Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mégis mit adsz a kezébe, amivel blöffölni tud? Te itt pl 2párt blöffbe fordítasz?
kis seteket blöffbe fordítasz? Ha egy semiLAG itt beteli a rivert, akkor blöffbe fordítasz AQ, AJ-t?
Mi lehet nála, amit blöffbe fordít/air? Elég szűk ez a range. Vagy úgy gondolod double floatolt 88-cal?
AQ, AJ, 78, 89c, QTc, JTc, KQc, KJc lehet nála maximum amivel itt blöffölne.
De TAGnál nem lesz 78o, 89o, QTo, KJo sem hinném, de JTo sem gyakran. AQ-val lehet 3betelne inkább, de még ha nem, akkor sem biztos, hogy blöffbe fordítana AQ, AJ-t...de mondjuk, hogy azokat mindig blöffbe fordítja, és KcQx, KxQc-t is. Ez nem olyan sok kombináció.
Igaz, hogy nem gyakran ver ilyen eksön után, de még mindig gyakrabban, mint amennyiszer blöffölne
Na látod, ez jó kérdés, nem sok lapnak van értelme, bár ugye blöffölni bármivel lehet, ha adva van egy jó szituáció. Te mégis mit adnál a kezébe amivel valueért játszik ilyen akció után, és ez volt a line? (pre flat 3.5bb-ig, majd passzív callolgatás ennyire deepen). Mert szerintem ez a range sokkal szűkebb. Értem én hogy jó lapot reppelünk, de sok lapot bet/foldolunk (kb az egész range-ünket betelni kell itt, vagy azért mert nem nyerünk showdownban és dobathatunk jobbat (ez a board szerintem alkalmas a 3barrelre), vagy ugye azért mert még lehet benne érték (pl 2pár, set), de azok bet/foldot játszanak, szóval nagyon kevés lap lesz a rangeünkben amivel callolni tudunk, mert ha nincs flössünk, akkor dobunk). Ha értéket akart volna nyerni a nuts-al kezében, akkor hamarabb akcióba kellett volna lépnie, és egy jó TAG ezt is tudja, mert itt csak flössel tarthatunk, szóval nem jó a line setek/2párok ellen. Ez ezért egy jó blöffszituáció, és ezért nem dobnám el, függetlenül attól hogy nehéz bármit is a kezébe adni