Oldal: 9 / 99 ElsőElső ... 78910111959 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #81
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Kicsit offtopic jellegű a kérdés, és nem szeretném elbulvárosítani a topikot, de mivel januárnak lassan vége, ezért felteszem:

    Szeretne-e valaki valamilyen sidebetet/challenge-et/bármi hasonlót tervezni februárra? Ha igen, osszátok meg, aztán meglátjuk.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  2. #82
    Lelkes újonc ngergo avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 20.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretne-e valaki valamilyen sidebetet/challenge-et/bármi hasonlót tervezni februárra? Ha igen, osszátok meg, aztán meglátjuk.
    Ha már így rákérdeztél: én 6k db-ot akarok játszani és legalább 6k dollárt szeretnék nyerni.

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet ngergo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már így rákérdeztél: én 6k db-ot akarok játszani és legalább 6k dollárt szeretnék nyerni.
    Milyen abi-nal gondolod?

  4. #84
    Lelkes újonc ngergo avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 20.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen abi-nal gondolod?
    Most kivettem egy nagy részét a br-nek, szóval most 2,5-öset és 8-asat fogok nyomni (4-4,5$ abi) egy néhány napig (vagy kitudja meddig), de a hónap közepe felé már szeretném nyomni a 3r-t és a 15-öst is. Valószínűleg 7-9 között lesz az abi februárban.

    Nem szeretném bekorlátozni az abi-t, viszont jó odds-ot adok: 1:1. Max. 500$-t tennék fel.

  5. #85
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Figyelme véve, hogy az utolsó 30 napban 3984 játékot toltál le több, mint 7k$ profittal nem tudom, hogy mennyien fognak majd ellened fogadni

  6. #86
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet ngergo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kivettem egy nagy részét a br-nek, szóval most 2,5-öset és 8-asat fogok nyomni (4-4,5$ abi) egy néhány napig (vagy kitudja meddig), de a hónap közepe felé már szeretném nyomni a 3r-t és a 15-öst is. Valószínűleg 7-9 között lesz az abi februárban.

    Nem szeretném bekorlátozni az abi-t, viszont jó odds-ot adok: 1:1. Max. 500$-t tennék fel.
    Fogunk találkozni párszor... Fogadni még nem tudom, merjek-e, azt még majd eldöntöm.

    Nekem munka mellett kisebb terveim vannak: 2,5k játék minimum a hónapban, és minimum 2.5k profit, kb. 8$-os ABI mellett.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #87
    Lelkes újonc ngergo avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 20.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelme véve, hogy az utolsó 30 napban 3984 játékot toltál le több, mint 7k$ profittal nem tudom, hogy mennyien fognak majd ellened fogadni
    Az elmúlt harminc napban megtámogatott Fortuna istennő. (akarhat tőlem valamit? ) Például a tableninja véletlenül benevezett januárban 3 db 35$-os 180 fős sng-re, amikből az egyikben 5. lettem, az egyiket pedig megnyertem.

    A 6k db egyébként elég nagy kihívás nekem, januárra is ennyit terveztem. Ha senki sem fogad ellenem, akkor márciusra kitalálok valami jobbat.

  8. #88
    Lelkes újonc ngergo avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 20.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogunk találkozni párszor... Fogadni még nem tudom, merjek-e, azt még majd eldöntöm.

    Nekem munka mellett kisebb terveim vannak: 2,5k játék minimum a hónapban, és minimum 2.5k profit, kb. 8$-os ABI mellett.
    Jaja, szoktalak látni. Munka mellett elég kemény a 2,5k db. Hány asztalon tolod?

  9. #89
    Újonc Tomika880819 avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    hát szerintem elég lehetetlen az a 6k per hó, 7k winningsel meg főleg...amikor legjobbak camzace meg lilbig tolnak le 4000-4500at de azt is már robot üzemódban 40 asztalon.30 napon át minden nap 200 sng...majdnem h lehetetlen.de ha megcsinálod akkor minden elismerésem

  10. #90
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    uhh, 6k egy hónapban az kemény...marha kemény. Minimum profithoz ragaszkodsz?

Oldal: 9 / 99 ElsőElső ... 78910111959 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •