Oldal: 160 / 176 ElsőElső ... 60110150158159160161162170 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.591 - 1.600 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1591
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Van eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem hogy melyik a piacon lévő legjobb sng elemző program 6 max sngkre? I wizardot már egy ideje nem használom, mivel a hrc-t sokkal pontosabbnak és komplexebbnek tartom. Pár helyen olvastam már az sng solver nevű programról is, ez mit tud amit a hrc nem, miben más?
    Megkérhetnélek hogy dobj egy linket erről a progiról. A google a barátom, de most nem segített sajna.
    thx

  2. #1592
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkérhetnélek hogy dobj egy linket erről a progiról. A google a barátom, de most nem segített sajna.
    thx
    HoldemResources - Home
    $NoName$ likes this.

  3. #1593
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden sport mentálisan nagyon hasonló a pókerhez, de ettől még nem lesz minden sportoló jó pókeres... szerencsére.
    Azok a sportok, amik intenzívek, és nagyon kell koncentrálni. Pl. tenisz is. De pl. a foci az nem. Ott ha kapsz egy gólt, van időd feldolgozni. A foci max multi table tournament, 8000 fős.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #1594
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Van abban valami egyszerre felemelő és reménytelen, mikor 12 darab 9fős turbón egyszerre 6 felé heads up, plusz mellette még pár asztal, amit a kieső helyekre nyitottam. Akkor már tudom, hogy durván jól sikerül a menet, ugyanakkor elveszek az asztalok között. :-D

    Pot/odds, bubble factor számolása, mindez ilyenkor reménytelen. Oké, bubble factort már nem kell, de 3-4 főnél igen, és az is reménytelen. :-D Mentsége a dolognak, hogy magas vakok mellett 5-10 BB-kkel harcolunk, és nem nagyon van rossz push, vagy rossz call. :-D
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2012. 12. 23. 19:30
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #1595
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Amúgy imádom a szemvillanás alatt történő döntések világát. Nincsenek itt másodperceink. Már 12-15 asztalnál is, ha egyszerre több asztal villog, akkor tényleg csak fél darab másodperc jut egyre. Ez alatt felmérni pozíciót, sztekkeket, ellenfél statijait, még szóba jöhető játékosok statijait, esetleg SZÁMOLNI pot/odds-t :-D, dönteni, klikkelni. Fényképszerű az egész. Ránézek az asztalra, fél másodperc alatt rögződik, ezredmásodperc alatt születik a döntés, pot/odds számolása helyett a pot arányát viszonyítom a tartáshoz %-ban, és ebből látom, hogy kb. mennyi lehet, ha a csúszkát kell használni emelésnél az bosszant, mert plusz 1 darab elvesztegetett másodperc :-D, aaah.

    Nem tudom hogy ez napi 8-10 órában művelve fejleszti-e a gondolkodást, vagy inkább roncsolja.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #1596
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Avatár kép feltöltéséhez ti hogy álltok hozzá? Iszonyú ripacs vagyok, van egy halom ötletem, de alacsonyabb téteken nem merek feltölteni, mert azt találtam ki, hogy hosszútávon statisztikailag biztos mínuszos a dolog, mert egyszerűen jobban megjegyeznek. A játékosok bizonyos százalékának van statisztika programja, ezt nem tudom megbecsülni, de még ha csak 1-2-nek nincs az asztalnál, és valamelyiket kiejtem egy bűvésztrükkel, esetleg a képet megjegyzi, míg a nicknevet hamar elfelejtené. Jó mondjuk ez rövidtávos dolog, még egy képre sem emlékszik a hobbyjátékos pár napnál tovább, a regularoknak meg úgy is van hmanager, szóval lehet mégis megéri.

    Arról van valami becslés, hogy hány % használ alacsony-microtéten holdem managert?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #1597
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #1598
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    10 BB-vel tolod mint az ördög befelé, preflop allin. Már 13-15BB-től kb. ennyi a játék. Hátulról bűvészkedhetsz monsterral, ha senki nem került játékba, akkor limpelsz, vagy 2 bb körül bepruntyogsz. Az emelés mértéke meg ilyen magas vakoknál max 2,5 bb.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #1599
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Rossz partit tettem be, igen ezt tudom, hogy elhibáztam. Megtaláltam a hülye gyereket akinek az egyszínű az monster.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #1600
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nemár, ez a mai legnagyob bad beated?

    egyébként ha az asztal indokolja, lehet elölről is cifrázni, csak arra kell figyelni, hogy konzisztesnek kell lenni.

    És ugye azt kérded, hogy mit lépek erre az akcióra, tehát gondolom a másik játékos helyébe kell magamat képzelni. Hát ha PF megadok ilyen lappal egyértelműen elárult monster ellen, akkor már beteszem flopon én is.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •