Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (87) összesen
  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 13.
    Hely
    kengyel
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    a termek a regek ellen és a fishek mellett vannak,ennyi de kíváncsi lennék milyen forgalom és mennyi rake menne ha nem lenne annyi regulár meg grinder csak a fishek bohóckodnának....

  2. #22
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Barmikor visszamennek az FTPre SNGzni Ongame halozatbol, de ha ezt a dolgot az SNGkre is rendszeresitik, akkor igencsak ertelmetlen lesz 4-5% ROI-ert grindelni joval hosszabb jatekideju turbokat, mint Ongamen 0-1% ROIval grindelni es kapni melle 6% ROInak megfelelo rakebacket

  3. #23
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem ez a cikk nagyon felidegesített. Nem a rakeback baszta el a pókert, hanem hogy egyre jobb az átlag mezőny és egyre közelebb játszik mindenki az optimális játékhoz.

    A cash game lényege a vakokért folytatott harc. Ha nem lennének vakok, akkor az optimális játék az AA kivárása lenne. Élő pókerben annyira leszarják ezt, hogy 5-10 bb-t emelnek preflop és olyan hülyék is vannak, akik vakok nélkül is partiba szállnának.

    Ezzel azt akarom mondani, hogy ha lesz lossback, akkor sem fog visszatérni a játék színvonala a 7-8 évvel ezelőttihez, lossbackel sem fognak az újra megőrülni.

    Az fog történni, hogy a regek 0% rakebacket kapnak, ami már önmagában is katasztrófa, de nem elég, hogy nem kapnak RB-t, még a nyereményüket is megcsapolják, hogy visszaadjanak belőle egy kicsit a fisheknek. Szerintem ez felháborító. Csak a tereknek jó.
    A múgy a termeknek az lenne a menyország, ha minden hónap 31-én az összes nyerőtől elvennék a nyereményt, visszaadnák a fisheknek és elsején folytatódna a játék, úgy hogy mindenki nullán van. Illetve mínuszban, mert azért a rake az lemegy. Az a lossback rendszer gyakorlatilag ennek a finom verziója, csak a nyeremények egy részét adják vissza.
    +1
    Hasonlóan gondolom én is,ez a regek nagy lehúzása lesz,én biztos kihagyom.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Lossback? Akar valaki veszíteni?

  5. #25
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Ha ez veszteséges a teremnek legtöbb profitot hozó játékosok számára és elpártolnak azon a ponton a terem változtat majd ezen a stratégiáján ebben biztos vagyok. Nem tudnak nem kedvezni azoknak akikből élnek, próbálkozni lehet de a gyakorlat igazolja majd ezt.

  6. #26
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Az a helyzet sajna, hogy szinte bármit megtehetnek az új tulajok, a játékosok pedig kénytelenek lesznek fejet hajtani, azért cserébe hogy visszakapják a játéklehetőséget pókerszámlán levő pénzükkel.
    No Time For Nuts

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ez a "lossback" eddig így eléggé képzavar nekem...
    Igen, nekem is, erősen gyanítom, hogy itt valami félrekommunikáció vagy félrefordítás van, mert ez jelenleg minden idők leglogikátlanabb opciója

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    szerintem ez a rendszer nem lehet működőképes.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem ez a cikk nagyon felidegesített. Nem a rakeback baszta el a pókert, hanem hogy egyre jobb az átlag mezőny és egyre közelebb játszik mindenki az optimális játékhoz.

    A cash game lényege a vakokért folytatott harc. Ha nem lennének vakok, akkor az optimális játék az AA kivárása lenne. Élő pókerben annyira leszarják ezt, hogy 5-10 bb-t emelnek preflop és olyan hülyék is vannak, akik vakok nélkül is partiba szállnának.

    Ezzel azt akarom mondani, hogy ha lesz lossback, akkor sem fog visszatérni a játék színvonala a 7-8 évvel ezelőttihez, lossbackel sem fognak az újra megőrülni.

    Az fog történni, hogy a regek 0% rakebacket kapnak, ami már önmagában is katasztrófa, de nem elég, hogy nem kapnak RB-t, még a nyereményüket is megcsapolják, hogy visszaadjanak belőle egy kicsit a fisheknek. Szerintem ez felháborító. Csak a tereknek jó.
    A múgy a termeknek az lenne a menyország, ha minden hónap 31-én az összes nyerőtől elvennék a nyereményt, visszaadnák a fisheknek és elsején folytatódna a játék, úgy hogy mindenki nullán van. Illetve mínuszban, mert azért a rake az lemegy. Az a lossback rendszer gyakorlatilag ennek a finom verziója, csak a nyeremények egy részét adják vissza.
    Régen még kellemes freerollokkal is csábítottak,most meg áttérnek a kommunizmusba,el kell venni a gazdagoktól és szét kell osztani a szegények között,szép gondolatok!

  10. #30
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Ami ennyi emberben kelt ellenérzést az népszerű lesz Kiváncsi leszek hogy ha ez megvalósul hányan fognak játszani annak ellenére hogy azt állítják ez rossz. Közben persze szidják majd.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •