Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

  2. #2
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Hat ezt jokor irtad, nalam pont most van ez a dolog! A mult honapot 1300 dollar pluszban zartam, aztan elkezdodott a majus, ma sikerult egy kicsit tobbet leulnom, es tessek majd 100 dollar minusz... Pokerstarson ket MTT-rol is ITM elott estem ki egyszer AA-m volt a masiknal QQ, jott a Q, masodikon nalam AQ masiknal AJ, jott a J... Azt veszem eszre magamon, hogy csak szenvedek, es egyaltalan nincs kedvem jatszani! De remelem egy kis pihenot tartva ujra megindul a dolog!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Ez minden olyan munka velejárója, ahol teljesítménykényszer alatt dolgozik az ember. Kinőni, magad mögött hagyni nem lehet. Amikor cégképviselőként dolgoztam, és havi terveim voltak, akkor ugyanúgy letörtem egy rossz nap után (mint pókerben egy vesztő nap után), arról már nem is beszélve, amikor hónap közepén már láttam, hogy csak a csoda segíthet a terv teljesítésében.

    Ezzel együtt kell élni, biztos vagyok benne, hogy 100-ból 99 ember (de inkább 1000-ből 999) nem tudja függetleníteni magát a rövidtávtól, ha megfeszül akkor sem, legfeljebb a mérték más és más mindenkinél.

  4. #4
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Tökéletesen megírt cikk, grat kanrich
    You 're an apple

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Nagyon jó kis cikk!
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Jó cikk valóban.

    Szerintem nincs olyan ember, aki ne lenne letört, ha épp sikertelen valamiben, márpedig ha veszít, akkor pont ezt érzi. Még akkor is, ha épp jól játszott és úgy veszített.

    Viszont ember és ember között ott van a különbség, hogy mindenkinek más ideig tart túltennie ezen magát, van akinek napok-hetek kellenek, van akinek órák vagy csak pár perc. Minél gyorsabb ez a fajta "regeneráció", annál jobb teljesítményt tud nyújtani az asztalnál legközelebb, ami pedig már $-ban jelenik meg.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    A poker sokszor kikészíti az embert idegileg. A Tropiba meg Lasvegasba járó régi játékosok is mindig idegesek, semmi nem jó nekik, minden apróságból vitát csinálnak stb. Nálam meg pl pánikbetegség alakult ki és fájni szokott a mellkasom a fejem és a hasam a stessztől.
    Utoljára módosítva: halacska által: 2008. 05. 04. 04:25

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 26.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    A sok grindelés, lemákolás tényleg megviseli az embert. Ajánlatos valami sportot üzni póker mellett mert nagyban segít levezetni a felgyülemlett feszültséget (kondi, foci, box stb...) lényeg, hogy jó lekell fárasztani magad hetnete legalább háromszor. Ez nekem sokat segített.
    Néha tényleg elgondolkozik az ember, hogy megéri-e ez az egész...

    ui: van itt egy boxzsák a szobába, néha egy-egy session után előszerettel használom.
    Utoljára módosítva: BLUFF által: 2008. 05. 04. 09:32

  9. #9
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom, én lehet, hogy a kivételek közé tartazok, mert már egy ideje egyre kisebb a hatása a pókernek az élet más területeire. Amikor nyerek akkor persze jobb kedvem lesz, de mostanában egyre kevésbé tör le a bukás. Sőt, amióta felléptem NL100-ra, ezt a hatást sikerült 0% közelébe csökkenteni. Két hete például elbuktam 11 beülőt NL100-on (ami az akkori bankrollom 1/3-a volt) és utána egyik pókeres haverom azon csodálkozott, hogy egyáltalán nincs rossz kedvem...és tényleg, nem foglalkoztam vele. Arra gondoltam, hogy jöhet ennél nagyobb bukás is, és fog is jönni...

    Másik, hogy amikor tiltre kerülök, az szinte sosem attól van, hogy lemákoltak vagy ilyesmi, hanem hogy rosszul játszottam és magamra vagyok mérges. Ilyenkor mindig tartok 4-5 perc szünetet és ez alatt az idő alatt teljesen meg tudok nyugodni.

    Szóval nálam az eredményesség (szerencsére) nem hat ki arra, hogy milyen a kedvem és egy-egy bukó nap után nyugodtan tudok elaludni (másfajta hibáim vannak nekem. Persze az is lehet, hogy ez azért van, mert nem játszok elég régóta, vagy nem függök a pókertől, esetleg azért mert most az érettségi jobban foglalkoztat (ez kevésbé valószínű.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2008. 05. 04. 12:08

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 09.
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Másik, hogy amikor tiltre kerülök, az szinte sosem attól van, hogy lemákoltak vagy ilyesmi, hanem hogy rosszul játszottam és magamra vagyok mérges. Ilyenkor mindig tartok 4-5 perc szünetet és ez alatt az idő alatt teljesen meg tudok nyugodni.
    Ez velem is pont ugyanígy. Legtöbbször én is magamra haragszom. Igaz az, hogy helyre jöjjek kell több mint 5 perc

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •