Oldal: 83 / 268 ElsőElső ... 3373818283848593133183 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #821
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Meglehetősen sok a fiatal a kéziseknél, lehet ebből még remek csapat. Pl ha Lékai és Ancsin szépen fejlődik tovább. Nagy gáz volt Lékai sérülése, mert Császár kb normális alternatíva nélkül tolta le az EB-t. Így is elképesztőt hozott az uccsó meccsen. Inkább ezekről kéne szólnia az eb utáni elemzéseknek, nem a játékosok szidásáról meg nevetséges bundavádakról. Támogatni kell ezt a csapatot(Nyilván nem elszállva. Semmi baj a kritikákkal, de a fröcsögés ami megy sztem borzasztó), nem pedig szidni őket, hogy nem jutottak 4 közé egy olyan eb-n ahol kb 1 db náluk gyengébb csapattal játszottak.
    Én nem szidom a magyarokat. Nekem semmi bajom nincs velük. A csapat kibaszott jó lenne ha nem a pénz irányítaná az egészet műveletet.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #822
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 23.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szlovénia kb a 15%át tette ki Jugoszlávia területének, szóval szerintem nem igazán reális, ha Jugoszlávia eredményeit szlovén eredményként tünteted fel.
    Nem hát. Meg mi köze van egy akkori "Szlovén" válogatottnak egy mostanihoz?

  3. #823
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szlovénia kb a 15%át tette ki Jugoszlávia területének, szóval szerintem nem igazán reális, ha Jugoszlávia eredményeit szlovén eredményként tünteted fel.
    szerintem nem tüntettem fel így, csak jeleztem, hoyg egy hangyányit túlzás, ami az idézett szövegben volt ...

    rohogogorcs: az idézetben azzal volt elfoglalva az illető, hoyg kinek mekkora múltja van, a 40 évvel ezelőtti magyar válogatottnak ugyanúgy semmi köze a mostnaihoz
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #824
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és Szlovéniában 2 éve még azt se tudták mi az a kézilabda.
    Igazad van Titcar alapvetően ez a kijelentés túlzó. Természetesen ismerték a kézilabdát de 1 eredményen kívül semmi mást nem tudnak felmutatni. KB olyanok mint a görög foci válogatott.

    Összehasonlításokat/statisztikákat meg teljesen felesleges olyan dolgokban nézni ami nem egy időben, egy helyen , ugyan azon körülmények között zajlik.

    Ezt a 2 évet pedig a meccs után írtam, amit szerintem simán hoztunk volna ha engedik.

    Én 100% ig biztos vagyok benne hogy az volt az utasítás hogy kapjunk ki. (ez az én véleményem)
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #825
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van Titcar alapvetően ez a kijelentés túlzó. Természetesen ismerték a kézilabdát de 1 eredményen kívül semmi mást nem tudnak felmutatni. KB olyanok mint a görög foci válogatott.

    Összehasonlításokat/statisztikákat meg teljesen felesleges olyan dolgokban nézni ami nem egy időben, egy helyen , ugyan azon körülmények között zajlik.

    Ezt a 2 évet pedig a meccs után írtam, amit szerintem simán hoztunk volna ha engedik.

    Én 100% ig biztos vagyok benne hogy az volt az utasítás hogy kapjunk ki. (ez az én véleményem)
    nemcsak erre az egy hozzaszolasodra igaz, de folyamatosan hatalmas baromsagokat irsz...

  6. #826
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van Titcar alapvetően ez a kijelentés túlzó. Természetesen ismerték a kézilabdát de 1 eredményen kívül semmi mást nem tudnak felmutatni. KB olyanok mint a görög foci válogatott.

    Összehasonlításokat/statisztikákat meg teljesen felesleges olyan dolgokban nézni ami nem egy időben, egy helyen , ugyan azon körülmények között zajlik.

    Ezt a 2 évet pedig a meccs után írtam, amit szerintem simán hoztunk volna ha engedik.

    Én 100% ig biztos vagyok benne hogy az volt az utasítás hogy kapjunk ki. (ez az én véleményem)
    Te sportoltál valamit életedben versenyszerűen?

  7. #827
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nemcsak erre az egy hozzaszolasodra igaz, de folyamatosan hatalmas baromsagokat irsz...
    mert szerintem bunda volt a meccs? Meg mert szerintem másképp működik a világ mint ahogy te azt gondolod? Örülök neki hogy te másképp gondolod.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #828
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te sportoltál valamit életedben versenyszerűen?
    Gyerek koromban sport tagozatos voltam. 3. os kormig úsztam de az iskola legjobbjaként nem mentem a versenyekre soha. (nem érdekelt) Ugyan az volt az edzőm mint Szabó Tündének. Egy kihagyott diákolimpia után adott egy fülest és többet nem mentem uszodába. Ezután kézilabdáztam heti 4 edzés 4 testnevelés óra. A csapatomból került ki ember pl a veszprémbe. Elég sok versenyen részt vettünk. De általános iskola után nem sportoltam semmit. Konditerem.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #829
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    m1-en mindjárt keződődik a vizilbada elődöntő
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #830
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    m1-en mindjárt keződődik a vizilbada elődöntő
    bizony, hajrá Magyarok!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •