Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 09. 21

  1. #11
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    raisenek nincs értelme szerintem. Felesleges leszűkíteni a ranget. Többnyire ez air lesz vagy valami kis pp. Call any turn.
    BelaKecske likes this.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Fene tudja. Korábban én is a Call-ra nyomtam volna azt gondolva, hogy a reraise tuti elijeszti, a call esetén meg csak talán jön egy ijesztő lap, ami elijeszti, illetve talán elijeszti a turn hívásom. Tehát a tuti elijesztés helyett a talán elijesztést választanám.

    Aztán a gyakorlatban úgy tapasztaltam, hogy jó játékost nem igen lehet átverni azzal, ha csak Callozom a floppot és aztán emelek törnön vagy riveren. Ráadásul tényleg jöhet az ijesztő lap, és akkor már mindegy mit teszek. Tehát jó játékosnál ha kisebb kézbe pár van, azt dobni fogja így vagy úgy.

    Gyengébb játékosok kisebb kézbe párral viszont jobban megijednek attól, ha Callozom a floppot és hívok törnön vagy riveren, és akkor még ott van az ijesztő lap is. Gyengébbeknél ha floppon betolom, inkább megadják, mert végül is overpárom van vazze! (csak zárójelben írom, volt aki NL50-en AK-val megadott ilyen helyzetben).

    Az átlag játékosról (párral a kezében) is azt gondolom, hogy egy Call-t és egy azt követő hívást erősebbnek fog tartani, mint egy flopp all int. Azért, mert a Call esetén nem tesz blöffre, tehát azon gondolkodik, hogy az ő lapja jobb lehet-e, mint az én lapom. Flopp all in esetén felmerülhet benne, hogy csak blöffölök.

    Néhány leosztás alapján 20/15-ről nem tudni, hogy melyik kategória, így én az all int javasolnám.
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2012. 09. 22. 14:36

  3. #13
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    +1 all-in

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha azt feltételezzük h flop raise/callol 99el, akkor ugyan úgy feltételezhetjük azt is, h any turn all in megy 9 magassal. Na most mivel az első infó nélkül kva ritka lesz, (egyáltalán a raise) ismeretlenül a második lehetőségre fogadnék inkább.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •