Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás NL100 HU | AJ | tight villain ellen flop dontes

    Hello! Egy sved haverom jatszotta ezt a handet es eleg sokat dumaltunk rola, kivancsi lennek itt par player velemenyere...

    Villain was tight IP pre: VPIP of 15% before this hand, 20% after (quite small sample obv) Over this sample, villain had BB VPIP 60%, c/c flop 30%, c/r flop 30%. My reasoning was that villains range that beat us is sets and overpairs - and I thought villain at least calls c/r much wider than that (b/c villains bb tendencies I thought villain would call c/r w. all Jx and FDs at least). When villain 3-bets I don't quite know what his range is, at the time I thought that sets + overpairs are few enough combos that are outweighed by FD + Jx that spazz out. Now I'm not sure - what should my plan be for this hand and flop?
    sry az angolert es sry h nem tudom normalisan belinkelni a handet de a handconverter epp nem elerheto

    es itt a hand:

    ***** Hand History for Game 1111111111 ***** (IPoker)
    $100.00 USD NL Texas Hold'em - Thursday, September 01, 01:03:54 ET 2011
    Table Gary (Heads Up) (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Seat 1: Hero ( $106.59 USD )
    Seat 2: Player2 ( $105.48 USD )
    Player2 posts small blind [$0.50 USD].
    Hero posts big blind [$1.00 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ Ad Jh ]
    Player2 raises [$2.50 USD]
    Hero calls [$2.00 USD]
    ** Dealing Flop ** [ Js, 7c, 4s ]
    Hero checks
    Player2 bets [$4.50 USD]
    Hero raises [$12.00 USD]
    Player2 raises [$45.50 USD]
    Hero ?

    Igazabol tobb kerdes is felmerult, amiket a kesobbiek soran fel is fogok tenni annak fuggvenyeben, hogy a topik milyen iranyba halad. Az elso kerdes talan az, h ti mit csinalnatok a flopon es a valaszodnak fuggvenyeben mi a tovabbi terv a handben?
    Tehat most tekintsunk el attol, h a haverom mit csinalt, mindenki azt irja le amit a meglevo statokbol/readekbol tenne a flopon es a kesobbi utcakon.
    Ty.
    Utoljára módosítva: JustHoldPlz által: 2011. 09. 01. 20:56

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    nem mindig c/r-elnék, de ha már c/r-eltem (ami teljesen jó), akkor easy stack off, nem is kérdés.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem mindig c/r-elnék, de ha már c/r-eltem (ami teljesen jó), akkor easy stack off, nem is kérdés.
    azert annyira nem easy stack off az tudataban annak h 15%-ban openel villain.

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    kvázi ismeretlen ellen miért ch/r?
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kvázi ismeretlen ellen miért ch/r?
    annyira azert nem ismeretlen, 20-30 handbol mar azert van egy minimalis ralatasunk ellenfelunkre, tovabba ahogy irtam nem en jatszottam, szoval nem tudok errol nyilatkozni.

    Btw ha nem c/r-elsz akkor mit csinalsz es miert es mi a kesobbi terv?

    legyszi ne ketmondatos valaszokat adjatok, mert abbol, h ez 'nekem easy stack off' nem sokat lehet leszurni/tanulni stb

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    nem cr/fold-olnék TPTK-t, mivel simán beteheti rosszabb Jx-el, fd-val is.
    szerintem oké a cr, hogy ne csak fd vagy set legyen nálunk ha c/r-elünk itt.
    c/r után már nem dobhatunk szerintem. még egy ilyen feszes range ellen is jól állunk

    Board: Js 7d 4s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 50.883% 50.62% 00.27% 219487 1152.00 { KK-QQ, 77, 44, AsQs, AsTs, KJs, QJs, Ts9s, KJo, QJo }
    Hand 1: 49.117% 48.85% 00.27% 211829 1152.00 { AJs, AJo }


    jó lenne, ha valami hu pro is ránézne, hátha rosszul látom
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2011. 09. 01. 21:47
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annyira azert nem ismeretlen, 20-30 handbol mar azert van egy minimalis ralatasunk ellenfelunkre, tovabba ahogy irtam nem en jatszottam, szoval nem tudok errol nyilatkozni.

    Btw ha nem c/r-elsz akkor mit csinalsz es miert es mi a kesobbi terv?

    legyszi ne ketmondatos valaszokat adjatok, mert abbol, h ez 'nekem easy stack off' nem sokat lehet leszurni/tanulni stb
    előre bocsájtom hogy az angolom az konyhanyelvi szinten van kb, úgyhogy könnyen lehet hogy félreértettem valamit a read-ben

    én lehet passzívabb line-t játszanék, mondjuk nem vagyok egy agresszív játékos
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a flop cr-el még messze nem vagyunk committedek. a push és a fold elég close. HU-ban többet számít a gameflow, amit nem nagyon lehet szövegben visszaadni. ha hero itt játék közben erősnek érzi villaint nem ciki eldobni. a 3bet sizing amúgy elég rémisztő. ha az ellenfél gyenge játékos, akkor nem érdemes egy flip szituba betolni, mert ha megnyeri legtöbbször kiül...

    a flop cr jó, mert az ellenfél 30%-ban check/raisel (tehát minden szarral) így a mi check/raise-ünket sem fogja komolyan venni. (adja csomó gyengébb) ha csak adná a flopon, betelném végig a partit.

    a statok leírása az elején ellentmondásos 15% IP (azaz SB), és 60% nagyvakról?

  9. #9
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    haverod hogyha filterelne a statjait akkor lenne otlete hogy valojaban hogy jatszik az ellenfele, mert ezek a statok gondolom nincsenek HU-ra filterelve igy hasznalhatatlanok es semmire nem jok (nem tudom elkepzelni hogy valakinek 15% a VPIP-je

    egyebkent a standard stack-off ot aki irta ahhoz annyit hozzatennek - attol fugg ki ellen, es attol fugg miert?
    nekem azert, mert ugye igy balance-olom illetve szelesitem a rangem. mert ha ha csak szuk range-el ch/r -elem ezt a floppot akkor ugyebar utana kevesbe fog kifizetni, de ehhez az is kell hogy megfeleloen aggro dinamika legyen es az ellenfel lehetoleg ne egy nit legyen.

  10. #10
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Én ennyire kevés info esetén tuti nem c/r-t játszanék ezen a flopon, kvázi ismeretlenül egy HU elején én c/c-t játszanék, akár 3 utcán is. Így bent hagyom a blöffjeit, gyengébb bubikat, esetleg bubinál kisebb kézbe párokat amiket hívhat 2 utcán. Megpróbálnék mutatásba kerülni, már csak azért is, hogy lássam mivel játszik így!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •