Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Sportfogadás,főleg tippmix,HELP

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Én úgy gondolom a napi 10e Ft-hez min napi 30-50 e befektetésre van szükség. Mindenképpen 1 mérkőzésekre fogadj lehetőség szerint 1.60-2,50 odds. Ha nincs meg a roll akkor próbáld meg kisebb téten és építs rollt . Napi 10-15 valószínűnek tűnő mérkőzésre fogadnék a helyedben 200-300 as téttel. Főleg így a bajnokságok vége felé nagyon odafigyelve a kiesőkre és az Európai porondon való indulásokra.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    1.7-1.8 as odds ig tennék 1 meccset csak /szelvény.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Szisztok!

    Elég sokat fogadtam régebben egy-két észrevétel:
    Minél nagyobb a kötés száma annál nagyobb az iroda haszna, szerintem max 2-es kötéssel játsz.
    Tippmix-et felejtsd el.
    Legjobb irodák:
    Betfair-sportfogadási tőzsde, de nagyobbak az oddsok, single fogadásra szinte a legjobb
    Pinnaclesport - inkább amerikai sportok, de nagyon jó oddsok
    Bet365- ha sokat nyersz lekorlátoz, rengeteg live fogadás
    BWin- szar felejtsd el

    HA JÓ sportfogadó vagy, akkor lehet kb 10-20%-os roit hozni havonta, napi 2-3 tipp a minimum
    Szerintem ha van egy 100K huf-os bankod akkor keress egy régóta működő FIZETŐS tippadó oldalt!

    De utánanézhetsz a betfair Trading-nek vagy a Surebet-nek ha nagyobb a tőkéd!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általában nem az 1,75-2,25 -ös szorzók a bundák
    Úgy értettem ezeken az eseményeken kívül azokra amik meg vannak bundázva. De nyilván nincsenek belső infóim szóval lényegtelen

    Azon is érdemes amúgy elgondolkozni, milyen sportágra érdemes fogadni. Szeretem a focit, de nem hiszem, erre lenne a legjobb ötlet.
    Neten keress rá mindenképpen az oddsokra! Hol éri meg a legjobban fogadni.

    Mit gondoltok a biztos fogadásról amúgy? Ha minden lehetőségre teszel tétet és ha nem törlik az eseményt, akkor van biztos hasznod, csak nagyon nagyon kevés.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Surebet nagyon komplex téma.
    10-15-20 irodánál kell tartanod pénzt. Nagyon sok helyen egy idő után lekorlátoznak, mert ugy valahol mindig nyersz, van pár iroda aki sose korlátoz le, igazából 3 kategória van az irodák között.
    Elő kell fizetned surebet kereső programra, ami mutatja neked, hogy mikor van olyan esemény amin lehet keresni. Ez kb 1-10% között van és valamikor csak pár percig áll fent a surebet lehetősége, mert az irodák is figyelik és változtatják az odds-ot úgy, hogy ne lehessen vele keresni. Sokat kell gép előtt legyél, általában éjjel lassabban változtatják az oddsokat.
    Akik ebben utaznak azt mondják 1-2 milla alatt nem is érdemes belevágni, és az elején sok tanulópénzt fizetsz mire rájössz hogy hogy is kell csinálni, de utána jól lehet vele keresni.....

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Van egy régi Póker Akadémia Rádió adás Darklol-al.

    Póker Akadémia Rádió

    2008. 10. 23. - Profi sportfogadás és póker - Darklol interjú

    Tanulságos és értékes tanácsokat ad, érdemes meghallgatni.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    5% ROI hosszú távon már elég komoly sportfogadásban is.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Hmm,nagyon hasznos dolgokat mondtok...igazából a kötést elfelejtem,****ság,eddig azt hitem van értelme,de nincs Bocsi,hogy hülyeségeket kérdezek,de nem vágom a dolgokat.Pl: ma megtettem 1 szelvényre 4 meccset 500HUF-ért,várható max nyeremény 6020HUF.szerintetek napi szinten 200 ft-osokkal 5 szelvénnyel(20meccs) LEHET PLUSSZOLNI? Csak a 1,4-2 oddsos meccsekre teszek,és a H-V között kell legalább 1,5 odds.Próbálok minnél több esélyt belevinni.

  9. #19
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet kittipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm,nagyon hasznos dolgokat mondtok...igazából a kötést elfelejtem,****ság,eddig azt hitem van értelme,de nincs Bocsi,hogy hülyeségeket kérdezek,de nem vágom a dolgokat.Pl: ma megtettem 1 szelvényre 4 meccset 500HUF-ért,várható max nyeremény 6020HUF.szerintetek napi szinten 200 ft-osokkal 5 szelvénnyel(20meccs) LEHET PLUSSZOLNI? Csak a 1,4-2 oddsos meccsekre teszek,és a H-V között kell legalább 1,5 odds.Próbálok minnél több esélyt belevinni.

    Sztem esélytelen,hogy plusszolj hosszutávon.A napi 20meccsböl kb,minimum 5-6 mindennap elmegy.
    Sportfogadásba kb 100x nehezebb pluszt elérni mint a pókerban,ráadásul nem beszélve a sok bundameccsröl.
    Szóval én azt mondom,hogy amennyi energiát valaki a sportfogadásba beleöl,annyiból Nl-50-100-on nyerö lesz,és leginkább rajta fog állni,hogy mennyit nyer.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Szerintem próbálj az 1.5-2.5ös tartományban maradni,és maximum 2es kötéseket csinálni,de a legjobb,ha szimpla 1es fogadásokat kötsz.Valamint a legjobb,ha olyan eseményekre fogadsz,aminek csak 2 kimenetele lehet(H-V,több-kevesebb).
    De például foci esetében ajánlani tudom, azokat a fogadásokat,ahol arra lehet tenni,hogy a második félidőben lesz több gól.Általában 2-2.15 körüli oddsot adnak rá,de nem mindegyik teremben lehet ilyen eseményre fogadni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •