Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
  1. #11
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    annyira azert nem ismeretlen, 20-30 handbol mar azert van egy minimalis ralatasunk ellenfelunkre, tovabba ahogy irtam nem en jatszottam, szoval nem tudok errol nyilatkozni.

    Btw ha nem c/r-elsz akkor mit csinalsz es miert es mi a kesobbi terv?

    legyszi ne ketmondatos valaszokat adjatok, mert abbol, h ez 'nekem easy stack off' nem sokat lehet leszurni/tanulni stb
    Nekem az a gondom, hogy 20-30 hand alatt mondjuk ha 100%-ban openeltünk SB-ből az 10-15 hand, ebből 60% a VPIPje az olyan 6-7 alakalom, ebből c.beteltünk mondjuk 3-4* és arra alapozzuk a handet, hogy ebből 1* c/r-elt.

    Amúgy csomó ellenfél ellen a c/r/ship std, mert Jx-et de gyakran 88/99/TT-t se dob, míg az erős (nut)FD-k ellen is jól állunk, mert az A-val blokkolhatjuk pár outját, amit pl KJ-vel nem tennénk.

    c/r/fold nem tetszik, mert HU-ban túl erős lapot fordítunk bluffbe, szóval kb a c/r rangeünk közepével-tetejével balance-olunk későbbi move-okat.

    A C/C std-nak tűnik, de nekem jobban tetszik a bet/bet/bet line. HU-ban szeretem a donkbetet. Szerintem jól használható balance-olt range-el, és itt egy csomó laptól nyerhetünk +utca vaule-t. Gyenge Jx-et 88-TT-t, pot controlozna turnön, vagy riveren x backeli, A highal is callolhat néha 1-et., míg azt szinte biztosan x backelné floppon. Nekem tetszik a donkbet. Rögtön agro dinamikát csinál, ha ezt végig barrelelzzük, biztosan jobb image-ünk lesz, mint a c/r/fold-al. Sztem jobb móka, mint a c/r-elgetés. pl alacsony fd-vel is így játszanék, vagy random blöffel is megfelelő boardokon. Ha raiseli a flop donkot, akkor call és calldown.
    Utoljára módosítva: andree által: 2011. 09. 02. 10:27
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  2. #12
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet bigacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    haverod hogyha filterelne a statjait akkor lenne otlete hogy valojaban hogy jatszik az ellenfele, mert ezek a statok gondolom nincsenek HU-ra filterelve igy hasznalhatatlanok es semmire nem jok (nem tudom elkepzelni hogy valakinek 15% a VPIP-je
    ?

    a srac csak HU-t jatszik, (asszem talan eleteben nem jatszott mas pokerfajtat) a 15% az IP vpip (emiatt erdekes a hand)

  3. #13
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ennyire kevés info esetén tuti nem c/r-t játszanék ezen a flopon, kvázi ismeretlenül egy HU elején én c/c-t játszanék, akár 3 utcán is. Így bent hagyom a blöffjeit, gyengébb bubikat, esetleg bubinál kisebb kézbe párokat amiket hívhat 2 utcán. Megpróbálnék mutatásba kerülni, már csak azért is, hogy lássam mivel játszik így!
    milyen turnon es milyen riveren adsz meg? (lapokra gondolok)

    es itt gondolkozzunk el azon is, h az ilyen tipusu villainek vajon fognak e 3 barrel bloffolni?

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Ha valóban 15%-ban tesz pénzt villain a potba, teljesen felesleges ch/r-elni a J magas flopot AJ-vel, sőt megkockáztatom, h a call sem túl jó(na jó ez csak vicc, de ez HU-ban vm borzalom feszkó). El tudod képzelni, h vki ilyen skálával nyisson HU-ban(és ez több, mint 15%): 22+,A7s+,KTs+,QTs+,JTs,ATo+,KJo+,QJo? Ha meg így van elcsórnám az összes vakját és ha játékba avatkozik és nincs monsterem kiszállnék kb. mindig. Ilyen range ellen, max. 2utcát ch/c-oznék.

  5. #15
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A C/C std-nak tűnik, de nekem jobban tetszik a bet/bet/bet line. HU-ban szeretem a donkbetet. Szerintem jól használható balance-olt range-el, és itt egy csomó laptól nyerhetünk +utca vaule-t. Gyenge Jx-et 88-TT-t, pot controlozna turnön, vagy riveren x backeli, A highal is callolhat néha 1-et., míg azt szinte biztosan x backelné floppon. Nekem tetszik a donkbet. Rögtön agro dinamikát csinál, ha ezt végig barrelelzzük, biztosan jobb image-ünk lesz, mint a c/r/fold-al. Sztem jobb móka, mint a c/r-elgetés. pl alacsony fd-vel is így játszanék, vagy random blöffel is megfelelő boardokon. Ha raiseli a flop donkot, akkor call és calldown.
    ez nekem is nagyon tetszik. talán a legjobb megoldás itt.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    c/r/fold nem tetszik, mert HU-ban túl erős lapot fordítunk bluffbe, szóval kb a c/r rangeünk közepével-tetejével balance-olunk későbbi move-okat.

    A C/C std-nak tűnik, de nekem jobban tetszik a bet/bet/bet line.
    a flop cr egyáltalán nem erős, arra számítunk hogy any J vagy fd simán adja. ezekből a turn bettel további valuet nyerhetünk, többet mintha donkolnánk. ha mi betelünk és ő adja végig, szívesen megyek stackért. itt az a bökkenő, hogy egy passzívnak tűnő ellenfél kb. sosem játszik így rosszabb Jx-et, fd-vel is csak callozna. ez a 3bet 45-ig szinte könyörög hogy tegyük már be.

    szerintem 20-30 hand alatt még nincs értelme balanszolni, vagy image-t építeni, egyszerűen value-ért kell menni.

  7. #17
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen turnon es milyen riveren adsz meg? (lapokra gondolok)

    es itt gondolkozzunk el azon is, h az ilyen tipusu villainek vajon fognak e 3 barrel bloffolni?
    30 hand alapján nem szeretném besorolni sehova az ellent, ezért sztem itt kár nagy jelentőséget tulajdonítani bármilyen statnak.
    Igazából csak a K és a Q ami megzavarhatna, de nem hiszem ,hogy el tudnám dobni. Talán ha K is meg Q is jön és tud hívni mindenhol, talán akkor eldobom.

  8. #18
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a flop cr egyáltalán nem erős, arra számítunk hogy any J vagy fd simán adja. ezekből a turn bettel további valuet nyerhetünk, többet mintha donkolnánk. ha mi betelünk és ő adja végig, szívesen megyek stackért. itt az a bökkenő, hogy egy passzívnak tűnő ellenfél kb. sosem játszik így rosszabb Jx-et, fd-vel is csak callozna. ez a 3bet 45-ig szinte könyörög hogy tegyük már be.

    szerintem 20-30 hand alatt még nincs értelme balanszolni, vagy image-t építeni, egyszerűen value-ért kell menni.
    Zoli mindket hozzaszolasaval egyet ertek !

    varok meg kicsit hatha ir meg ra vki, aztan lenne meg egyket kerdes

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Mi az hogy ip vpip? Van oop vpip is? Miért nem egybe mutatja? Talán ha összeadódna ip és oop vpip akkor nem 15% hanem 40-50% a tényleges vpip je? Lehet én vagyok hülye?

  10. #20
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy ip vpip? Van oop vpip is? Miért nem egybe mutatja? Talán ha összeadódna ip és oop vpip akkor nem 15% hanem 40-50% a tényleges vpip je? Lehet én vagyok hülye?
    remélem ezt nem komolyan kérdezted :S

    poziciórol olvasgas picit.

    gl

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •