Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Fullinstinct eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom...
    én befektető lennék inkább csinálnék új termet új szoftverrel stb...
    a full tilt név már semmit nem ér csak elijeszti az embereket akik ha elkezdtek máshol játszani nem fognak csak azért vissza menni mert új a vezetés sztem...
    Erdekes.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Fullinstinct eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom...
    én befektető lennék inkább csinálnék új termet új szoftverrel stb...
    a full tilt név már semmit nem ér csak elijeszti az embereket akik ha elkezdtek máshol játszani nem fognak csak azért vissza menni mert új a vezetés sztem...
    Az sokkal nagyobb beruházás lenne, és sokkal tovább tartana, hogy visszajöjjön a befektetett pénz.
    Új terem,új szoftverrel? Ha az előbbi ok nem lenne elég, egy új teremben nem lesz játékos eleinte, és valószínűleg az új szoftver se lenne túl jó.
    Miért ne lenne elég egy bizonyítottan új vezetés? Csak a vezetés miatt jutottak oda, ahol vannak, és ezek után az ügyek után jó eséllyel jobban figyelemmel kísérik majd az ügyeiket.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

  4. #14
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Fullinstinct eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom...
    én befektető lennék inkább csinálnék új termet új szoftverrel stb...
    a full tilt név már semmit nem ér csak elijeszti az embereket akik ha elkezdtek máshol játszani nem fognak csak azért vissza menni mert új a vezetés sztem...
    Volt a 2+2-n erről egy szavazás. Nem állítom, hogy akkora minta összejött, ami sokat jelent, kábé 200-an szavaztak, szóval inkább érdekességként mondom, de az eredmény szerint több mint 50%-ban visszamennének a játékosok, ha új vezetőség jönne. A bizonytalanokkal együtt közel 70% volt az arány. Szóval ha ez nagyban is megvalósulna, és a játékosok kábé fele maradna, plusz ott a szoftver, amin én nem igazán játszottam, de többségében jókat hallottam róla, akkor azért nem olyan rossz biznisz az FTP megvétele, pláne egy új terem indításához képest. Óriási pénzek kellenének ahhoz, hogy egy új terem meghatározó szereplőként betörjön a piacra. Ráadásul ha egy ideig zökkenőmentesen mennének a dolgok az FTP-nél, akik szerettek ott játszani, valószínűleg nagyrészt visszaszivárognának.

  5. #15
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom honnan szeditek ezt a "nincs is befektető" szöveget. Ha nincs befektető akkor ki a *****m tárgyal a minisztériummal? Csak mert sem az AGCC sem a minisztérium nem cáfolta meg azt az állítását az FTP-nek, hogy befektetőkkel tárgyalnak.

    Valóban nincs konkrét információm arról, hogy nincs befektető. Valószínű, hogy itt a fórumon senkinek nincs arról biztos infója, hogy igenis van befektető.

    Ki tárgyal a minisztériummal?
    Minek tárgyaljon a minisztériummal a befektető? Tárgyalhat valami fantomember a hivatallal. Itt időhúzásra tudok gondolni. Azért itt súlyos bűncselekmény történt, és attól függetlenül, hogy eladják a céget vagy nem, és a játékosok 100%-ban kártalanítva lennének, attól még a vádat nem fogják ejteni. Itt azért több évi börtönnel néz szembe a vezetőség. Az ilyen ügyek nem kerülnek a fiók mélyére. A vádhatóság emberének is jó pont, szakmailag sokat hozhat a későbbiekben, ha egy ilxen ügyet megold, és a bűnösöket rács mögé juttatja.
    A vevőnek az eladóval kell elsősorban tárgyalni!
    A cég hírneve rettentően megcsappant. A bizalom, bármilyen vállalkozással szemben fontos dolog. Amennyiben ez elveszik, azt rettentő nehéz visszaszerezni.
    Nagyon hosszú idő, és rengeteg pénz kell hozzá.

    Ha Neked ragadt benn pénzed, akkor megértem, hogy reménykedsz. Én azt kívánom, hogy legyen vevő, és ki tudd venni a rollod, vagy játsszhass tovább ha úgy döntesz. Én, ha újraindul a terem, az elkövetkezendő 3-4 évben biztosan nem fogok ott megfordulni.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valóban nincs konkrét információm arról, hogy nincs befektető. Valószínű, hogy itt a fórumon senkinek nincs arról biztos infója, hogy igenis van befektető.

    Ki tárgyal a minisztériummal?
    Minek tárgyaljon a minisztériummal a befektető? Tárgyalhat valami fantomember a hivatallal. Itt időhúzásra tudok gondolni. Azért itt súlyos bűncselekmény történt, és attól függetlenül, hogy eladják a céget vagy nem, és a játékosok 100%-ban kártalanítva lennének, attól még a vádat nem fogják ejteni. Itt azért több évi börtönnel néz szembe a vezetőség. Az ilyen ügyek nem kerülnek a fiók mélyére. A vádhatóság emberének is jó pont, szakmailag sokat hozhat a későbbiekben, ha egy ilxen ügyet megold, és a bűnösöket rács mögé juttatja.
    A vevőnek az eladóval kell elsősorban tárgyalni!
    A cég hírneve rettentően megcsappant. A bizalom, bármilyen vállalkozással szemben fontos dolog. Amennyiben ez elveszik, azt rettentő nehéz visszaszerezni.
    Nagyon hosszú idő, és rengeteg pénz kell hozzá.

    Ha Neked ragadt benn pénzed, akkor megértem, hogy reménykedsz. Én azt kívánom, hogy legyen vevő, és ki tudd venni a rollod, vagy játsszhass tovább ha úgy döntesz. Én, ha újraindul a terem, az elkövetkezendő 3-4 évben biztosan nem fogok ott megfordulni.
    Feltételesen megvették az FTP-t csak szólok. Azok a befektetők akik te szerinted nem léteznek

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    69

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    1.029

    Alapbeállítás

    White Friday!

  9. #19
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Feltételesen megvették az FTP-t csak szólok. Azok a befektetők akik te szerinted nem léteznek
    Köszönom, hogy szóltál, és örülök, hogy Neked lett igazad.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •