rivert is beteli, akkor fold, mivel eléggé face up a lapunk, és nem hiszem, hogy ilyen handet akarna 3barrellel dobatni (bár ez is ellenfélfüggő, ha tiszta őrült a villain, akkor lehet inkább raiselem, mert turn bet-river overbet shove nem lenne túl mókás)

  6. #16
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Ezen a bordon overpárral nagyobbat kellene hívnia.
    Tehát szerintem 3bet
    ha rám tolja akkor lehet gondolkozni a dobáson vagy a megadáson.

  7. #17
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Basszus, annyira szájbarágósan call a feladvány... "több utcát barrellezik", stb...legközelebb lehetne nem ilyen nyíltan a feladványban a helyes megoldás, lol.
    ezt mond a 51%nak aki raiselne
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #18
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet apa100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen a bordon overpárral nagyobbat kellene hívnia.
    teljesen std a bet bármivel...
    "The money goes into my piggy bank..."

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Ahelyett, hogy az egotokat próbálnátok megkímélni azzal, hogy próbáljátok megmagyarázni miért szar a válasz, amivel egyébként minden olyan tag egyetért aki régóta van itt, ismerjétek el, hogy hibáztatok. Szar érzés, de hosszú távon megtérül, ha felismeritek, hogy minden ilyen szituban tanulhattok valamit.

  10. #20
    Tag ezustszem avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 17.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet love eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahelyett, hogy az egotokat próbálnátok megkímélni azzal, hogy próbáljátok megmagyarázni miért szar a válasz, amivel egyébként minden olyan tag egyetért aki régóta van itt, ismerjétek el, hogy hibáztatok. Szar érzés, de hosszú távon megtérül, ha felismeritek, hogy minden ilyen szituban tanulhattok valamit.
    1, Ez az oldal véletlenül pont arra jött létre,hogy a különböző véleményeket ütköztessenek és megvitassák őket.
    2,Kulturáltan és nem trágyázva!
    3," egyébként minden olyan tag egyetért aki régóta van itt" ez az egyetlen érved? Valakik mögé bújni és megmondani,hogy ők mit hisznek.Gondolod,hogy büszkék rád? Érett 5.hozzászólás.
    4,A válasz lehet olyan amilyen,a lényeg az,hogy érveljél és ne fikáz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •