Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2011. 11. 09

    Lapok:
    Játék:NLHE MTT
    Játékosok:9 fő
    Pozició:UTG+1
    Kis vak:75
    Nagy vak:150
    Egy $16.50 nevezésű tornán játszol, 2550 zsetonod van. UTG+1 pozícióban 55 párt kapsz, az UTG játékos dob. Az asztalnál 12 és 43 nagyvakkal rendelkező stackek ülnek. Mit lépsz?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nem túl nagy egy kicsit ez az optimális open-push stack ante nélküli szakaszban?

  3. #3
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    17BB a stackünk, ebből raise/foldolni nem jó MTT -n, raise callhoz a legtöbb lap gyenge lesz, úgyhogy simán jó a push ilyen 15BB körüli stacknél, preante is, kihasználva a FE -t, plusz nem mindegy, hogy 10BB -t duplázol fel, vagy 17 -et. Én lehet azt az 55 -öt is bevállaltam volna ebben a szituban. Nem azt kellett volna írni, hogy mekkora stackek ülnek mögöttünk, hanem hogy milyen az imidzsük, és ez melyik szakasza a versenynek és milyen a kifizetési stuktúra. Ezek mind befolyásolják a döntést. Van asztal ahol ez easyfold, és van ahol marginális push, helyzetfüggő.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 09. 14:11
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4
    Tag kukutyin avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Rengeteg olyan szituáció van, amikor a r/f a legjobb 17BB-ből, de ez a feladvány elég nobrainer fold.
    Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Ez elég messze van az openpush stackmérettől preante. 8M-ig beszélünk általában openpush stackméretről, ez pedig 11M. Még CO-ból sem vagyok biztos benne hogy +EV lesz ennyit betolni (55-el).
    Utoljára módosítva: Naropa által: 2011. 11. 09. 14:33

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Naropa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég messze van az openpush stackmérettől preante. 8M-ig beszélünk általában openpush stackméretről, ez pedig 11M. Még CO-ból sem vagyok biztos benne hogy +EV lesz ennyit betolni (55-el).
    Én is pont azon filóztam vajon honnan tolnám be a 16 nagyvakot, és én is CO és Button között vacilálok, bár szerintem turbo versenyen 5 perces vakemelkedésnél, itt CO-ból már betolnám.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 24.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Fistpump Push! Lámák!!!

    ..s aztán hátradőlve, búgó hangon dudorásznám a now or nevert..
    Utoljára módosítva: angeldus7 által: 2011. 11. 09. 16:51

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    21 ember gondolja úgy, hogy jó a limp Ez szomorú

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    17BB a stackünk, ebből raise/foldolni nem jó MTT -n, raise callhoz a legtöbb lap gyenge lesz, úgyhogy simán jó a push ilyen 15BB körüli stacknél, preante is, kihasználva a FE -t, plusz nem mindegy, hogy 10BB -t duplázol fel, vagy 17 -et. Én lehet azt az 55 -öt is bevállaltam volna ebben a szituban. Nem azt kellett volna írni, hogy mekkora stackek ülnek mögöttünk, hanem hogy milyen az imidzsük, és ez melyik szakasza a versenynek és milyen a kifizetési stuktúra. Ezek mind befolyásolják a döntést. Van asztal ahol ez easyfold, és van ahol marginális push, helyzetfüggő.
    Komolyan mondod ezt 7 emberre rátolná 17bb-t preante? 7 ember azért elég sok, ha a top 5%-kal callolnak akkor 3-ból egyszer megadja valaki a 7-ből és nem nyerünk olyan sokat amikor dobnak így ante nélkül 1,5bb-t amiért ez megérné szerintem, az meg a másik ha kicsit gondolkozik valaki akkor rájön hogyha nem egy agyhalott játékos a pusher akkor soha nem játssza így a nagy párjait, mert hülyeség, csomó valuet veszít vele, szóval ez eléggé gyengíti a push ranget.
    Buttun-ről biztos plusz EV meg valszeg CO-ból is, HJ az necessebb nitek ellen onnan is.
    Utoljára módosítva: Erwin által: 2011. 11. 09. 19:41

  10. #10
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet masikati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    21 ember gondolja úgy, hogy jó a limp EZ SZOMORÚ
    vagy nem

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •