Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree9Likes

Téma: NL50 JJ 2nd pár a riveren értékért

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Én inkább betelném turnon és talán - ha már csekkelni szeretnénk - riveren csekkelném el, hogy bluffolhessen.

  2. #12
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    szerintem csak az nem csekkeli el, aki hajlandó 3 utcát barrelezni blöffből is (mint pl. Te:P), mert akkor hívni kell a rivert is. csekkel (ha Q van nálam) viszont sokmindentől nyerhetek értéket riveren, illetve dobhatok, ha csak kézbe párom van, és hitelt adok a river betnek.

  3. #13
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Ha úgy gondoljuk, hogy nagyon ritkán lesz nála drill vagy full, akkor bet 50.8, viszont ha gyakran lehet nála, akkor talán inkább checkelnék.

    Elgondolkodtam rajt, hogy TT-88 lapokkal egyáltalán nem biztos, hogy mindig cbetelne (flop cbet 63%), KK+ viszont mindig cbetel...
    R1per2 likes this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet -Chris- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok.. csekkeled a Qx-t és c/r river?
    Fish ellen nekem is bet-bet-bet lenne a játékom, mert ez a max value. Regek ellen viszont nem árt gondolkozni.
    Ahogy feljebb leírtam 2 okból csekkelném el a turnt:

    1. Úgy gondolom ellenfelem itt minden pocketot és gyengébb párt dobna, és ezek ellen a lapok ellen check/check-re számítanék, viszont riveren ha betelnék azt callolná ezekkel a handekkel.

    2. Úgy gondolom ellenfelem floathappy, és arra számítanék hogy minden random lapját amivel floatolt flopon
    dobná turnon, viszont egy check után mindig 2 utcát betel, ezért beállnék c/c, c/c-ra.

  5. #15
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nézzük azért azt is, mennyire széles erős value ranget reppelünk amire rá illik ez a line river bettel: Qx, full, sor. Úgy érzem szinte bluffbe fordítanánk a lapunk az overpárok ellen, amiktől értéket várnék, ha erősebb lapom lenne.
    pszibu likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha úgy gondoljuk, hogy nagyon ritkán lesz nála drill vagy full, akkor bet 50.8, viszont ha gyakran lehet nála, akkor talán inkább checkelnék.
    szerintem kizárt, hogy fullja legyen, vagy nagyon hülyén játszik. flop donk, törn call?

  7. #17
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem kizárt, hogy fullja legyen, vagy nagyon hülyén játszik. flop donk, törn call?
    Cbetelt a flopon.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem kizárt, hogy fullja legyen, vagy nagyon hülyén játszik. flop donk, törn call?
    Villain volt a preflop agressor. Cbet után check-elt.
    Fullal se gondolnám rossz játéknak tőle a turn c/c, river c/r linet amúgy.

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cbetelt a flopon.
    bocs, cbet, de a lényeg az lett volna, hogy törnön miért váltana át passzívba, amikor esélyes, hogy az ellenfele tovább erősödött és ezért megint callolna. (de ha már csekkelt, mert csapdázik, gondolván esetleg nincs Q a másiknál, akkor is csekkrezet várnék, mert Q nélkül riveren úgysem kerül be több pénz)

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bocs, cbet, de a lényeg az lett volna, hogy törnön miért váltana át passzívba, amikor esélyes, hogy az ellenfele tovább erősödött és ezért megint callolna. (de ha már csekkelt, mert csapdázik, gondolván esetleg nincs Q a másiknál, akkor is csekkrezet várnék, mert Q nélkül riveren úgysem kerül be több pénz)
    Hero a Qx-eket biztos lőni fogja turn és riveren is, ráadásul villain megadja az esélyt arra is, hogy blöffölhessen egy float után (szintén 2 utcával). Ennek tudatában egy turn c/c, river c/r jó játék lehet fullal sztem.
    Egyedül pp-k és egyéb egypár típusú lapok ellen veszíthetne valuet, de azokban amúgy se lenne 3 utca, szóval ha véletlen turn elmegy check/check, riveren még nyithat OOP.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •