Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree9Likes

Téma: NL200 HU flop cbet után pár+fdvel.

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő coach? Nem azért de egyáltalán nem volt erős playa. Játéka alapján 6maxosnak néztem aki néha HU-zik.
    igen régebben 6maxozott most próbálkozok gondolom a HU-al
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  2. #12
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    AZért azt se felejtsük, hogy az Ő range tele van suited connectorokkal. Feltételezem a 20% fent maradó részét ezek teszik ki. Tehát nála is előfordulhat magasabb fd.

  3. #13
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam FL call TU ha javulunk hagyom blöffölni, ha betel akkor board függő eldobnám (bár sok a cbet, de én nit vagyok ) RI same ch/fold szar boardon. de én azért nem ezen a limiten játszok :P
    Bala: Ha tiltel akkor turn miért jó a raise? ráadásul solid. és akkor riveren is megkell tolni egy 3/4 pb el gondolom?
    Turn betet nem igen tudjuk raiselni, ha min. raiselünk akkor is alig marad 1/3mad pot feletti pénze. Ott be kell tolni ha ez a terv, nincs mese. Egyébként az a tapasztalat, hogy az ilyen nagyon szájbarágós moveoknak már nem nagyon adnak hitelt, főleg az ilyen dreawheavy boardokon.

  4. #14
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam FL call TU ha javulunk hagyom blöffölni, ha betel akkor board függő eldobnám (bár sok a cbet, de én nit vagyok ) RI same ch/fold szar boardon. de én azért nem ezen a limiten játszok :P
    Bala: Ha tiltel akkor turn miért jó a raise? ráadásul solid. és akkor riveren is megkell tolni egy 3/4 pb el gondolom?
    Szerintem a tilt ellenére is el fogja dobni a 8/4x lapjait ennyi pénzért egy turn raise-re. Egyébként allin tenném már a turnön, 104 lesz a pot és kb 300 lesz előtte.

    Még annyit, hogy 9, T, Q, J, A turnökön raiselnék, mert ezekkel ritkábban lesz két párja és 7, 5 turnön csak calloznék, mert ezeken lehet nála már sor is és több két pár, másrészt nekünk jobb lesz az equitynk és ha esik a sorunk vagy a két párunk, akkor elég valószínű, hogy beblöfföli a maradék pénzét a besűrűsödött board miatt.
    idApRO likes this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    dugiden már kb fél éve folyamatosan tilten van
    BelaKecske, MADriD, Roleks and 1 others like this.

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    flop raise/call nem opcio?

  7. #17
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop raise/call nem opcio?
    Túl deepek vagyunk hozzá úgy gondolom. Ha bepakolja akkor általában flipet játszunk.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Pre call std ilyen deepen a 3b range ellen, flop call jobb megint imo, blank turnon call szinten, broadwayeken sizingtol fuggoen lehet megraiselnem a pre 3b range miatt, ha trips, fd,esetleg gutter azt is cback 60-70% ban, attol fuggoen h itt jj,qq szeru lapokkal o ezt turnon bet- foldolja ilyen deepen vagy ch callra all be oop. Riveren ha allin megy es van rola timing tell lehet callozom alacsony turn, river lapok mellett, de ez mind dinamika fuggo... Foleg, h azt mondtad epp tilten volt. Mi volt a kimenetel amugy? Gl!

  9. #19
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Cooler party volt. 5 turnon 70$-t betelt, ezt calloltam. Rivereltem a flösht, potbet all-in ment.
    KKK volt nála.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    az Ő helyében check foldoltad vagy bet foldoltad volna a top setet riveren?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •