Oldal: 19 / 32 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (311) összesen
  1. #181
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Bodza18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bejött. Már Kovács Iván, aki 6-3-ra hozta a saját asszóját. A többiek meg...még Imre Géza volt aki nyert, de összességében elég nagy csalódás.
    Wp. Kissé hitehagyottnak tűntünk.

  2. #182
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ez a párbajtőr csapat vereség nagy csalódás. Sajnos elég indiszponáltnak tűntek a srácok...

  3. #183
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Cseh Laci fantasztikus!!! Ha így fejlődik tovább, nagyon szép, még ennél is szebb eredményeket érhet el.

    Phelpsről olvastam egy cikket néhány éve. Arról szólt, hogy ő a tökéletes úszó prototípusa. Ideális a testfelépítése, ideális a lábmérete, és a tüdő kapacitása mindenkinél jobb. Bár azt már sok helyről hallottuk, hogy ilyen időket úszni és futni dopping nélkül képtelenség. Nemcsak Phelpsnek. Jó lenne, ha egyszer kiderülne az igazság. Bár az nem szokott...

    A párbajtőrcsapat szereplése nagy csalódás. Az eddigi számok közül én őket tartottam egyedül reálisan aranyesélyesnek. Nem jött össze, nagy kár. Nem is értem a szövetségi kapitányt, már az első asszóban látszott, hogy Kulcsár Krisztián teljesen indiszponáltan vív, csakúgy, mint az egyéniben. Cserélni kellett volna!

    Most már egyre nagyobb bravúr lenne egy, az athénihoz hasonló szereplés. De talán ez ráébreszti az országot, hogy ilyen körülmények között, ilyen vékony élsportolói réteggel egyre nehezebb lesz jó eredményeket elérni. Ha nem fektetünk be a sportba, szerényedni fognak az eredmények. Pedig több tanulmány kimutatta már, hogy minden, a sportra fordított 1$ 3-4$-t termel hosszú távon...

    Bízzunk itt egy jobb folytatásban! Hajrá magyarok!

  4. #184
    Újonc Dark Ages avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Totális indiszponáltság még mindig, pedig párbajtőrnél nem nagyon van hazai pálya... Kulcsár az edzője halála óta -érthetően- nem tudja odatenni magát, szerencsésebb lett volna az egyéni után Kováccsal helyettesíteni a csapatban. Ez a kínai csapat kb annyit tudott, amennyit a csapathelyezése (15. hely) mutat, ellenben legalább nyerni akartak, amely nem pénzfüggő (lásd Lacika hozzáállását).

  5. #185
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Nem volt rossz ez a reggeli úszás, 100-on 0.05 volt laci lemaradása, azthittem, mellen meg fogja végre fogni, mert phelpsnek az a gyenge pontja, de sajna nem jött össze... Nembaj, szép az ezüst is, meg bízok a magyar sportorvosokban, hogy mostmár csak azért is kitalálják phelps trükkjét... Vagy phelps tényleg annyira jó, hogy azonos dopping mellett is ő a favorit? Tény, igen optimális a testalkata, a technikája picit darabos, viszont olyan izomerő van mögötte, amivel lazán kompenzálja ezt...

  6. #186
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Sport Géza - Peking 2008 - Doppingolt, 82. lett

    "Pozitív tesztet produkált, ezért meg kell válnia érmeitől az észak-koreai Kim Dzsong Szunak. A férfi szabadpisztolyban ezüstérmes, légpisztolyban pedig bronzérmes koreai versenyző szervezetében a nyugtatók közé tartozó propranololt találtak."

    A dopping báró mit is említett a lövőkkel kapcsolatban, hogy még ők is doppingolnak, kézremegés ellen

    Ha már tényleg csak így mehet az egész, akkor az állam álljon a sportolók mögé a gyógyszergyárakkal és kórházakkal együtt...

  7. #187
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet wilddrew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már tényleg csak így mehet az egész, akkor az állam álljon a sportolók mögé a gyógyszergyárakkal és kórházakkal együtt...
    Sztem meg legalizáljanak mindent, a WADÁT be lehet csukni ahogy van, megtakarítanak egy csomó pénzt is...aztán lássuk hogy versenyeznek a droidok..
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  8. #188
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg legalizáljanak mindent, a WADÁT be lehet csukni ahogy van, megtakarítanak egy csomó pénzt is...aztán lássuk hogy versenyeznek a droidok..
    De úgy elveszne a varázs... Nem mintha phelps gyerek nem rugdosná teljes erőből láncfűrészbetétes sarkantyúval a tiszta játékokról meg egyebekről szóló olimpiai eszmát - usákokon kívül nemhiszem, hogy bárhol örülnének ennek a már nevetséges dominanciának...

  9. #189
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Gratulálok én is Lacinak az ezüsthöz. Bár bevallom, van bennem hiányérzet bőven - már ami az időt illeti. Tippem - hogy Phelps nem úszik világcsúcsidő közelit -, csúnyán elbukott, így ha Laci 1:56-on belül úszik az is kevés lett volna. Talán túl erős volt a kezdés, meg vmi nagyon stimmelt a harmadik 50-en. No mindegy...
    Ugyanakkor, amennyire rosszul nézett ki Laci az eredményhirdetésen az nekem egy pozitív visszajelzés és frappáns válasz, hogy lehet szenzációsat úszni doppingok nélkül.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  10. #190
    Fáradhatatlan grinder wilddrew avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    741

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok én is Lacinak az ezüsthöz. Bár bevallom, van bennem hiányérzet bőven - már ami az időt illeti. Tippem - hogy Phelps nem úszik világcsúcsidő közelit -, csúnyán elbukott, így ha Laci 1:56-on belül úszik az is kevés lett volna. Talán túl erős volt a kezdés, meg vmi nagyon stimmelt a harmadik 50-en. No mindegy...
    Ugyanakkor, amennyire rosszul nézett ki Laci az eredményhirdetésen az nekem egy pozitív visszajelzés és frappáns válasz, hogy lehet szenzációsat úszni doppingok nélkül.
    Igen, a 3. 50-en valamiért "belassult"... Kár érte, szívesen néztem volna egy nagy hajrát mellen... Egyébként meg még a második helyhez is kevés a "sok szénhidrát és sok pihenés", csak az ufo gyereknél nagyon sok cuccot toltak, ezért tűnik akkorának a különbség...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •