Oldal: 151 / 171 ElsőElső ... 51101141149150151152153161 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.501 - 1.510 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1501
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100bb deep-en nyilván elég rosszul, viszont 300bb deep-en IP nem létezik, hogy eldobjam.
    ja persze nem néztem hogy 300 bb

    egyébként KQo érdekesebb ebből a szempontból mert ott nem deep villain,ez elég határeset call 3bet volt még pozban is sztem . TT+ ellen meg nem lesz meg a fliped ilyen flopon .
    Utoljára módosítva: xxxCristianoxxx által: 2011. 05. 12. 20:09

  2. #1502
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet xxxCristianoxxx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja persze nem néztem hogy 300 bb

    egyébként KQo érdekesebb ebből a szempontból mert ott nem deep villain,ez elég határeset call 3bet volt még pozban is sztem . TT+ ellen meg nem lesz meg a fliped ilyen flopon .
    ellenfél széles rangel 3betel (és gondolom squeezel) és széles rangel cbetel -> van sok fold equity, de ha floppon bekerül akkor is minimum 8 outra húzunk (sry hogy beleokoskodok, de unatkozom )

  3. #1503
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    "Flopon itt elég gyenge a range-dzse, az én 3bet calling range-dzsemet viszont igencsak telibe találta ez a flop, így jelentős FE van a push-ban"

    Szerintem amennyiben cbet-eli ezt a flopot oop, akkor igencsak erős a range-e és semmi FE-d nincs.
    A parti amúgy standard, csak a magyarázatot nem értem.

  4. #1504
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Flopon itt elég gyenge a range-dzse, az én 3bet calling range-dzsemet viszont igencsak telibe találta ez a flop, így jelentős FE van a push-ban"

    Szerintem amennyiben cbet-eli ezt a flopot oop, akkor igencsak erős a range-e és semmi FE-d nincs.
    A parti amúgy standard, csak a magyarázatot nem értem.
    +1, gyak megmagyaráztad, hogy villain miért nem fogja C-betelni ezt a floppot lap nélkül
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #1505
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    tudom hogy OESD + két overre tette be kocka de kiváncsi lennék mit tett itt villain kezébe mert hogy hátul vagyunk az 100% .

  6. #1506
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Kacsint

    Ezek a KQo és JTo callok valóban érdekesek, de aki régebben olvassa kockát, az ismeri a szabályt, miszerint "3betre nem dobunk ip", szóval egyszerű a magyarázat...

  7. #1507
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Nem értem minek csodálkoztok ilyeneken, mikor mindenki tudja hogy kocka egy fish!
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

  8. #1508
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 nagyon laza gondolkodó playa.
    Mondjuk azt a "gondolkodó" playat szívesen megérteném, aki UTG limp/callolja a T5o-ját.
    Ja látom más is írta.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2011. 05. 13. 14:03

  9. #1509
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Na, 2 napra teszem ki a lábam, és erre beindul a pörgés.

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Flopon itt elég gyenge a range-dzse, az én 3bet calling range-dzsemet viszont igencsak telibe találta ez a flop, így jelentős FE van a push-ban"

    Szerintem amennyiben cbet-eli ezt a flopot oop, akkor igencsak erős a range-e és semmi FE-d nincs.
    A parti amúgy standard, csak a magyarázatot nem értem.
    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1, gyak megmagyaráztad, hogy villain miért nem fogja C-betelni ezt a floppot lap nélkül
    Ha nincs FE, akkor miért lenne standard a push? Ha csak olyan lappal cbetel, amivel biztosan adja a pusht, akkor az ellen hátul vagyunk, és ha 0 a FE, akkor -EV lesz a push.

    Itt szerintem kb. ezzel callol allint:

    Board: 8h Td Jc
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 36.537% 36.05% 00.49% 21057 284.00 { KcQs }
    Hand 1: 63.463% 62.98% 00.49% 36785 284.00 { 88+, AJs, KJs, QJs, JTs, AJo, KJo, QJo }

    Ez ellen nem állunk túl jó. Szerintem ezzel együtt van itt FE, mivel az ellenfél 9%-ban 3betel BB-ről és 7% a squeeze, mindezek mellé pedig 77%-ban cbetel 3bet potban, ezért az esetek egy részében itt lesz nála air is itt. Az átlag NL50 reg, pláne egy ilyen agró, nem nagyon szokta flopon egyből feladni, inkább bet/foldol. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ezt jól csinálja így, hanem pont azt, hogy az NL50-es agró regek nagy része nem elég jó ahhoz, hogy tudja, nincs azzal semmi gond, ha 3bet potban flopon simán c/f-oldol.

    Idézet ALCU01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a KQo és JTo callok valóban érdekesek, de aki régebben olvassa kockát, az ismeri a szabályt, miszerint "3betre nem dobunk ip", szóval egyszerű a magyarázat...
    A KQo egy ilyen ellenfél ellen elég standard call pre, a JTo pedig, mint korábban írtam, 300bb deep-en elég jól teljesít pozícióból szerintem, 100bb deep-en nyilván eldobom. A 3bet potban IP nem dobok, inkább 100-on jellemező (és ott sem igaz egyébként ), mert 50-en felesleges a sok wp, egyszerűen tolni kell egy közel ABC játékot, poziból néha light 3beteekkel, és várni, hogy a sok fiss áttolja a pénzt.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem minek csodálkoztok ilyeneken, mikor mindenki tudja hogy kocka egy fish!
    Ez meg itt a lényeg, de ezzel most nem árultál el új infót.

  10. #1510
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Gondoltam, ma felhasználom a PSOP-n nyert 22$-os SCOOP ticketet. Beregeltem a most kezdődött 200k gar versenyre.

    Eddig 7,5K regisztráló, és ki van közvetlenül a balomon? Zsipali b+

    Ez mekkora lol már?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •