Oldal: 403 / 709 ElsőElső ... 303353393401402403404405413453503 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.021 - 4.030 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4021
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mabohai, milyen ATM-et javasolsz?
    this

    Most kaptam meg a kártyámat, hol érdemes vele felvenni? Melyik banknál alacsony a más kártyáról származó felvételi költség, melyikkel volt probléma?

    Ja és még az, hogy hol tudom megnézni a napi felvehető max pénzt? 90napos mindenféle tranzakciót, meg 60 napos credcardot látom. De a napi withdrawal limitet nem
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #4022
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Tudtommal ezek az automaták csak OTP-s kártyával adják ki az EUR-t.

    Nekem korábban OTP-s automatákkal nem akadt gondom.

    Mindegy melyik automatát használod, a váltás az MB-nél történik. (Bár az OTP automatáknál rákérdez, hogy ki váltson, de az OTP-s váltás nem éri meg.)
    Holdenper likes this.


  3. #4023
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet spirited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal ezek az automaták csak OTP-s kártyával adják ki az EUR-t.

    Nekem korábban OTP-s automatákkal nem akadt gondom.

    Mindegy melyik automatát használod, a váltás az MB-nél történik. (Bár az OTP automatáknál rákérdez, hogy ki váltson, de az OTP-s váltás nem éri meg.)
    Pedig volt itt régebben egy poszt, hogy ha OTP -n keresztül váltasz, akkor valami 1-2% -al jobban jársz, én sosem számoltam utána, de a posztoló állítólag igen. Nem tudom már visszakeresni a rengeteg hozzászólás között.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4024
    Újonc TiltMePls avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 22.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Vörösmarty térnél az egyik OTP automata pl. EUR-os.

  5. #4025
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    OTP-sből soha nem vettem még le, csak máshonnan (Rafi, Takarék, MKB, mittomén...). Nem volt még soha problémám. Nem számoltam utána, fogalmam sincs, melyik a legjobb, nagy eltérés nincs sztem.
    Holdenper likes this.

  6. #4026
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OTP-vel kell intézned, nem mb-vel sztem.
    Az otp még az atm mellől fel lett hívva. Először nagyon le akartak rázni, hárítani, hogy mb hibája, de mikor csak erősködtem, hogy a gép számolt és nem adott ki semmit, nem volt semmi hibaüzenet, akkor már kénytelen voltak komolyan venni. Elvileg külön rekeszbe gyűjti a gép a beakadt pénzt, és azt a pénzcserénél vizsgálják csak. Jegyzőkönyvet készítettek (iktatószámot, ügyintéző nevét is lejegyeztem), és azt mondták, elküldik ezt a mb-nek.

    A historyban 1-2 nap késéssel szoktak megjelenni a kártyás tranzakciók, csak az available balance-ot frissítik rögtön. Szóval meglesz a tranzakció. Ettől függetlenül a második mondatom még mindig áll.
    Végül írtam egy részletes levelet egy általános kategória alól, ahol szöveget is lehetett bepötyögni. A többi hibabejelentésnél erre se lett volna mód. Szóval most várom a fejleményeket.
    differentborder likes this.

  7. #4027
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy netbankon keresztül is látod általában a levont tételt.

    Köszi, eszembe sem jutott pedig használom sokszor! Mondjuk kicsit fáradtan voltam a kérdés feltevéskor!
    Mindenki másnak is köszönöm, aki válaszolt!

  8. #4028
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet TiltMePls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vörösmarty térnél az egyik OTP automata pl. EUR-os.
    Csak otp kártyával tudsz eur-t felvenni.

  9. #4029
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Most kaptam meg a kártyámat, hol érdemes vele felvenni? Melyik banknál alacsony a más kártyáról származó felvételi költség, melyikkel volt probléma?

    Ja és még az, hogy hol tudom megnézni a napi felvehető max pénzt? 90napos mindenféle tranzakciót, meg 60 napos credcardot látom. De a napi withdrawal limitet nem
    Tokmind1 hol veszel fel mert egysegesen 2,5$ a withdrawval fee az egesz vilagon ha jol tudom. A napi limit 250 euro keszpenzfelvetelre es 1200 euro vasarlasra asszem.
    Holdenper likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  10. #4030
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Azt szeretném kérdezni, hogy ha szeretnék nyitni moneybookers számlát és hozzá master card-ot igényelni, pontosan milyen adatokat, papírokat kell nekik elküldeni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •