Oldal: 17 / 99 ElsőElső ... 715161718192767 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #161
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a videót. Időrendi sorrendben írom a véleményem...
    Nagyon köszönöm a részletes elemzést. Mint mondottam volt (csak szépen magyarul) tervezek csinálni egy live 6 asztalos video-t is statokkal. Ott sokkal több tér nyílik majd a részletesebb elemzése (több határeset szituáció, shortstack-ként való játék stb.) és sokkal jobban meg lehet látni a hibáimat.

    Az elkészítés ideje kérdéses, mivel mostanság bőven ellátnak melóval és annak nagyobb a prioja fő bevételi forrás lévén.

  2. #162
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm a részletes elemzést. Mint mondottam volt (csak szépen magyarul) tervezek csinálni egy live 6 asztalos video-t is statokkal. Ott sokkal több tér nyílik majd a részletesebb elemzése (több határeset szituáció, shortstack-ként való játék stb.) és sokkal jobban meg lehet látni a hibáimat.

    Az elkészítés ideje kérdéses, mivel mostanság bőven ellátnak melóval és annak nagyobb a prioja fő bevételi forrás lévén.
    Nem tudom, hogy mennyi időt akarsz a videóra fordítani, de szerintem egy live felvétel + utólagos kommentálás jobb lenne. 6 asztalon a döntéseid meghozni + elmagyarázni nem biztos, hogy elég időd lesz a partik között. Így pedig meg lehet állítani ha szükséges, és nem zavar be játék közben, hogy másra is kell koncentrálni.
    De mindenképp kíváncsi leszek rá.
    Addig is GL!

  3. #163
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Jaja bocs tényleg/10bb/
    Akkor lehet túl értékelem a regeket kicsit köszönöm ez hasznos válasz!
    Akkor itt érdemes az optimális push azt mondjátok, kivétel ha van jegyzet róla hogy képes 30%-al callolni.
    Például a slyders1 becallolt már nekem button 10bb-s pusra sb-ből 30%-al 10bb körül ami jó call és itt az 50-es push rangem -ev és sztem jó ez a call már csak azért is mert ha noteolnak téged akkor nem fognak olyan lazán pusholni rád ami sztem elég sok plussz zsetont jelent hosszú távon, de lehet rosszul gondolom
    És ha mind a kettő 5-7bb körül van mit pusholnátok?
    Akkor ezek szerint egy reg button pusra ti se calloltok 30%-al?
    Miért nem ha +ev és tudod a ranget?
    Lehet túl komplikálom amúgy mert nekem ez egy én tudom hogy ő tudja hogy én tudom szituáció
    Utoljára módosítva: kispee által: 2012. 02. 14. 19:20

  4. #164
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Nagyon jó ez a topik! Igaz főleg turbó stg ről szól de azért én is sok pozitív dolgot betudok iktatni a normál 4,50 180 fős stg stratégiámba.

  5. #165
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 25.
    Hely
    Ria Ria Hungária
    Hozzászólások
    148

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El is készült a video. Elöljáróban pár dolgot szeretnék leszögezni:
    1, nagyon nem jellemző, hogy ilyen sok prémium lapot kapjak egy tornán úgy, hogy nem kell szidni a felmenőimet a mázlimért
    2, a Camtasia néha nagyon okosan úgy gondolta, hogy feltétlen rá kell a felvétel egyes részeire zoomolnia alkalmasint, ezért elnézést kérek
    3, a hangminőség olyan, amilyen, de a webcam mikrofonjától ez volt a maximum
    4, nem az akadémiára töltöttem fel, mivel szerintem nem üti meg azt a szintet, hogy az egész közösség lássa, pont elég ez a témaspecifikus topic

    És végezetül a link:
    http://pwnz.hu/public/seth/elemezni.wmv

    Köszönöm előre is, aki megnézi és kommentálja.
    nekem csak egy tök fekete oldal jelenik meg....

  6. #166
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Rolowin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem csak egy tök fekete oldal jelenik meg....
    ha netán nem chrome-mal böngészel akkor tedd azzal(legalábbis míg ezt lemented ), kattintás után egyből tölti is

  7. #167
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Olvastam egy ilyet valahol hogy pár százalék feszítés a call rangeken pár százalékos roi növekedést hozhat hosszútávon mi a véleményetek erről?

  8. #168
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha netán nem chrome-mal böngészel akkor tedd azzal(legalábbis míg ezt lemented ), kattintás után egyből tölti is
    Mozilla is OK.

  9. #169
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvastam egy ilyet valahol hogy pár százalék feszítés a call rangeken pár százalékos roi növekedést hozhat hosszútávon mi a véleményetek erről?
    Egy rossz call sokkal nagyobb hiba, mint egy rossz push.
    Hogy számszerűen mennyit jelent... Passz.

  10. #170
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvastam egy ilyet valahol hogy pár százalék feszítés a call rangeken pár százalékos roi növekedést hozhat hosszútávon mi a véleményetek erről?
    Ilyen nincs általánosságban. Van akit simán lehet vakharcban 60%al is callozni, van akit meg 30%-al sem érdemes, sőt van akit 10%al sem pl. FT-n. Nagyon sok mindentől függ, nincs ilyen, hogy pl 30% callrange helyett 25%-al callozok, akkor nyerek 3% ROI-t ezzel...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •