Oldal: 12 / 56 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (554) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Felfüggesztették a Full Tilt Poker működését

  1. #111
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    AgentMarco Marco Valerio
    Source pt 2: Without a license, VISA, MC & other payment processors will back out. "NO banks will want to work with an unlicensed company."
    10 minutes ago


    AgentMarco Marco Valerio
    Source: From inside FTP: site will "re-open" in "a few hours" and "operate without a license," remove Alderney logos, and change T&C.
    15 minutes ago


    Twitter

  2. #112
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a múlt héten csütörtökön kértem ki visara a maxot..és az még megérkezett... nem tudom számít e, hogy Black Cardos voltam.
    Általában hamarabb kaptam a pénzt mint mások. De így is maradt bent rendesen pénzem
    Én péntek délután kértem ki Masterre de nem jött meg.Általában 3 munkanap szokott lenni szóval pont a mai nap .....valszeg ez eluszott..

  3. #113
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet Kubesz0607 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hinném, hogy most ezzel vannak elfoglalva, BF után sem nagyon válaszolgattak, kommunikációban nem erős a FT. De egy próbát megér, ha válaszolnak netán jelentkezz!
    én 06.04 óta várok kifizetést és nagyjából 15x cseréltünk e-mailt ugyanaz a maszlag all day..
    It's just a ride.

  4. #114
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet fullhouselol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elegge korlatozottak az ismereteim, szoval javitson ki aki jobban tudja: Tudomasom szerint a bankoknak (amelyek ugye joval szigorubban vannak felugyelve mint egy kartyaoldal) tipikusan nehany %-a az osszes betetnek van meg keszpenzben. Tehat ha holnap szo szerint mindenki berohanna az OTP-be (vagy mas bankba) azzal hogy adjak oda a penzet, a bank erre keptelen lenne mert az a penz egesz egyszeruen nem letezik, csak papiron. Mivel a bank tudja hogy ez nem fog megtortenni, ill. van annyi keszpenztartaleka amennyi a gyakorlatban kell, fent tudja tartani az 'illuziot' hogy mindenki penze a szefjeben van, ami ebben a formaban nem igaz...

    Namost, ha jol ertem, a PS-nel ez IGAZ (mindenki roll-ja mogott tenyleges penz all) mig a FT 'bankszeruen' mukodik, tehat csak 'papiron' letezik a penz nagy resze... es ezzel nem is volt baj amig jottek az uj befizetesek, dolt a profit es rel. kevesen cashoutoltak a befolyo penzekhez kepest. Mikor viszont hirtelen mindenki keri a penzet, EGYSZERRE, na akkor bebaszik a dolog. IMO.
    A kereskedelmi bankok esetében ezt hívják kötelező tartalékrátának, és ez nem egy "csel", hanem maga a pénzteremtés folyamata.
    A 2 termet ilyen szempontból összehasonlítani felesleges, mindkettő esetében "papíron" létezik csak a pénz, készpénzforgalmat ugyanis nem bonyolítanak. A probléma a likviditással, vagy inkább a gyorsan felszabadítható pénzmennyiséggel van, a termek ugyanis nem a számlán pihentetik a játékosok (nagy részének) pénzét, hanem különböző időtávú befektetésekbe helyezik azt.
    Az FT-vel a gond a számlák szétválaszthatatlansága (volt), játékos- és működési számla nem volt külön kezelve, ahogy azt az összefoglaló cikk végén linkelt cikkben látható.

  5. #115
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Nem a legjobb ez a helyzet, nekem is ragadt benn 2k-m. Viszont szerintem túlságosan parázik mindenki. Tény, hogy a black friday egyik legnagyobb vesztese a fulltilt volt, de túl nagy cég ez ahhoz, hogy becsődöljön. Minden egyes perc, amíg nem működik, óriási kár nekik. Nem csak a rake miatt, hanem a rossz hírnév... Pont emiatt szerintem napokon belül meg fogják oldani a problémát, és újra fog indulni az oldal. Talán az EU-s kifizetések lassabban fognak eleinte zajlani, de szerintem pár hónap múlva az amcsikat is kifizetik.
    Szerintem nagyobb a para, mint a helyzet valójában. Én simán vennék ftp dollárt 50%-ért Lehet, túl optimista vagyok, de elég nagy cég ez, és nem akar még jobban lemaradni a starstól...
    Szerintem ti se parázzatok! Ugyanez volt fekete pénteken is, sokan azt hitték, vége az egész online pókernek...

  6. #116
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy jó hír mindenképpen. Magyarul van vevő bőven, vagyis legrosszabb esetben is tulajváltás lesz, nem fog eltűnni a terem a pénzekkel együtt a levesben. Ha pedig valaki megveszi, az tuti, hogy csak akkor fogja megkapni az engedélyt, hogyha kifizetett minden játékost.
    Nagy kérdés, hogy mennyire FTP közeli a forrás :-)
    Én is ezt mondanám. Persze, hogy van vevő - magasabb az esetleges eladási ár.
    Az ilyen dolgok fordítva működnek. Akkor veszek meg vmit, ha minden engedély rendezve van, ami pedig az előző tulaj dolga. Ha ez csak pénz, akkor ez az összeg beleszámít a vételárba. Ha nem pénz, akkor pedig sok-sok idő végigjárni a teljes bürokráciát.

  7. #117
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Csecse825 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem a legjobb ez a helyzet, nekem is ragadt benn 2k-m. Viszont szerintem túlságosan parázik mindenki. Tény, hogy a black friday egyik legnagyobb vesztese a fulltilt volt, de túl nagy cég ez ahhoz, hogy becsődöljön. Minden egyes perc, amíg nem működik, óriási kár nekik. Nem csak a rake miatt, hanem a rossz hírnév... Pont emiatt szerintem napokon belül meg fogják oldani a problémát, és újra fog indulni az oldal. Talán az EU-s kifizetések lassabban fognak eleinte zajlani, de szerintem pár hónap múlva az amcsikat is kifizetik.
    Szerintem nagyobb a para, mint a helyzet valójában. Én simán vennék ftp dollárt 50%-ért Lehet, túl optimista vagyok, de elég nagy cég ez, és nem akar még jobban lemaradni a starstól...
    Szerintem ti se parázzatok! Ugyanez volt fekete pénteken is, sokan azt hitték, vége az egész online pókernek...
    A Lehman Brothers -ről sem gondolta senki, hogy valaha becsődöl...

  8. #118
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet Csecse825 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem a legjobb ez a helyzet, nekem is ragadt benn 2k-m. Viszont szerintem túlságosan parázik mindenki. Tény, hogy a black friday egyik legnagyobb vesztese a fulltilt volt, de túl nagy cég ez ahhoz, hogy becsődöljön. Minden egyes perc, amíg nem működik, óriási kár nekik. Nem csak a rake miatt, hanem a rossz hírnév... Pont emiatt szerintem napokon belül meg fogják oldani a problémát, és újra fog indulni az oldal. Talán az EU-s kifizetések lassabban fognak eleinte zajlani, de szerintem pár hónap múlva az amcsikat is kifizetik.
    Szerintem nagyobb a para, mint a helyzet valójában. Én simán vennék ftp dollárt 50%-ért Lehet, túl optimista vagyok, de elég nagy cég ez, és nem akar még jobban lemaradni a starstól...
    Szerintem ti se parázzatok! Ugyanez volt fekete pénteken is, sokan azt hitték, vége az egész online pókernek...
    Szerintem bárhogy is lesz vége ennek a történetnek nem lesz ember aki ezek után befizetne legalábbis az első hónapokban......a bizalom innentől teljesen megszünt.nem tudom hogy fognak igy talpra állni akár a régi akár az új vezetéssel-

  9. #119
    Lelkes újonc maggotik avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 11.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Bwin/PartyPoker shares went up 10% on the stock market today, following the Alderney/FTP announcement : BWIN.PARTY DGTL EN Share Price | BPTY.L- Yahoo! UK & Ireland Finance

  10. #120
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Lehman Brothers -ről sem gondolta senki, hogy valaha becsődöl...
    Az igaz, de az egy világválság volt, és az USA hagyta őket becsődölni...
    Lehet, hogy ez meg egy online pókerválság? Nem hinném. A stars már majdnem második virágzását éli.
    Én a helyzetet egy enyhe likviditási és negatív marketing problémának nevezném. Ennyi. Majd megoldódik. Tízszer jobban aggódok a downswingem miatt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •