Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 05. 11

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Látod, pont attól jó feladvány, hogy szánalmasnak gondolod. Azt kellene látnod, hogy a két párod semmit nem ér ebben a helyzetben (az esetek 90%-ban, 10%-ot nagyvonalúan adva egy ilyen line utáni blöffnek). De te nem lennél képes vesztő lapot dobni...
    (Abban a témakörben pedig, hogy mennyivel vagyunk már a partiban, ajánlom a következőt: Sunk costs - Wikipedia, the free encyclopedia
    vagy keress rá az "elveszett költség" tengernyi közgazdasági irodalmára)

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem 1 re szánalmasabbak ezek a feladványok.Tízből nyolc arról szól ,hogy 1 rontott játékmenetet vázol,de te old meg a következő lépést.Itt például 900al vagy partiba de dobj 785 bet miatt a két párt.Ami persze akár jó is lehet,csak szerintem ezek nem ösztönzőek,inkán degradálnak.Az ilyen feladványok csak arra jók,hogy belesulykoljak az emberbe a dobást.fúj a szél esik az eső ,esetleg 3 kör?Mindegy dobj!!
    Nem ismerjük egymást, de az eddigi hozzászólásaidból egyértelmű, hogy nem vagy egy képzett játékos. Benézel néha és általában hozzászólsz egy-egy partihoz, amihez kisebb túlzással közöd sincs.

    Természetesen ehhez minden jogod megvan, azonban érdemesebb lenni egy kicsit visszább venni, elfogadni a tapasztaltabb játékosok véleményét! Alázat a kulcsszó!
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #23
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem 1 re szánalmasabbak ezek a feladványok.Tízből nyolc arról szól ,hogy 1 rontott játékmenetet vázol,de te old meg a következő lépést.Itt például 900al vagy partiba de dobj 785 bet miatt a két párt.Ami persze akár jó is lehet,csak szerintem ezek nem ösztönzőek,inkán degradálnak.Az ilyen feladványok csak arra jók,hogy belesulykoljak az emberbe a dobást.fúj a szél esik az eső ,esetleg 3 kör?Mindegy dobj!!
    Én is Zoleee-val értek egyet. Inkább hallgass és figyelj, te is jobban jársz, mi is! Amennyiben így teszel, sok pénzt meg tudsz majd spórolni a jövőben, nem adsz meg turnon/riveren olyan felkiáltással, hogy már ennyit vagy annyit betettél korábban. Pontosabban megtanulod értékelni a lapjaid erejét, és el fogsz tudni engedni erős kombinációkat is, ha szükséges.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Jaj ne már emberek, ne bántsuk kistaska-t. Nyilván nem reg, de azért az ő véleménye is egy vélemény.
    (azért annyit árulj el kistaska, hogy melyik teremben játszol: lehet termet váltanék

    mrj-nek kösz a választ, azt a backdoort elnéztem...

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •