Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (34) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Matusow nem tud 700 ezres FTP tartozásáról


  2. #2
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Erick Lindgren,és Barry Greenstein- et nem értem igazából?!

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Durrr valahol mondta hogy nem kapta meg a fizetését a cégtől. Gondolom akkor nem kapta meg Ivey sem. Kíváncsi lennék a szerződéseiket mikor bontották fel. Mert biztos vagyok benne hogy nem lett felbontva első percben a szerződésük. Gondolom Tapie az elmaradt fizetéseket is kifizeti majd akkor. Ugyan már... Készül befektetni sok száz millió dollárt azt 16.5M$ on szarakodik? Aki meg tutira nem fog fizetni még ha tartozik se az pont Matusow. Felesleges is kérni tőle a lét.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készül befektetni sok száz millió dollárt azt 16.5M$ on szarakodik?
    Ezt a részét te sem gondoltad ugye komolyan?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 06.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Csinálják azt ,hogy megnyitnak akinek pénze van bent, ha akarja kiveheti ha tartozik és nem fizet mehetnek biróságra.Ők még nem fizettek ki senkinek semmit(játékosok felé) de a pénzt már kérik.Ha be kéne fizetni én vagyok a FTP, ha ki kéne fizetni még nem nyilt meg a pénztár.Ez jó duma nem!!!Ezek a befektetők legyenek szivesek elutalni a pénzemet és nyitás utánn már nem kell evvel a tartozással számolni! Vagy ez nekik nem jó üzlet?Igy pár Miiával többet keresnek ki van találva. Mi meg már annak örülhetünk ha a pénzünk egy részét visszakapjuk .Jól csinállnak valamit.

  6. #6
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Azért ha én tartoznék valakinek 700 ezer dollárral, szerintem én tudnék róla!
    Nem tudom mit szarakodnak egyesek, a tartozás az tartozás akármi is legyen a helyzet jelenleg, meg kell fizetni.
    Az egy másik kérdés, miért szarakodnak a franciák 16,5 millióért.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Totya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a részét te sem gondoltad ugye komolyan?
    Teljesen komolyan gondoltam. Ha komolyan megakarok venni egy céget amibe bele kell fektetnem kb 600-700M$-t akkor nem fogok az összeg kb 5% án fennakadni. Vegye meg a céget és ha már az övé rendezze a sorait azzal a 19 profival.

    Amúgy gondolom te a 16.5M$ os összegen agyalsz hogy az kb 3.5MRD FT. Nyugi Bernard Tapienek nem forog veszélyben a megélhetése miatta. Elbírja a buxa ha ennyivel többe kerül a cég.

    Sok a duma az a baj! 1 max 2 hónap alatt el lehetett volna rendzeni ezt az adás-vételt. Ha jól emlékszek már most kb 6 hónapja adják veszik és folyamatosan belöknek valami olyat ami miatt lehet mégsem veszik meg, vagy valamit ami akadályozza az adás-vételt.

    6 hónap alatt összehoztak egy szándéknyilatkozatot hogy meg akarják venni a céget, meg megegyeztek az USA val ha megveszik adnak nekik 80M$-t az USA játékosok kifizetésére. Szépmunka!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ha én tartoznék valakinek 700 ezer dollárral, szerintem én tudnék róla!
    Nem tudom mit szarakodnak egyesek, a tartozás az tartozás akármi is legyen a helyzet jelenleg, meg kell fizetni.
    Az egy másik kérdés, miért szarakodnak a franciák 16,5 millióért.
    Úgy hogy nem is nekik tartoznak! Majd akkor lesz az övé a tartozás ha az övé a cég!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #9
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    "Tovább görög"

    Különben ez a Matusow egy nagy szarházi lehet.Nem értem ezeket a profikat akik nem hajlandók felvenni a kapcsolatot a Tapie csoporttal.Úgy látszik nekik nincs szándékukban és érdekükben hogy újra induljon az oldal.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Ez a 16,5M nem a Tapie csoporté, nem a profiké, de nem is FTP-é.
    Ez a játékosoké, akiknek bentragadt a pénzük.
    A profik az gondolják, bukik a cég elvész a tartozás.
    De ezt a pénzt a igazából többi játékosoktól kapták.
    És ha nem akarják visszaadni az lopás (erkölcsi értelemben mindenképp).

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •