Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (142) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 28

  1. #81
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cry call , és ha bukjuk a potot , reload És minden megy tovább. Mégha tudom tudat alatt ,hogy verve vagyok, se tudnám dobni. De ezért nem játszok holdem casht
    tényleg nem akarlak megsérteni, de ez most úgy hangzott mint: "defektes lett a jobb hátsó gumim, még ha tudat alatt tudom is, hogy így nehéz haladni, inkább fent hagyom, hadd szakadjon le a gumi a felniről, és hadd vegyek újat, bár a pótkerék ott lapul a kocsiban" remélem nem bántottalak meg... de érted a hasonlatot..

    a még rosszabb hogy versenyen ha kiesel, akkor kereshetsz egy másikat, cash asztalon meg sima auto rebuy... azzal is előrébb lennél. de amúgy nem akarok kötekedni, csak egy észrevétel. ha tudod mi a jó lépés, tedd is meg. szerintem. de a te döntésed..

  2. #82
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De jó h nem cashezem, így ezekből a (meddő) vitákból kimaradok
    nem meddő, mert aki tudja, annak nem sok időt vesz el a jót klikkelni, aki meg nem tudja legalább tanul belőle

  3. #83
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem meddő, mert aki tudja, annak nem sok időt vesz el a jót klikkelni, aki meg nem tudja legalább tanul belőle
    aki nem tudja, az elfogadja, hogy más a véleményed, és arra kér, hogy te is fogadd el az ő véleményét.
    kistaska and vadallat like this.

  4. #84
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem se. sima hidegvérű átgondolt, rezzenéstelen arcos fold.

    Na ha már mindenki azzal jön, hogy miből van elege, akkor nekem a sima foldból.

    A foldot választottam, de nem éreztem sima döntésnek, és azóta se vagyok biztos benne, hogy jó döntés volt:

    A lehetséges kezek alig több mint 1%-a ver minket, ha figyelembevesszük az ellenfelek indulási követelményeit, akkor 12-13% esély van rá, hogy náluk van a nyerő, a banki esély 5,29:1-hez. Ez szerintem minden csak nem sima dobás. A feszes játékosok se játszank mindig feszesen.

    Szerintem ahhoz, hogy el tudjuk dönteni, hogy fold vagy call, minimum ismernünk kellene hero játékát, mert fogalmunk sincs róla, hogy az ellenfelek mit gondolnak rólunk, az is lehet, hogy körök óta terrorizáljuk az asztalt és a feszes játékos úgy döntött, hogy most elég jó lapjai vannak, hogy felvegye a kesztyűt, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy jobb lapjai vannak, mint a mi jelenlegi lapjaink. Az osztóról pedig még kevesebbet tudunk, de az előbbi fikciót továbbvíve, gondolhatja azt, hogy a feszes játékos csak fel akarta venni a kesztyűt, nála pedig teszem azt egy Ax van, amire azt gondolja, hogy akár 50% esélye is lehet a nyerésre, szóval ez esetben a banki esély bőven indokolná a megadást.

  5. #85
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet PrettySmallFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ha már mindenki azzal jön, hogy miből van elege, akkor nekem a sima foldból.

    A foldot választottam, de nem éreztem sima döntésnek, és azóta se vagyok biztos benne, hogy jó döntés volt:
    Miylen téten játszol, és milyen eredményekkel, ha nem titok? Nem arcoskodás, de ha már ennyire igaznak akarod a saját igazad, gondolom oka van, hogy nem hiszel NL100-200-400 regeknek sem (hiszen a handet író spirited nem éppen elhanyagolható eredményekkel rendelkezik).

    Tényleg csak kíváncsi vagyok. Mondjuk talán nem is annyira Nálad, mert Te mondtad, hogy a foldot választottad, csak nem gondolod biztosnak, szóval bocsánat, ez inkább a többi embernek szól, aki nem hisz el semmit, amit írunk
    vadallat likes this.

  6. #86
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval bocsánat, ez inkább a többi embernek szól, aki nem hisz el semmit, amit írunk
    jaja, valahogy meg kéne alázni azokat, akik nem HISZIK EL, hogy úgy van, ahogy mondjuk! elviselhetetlen érzés, hogy ők is ugyanolyan embernek gondolják magukat, mint mi!
    kistaska likes this.

  7. #87
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    mindenki jön ezzel az easy fold szöveggel, de az ellenfeleknek meg erre a line-ra a QQ is easy fold a river betre -> a bet/fold is rossz, meg a bet/call is.

    R1per2 likes this.

  8. #88
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki nem tudja, az elfogadja, hogy más a véleményed, és arra kér, hogy te is fogadd el az ő véleményét.
    elfogadom a véleményét, de nem értek vele feltétlenül egyet

    szerintem ez könnyű dobás, de ha jön egy top pro (akinek adok a szavára) aki elmagyarázza nekem, miért tévedek, akkor megfontolom a dolgot. viszont addig meg kitartok a saját választásom mellett: fold.

    ja még valami: szerintem Tir-X -szel ne vitatkozzatok, már csak a fogai miatt sem (csak poén, no offense) (meg eleve handelemzőkkel se vitatkoznék, most képzeljétek el: az ember bemenne a kórházba és elkezdene vitatkozni a sebésszel hogy ne így ne úgy.. röhejes lenne)
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 01. 29. 13:18

  9. #89
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaja, valahogy meg kéne alázni azokat, akik nem HISZIK EL, hogy úgy van, ahogy mondjuk! elviselhetetlen érzés, hogy ők is ugyanolyan embernek gondolják magukat, mint mi!
    Eléggé félreértettél. Nyers stílusom miatt mindenki rögtön fikázásnak véli az ilyeneket, meg nagyképűsködésnek. Egyszerűen csak nem nyalom senki valagát Mindenki ugyanolyan ember, ezen a téren nem is különböztetek meg senkit ilyen dolgok miatt, de segget csinálok már a számból, mert elbeszéltek mellettem, akármit írok...

    A véleményem az, hogy ha pl. egy NL10 játékos ennyire sok magyarázat ellenére is makacsul állítja az igazát nagyobb tétes regularokkal szemben, azzal csak magának árt. Ha egy nálam magasabb téten játszó játékos, aki eredményeket tud felmutatni, (indoklással!) azt mondja, hogy a fűnek kék színe van, akkor talán némi ellenérvelés és agyalás után rábólintok, és másnap kékben látom a világot. Én csak ennek a hozzáállásnak a hiányára próbáltam rámutatni.
    vadallat likes this.

  10. #90
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Tir-X: egyre gondoltunk, mire frissítettem az oldalt, kb ugyanazt meg is fogalmaztad, amit én szerkesztettem. egyetértek a véleményeddel. +1

Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •