Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (72) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Denial of Service támadással csalnak a Revolution hálózatban?

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Épp most küldtem el neki emailben az IP címem. Nem hiszem hogy átverne. Az emberi természet alapvetően jó.

    update:

    sorry pár percre megszakadt a kapcsolatom
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2013. 02. 08. 13:33
    kidelpiero, dlotomi and Holdenper like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #42
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Samurai Jack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a PokerStars on is néha elemegy a kapcsolat föleg ha döntöasztal közelébe érek.
    nekem mindig akkor megy el versenyen a netem, amikor fullom van, és legalább 2en rámtolják az all in-t
    imTheDoctor likes this.

  3. #43
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet allinDel0n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyre kevesbe bizom az online pokerben!Tortentek erdekes dolgok az elmult evekben..lehet az a legjobban vedett szerver, a legbiztonsagosabb, mindig lesznek olyan emberek, akiknek megvan hozza a kello tudasuk, hogy "betorjenek" akarhova! Errol most hirtelen az uj autok jutottak eszembe, a legujabb kocsikat is el tudjak lopni!Na meg olyanrol is halluttunk mar, hogy egy tizeneves betort a NASA hoz..na azt ne mondja nekem senki, hogy egy poker oldalra nehezebb bejutni, mint a NASA hoz!? ha tehetnem, csak eloben jatszanek!!!!
    Idézet Samurai Jack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a PokerStars on is néha elemegy a kapcsolat föleg ha döntöasztal közelébe érek.
    ezekről az első és hirtelen vélemény a .... wooow és wooow
    minden kocsit el lehet lopni, felteszed a trélerre és kész
    a másik, h nem kell elhinni mindent, amit a tv-ben meg a hírekben mondanak, szelektálj!
    szamurájnak meg azt üzenem, h vegye videóra és küldje be az ertéelbe ott majd utánajárnak ennek a csúnya dolognak

  4. #44
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem mindig akkor megy el versenyen a netem, amikor fullom van, és legalább 2en rámtolják az all in-t
    nem h örülnél... az egyik biztosan póker!
    dlotomi likes this.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nekem tetszenek az ilyen "zsiványok", bár rosszul esne, ha velem csinálnák, de úgy érzem a limitem "nagysága" megvéd .

  6. #46
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    remélem akik a diablo3-ban csalással pénzt kereső pókeresre, másokat átbaszó emberre azt mondták: nem csaló, leleményes üzletember, csak kihasználja a hibákat.. Azok most ugyanezt gondolják. Vagy ha valakit a saját területén károsítanak meg az már rögtön fáj? Ugyanolyan csaló szemét ez is mint a másik. A módszer más de az eredmény ugyanaz.
    lehet nem emlékszem pontosan a diablo 3-as témára, de szerintem a kettő nagyon nem ugyanolyan dolog.

  7. #47
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem, hogy az okosabb hekkerek miért nem használják ki a póker adta lehetőségeket. Vagyis lehet, hogy kihasználják csak a legtöbb nem derül ki.
    AZ HÁT!!!! Néztem is annak a Spacegravy nevű gyereknek a grafikonját és szerintem ő is csalik! de nagyon ügyesen!-nem derült még ki, sőt annyira ügyesen csalik,h profivá tették meg Annyi zöldhasút nyerni naturálba! Hát Ronnie Coleman se kokszolt csak "ügyes" !!!

    BAROMKODOK

  8. #48
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszenek az ilyen "zsiványok", bár rosszul esne, ha velem csinálnák, de úgy érzem a limitem "nagysága" megvéd .
    Tudok gratulálni...majd ha ellopják a kocsid, vagy betörnek a lakásodba, azok a zsiványok is tetszeni fognak?
    toma1 and peti89 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #49
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Azért az nem úgy működik, hogy hopp itt egy hacker. Ok, akkor kaszáljunk milliókat. Egyrészt a nagyobb termek, hálózatok nem néhány millió dollár tőkével rendelkeznek. Érdekük megvédeni magukat és téged is. Például ez az eset, ahol lehet csak Skype miatt történt, mégis rossz fényt vet a teremre.
    Ráadásul a legtöbb valamire való hacker előbb-utóbb túl nagy figyelmet kap és lecsukják vagy alkalmazni kezdik.
    Ha olyan könnyű lenne hackerkedéssel pénzt keresni, akkor nem próbálkoznának néhány ezer dolláros potokkal, hanem egyenesen nagy cégek számlájáról, azaz bankoktól lopnának.
    Amint látjuk ez is kiderült. És valószínűleg akkor is kiderült volna, ha nem HS asztalon csinálja, mert a játékosoknak feltűnik, hogy szakad a net és írnak a supportnak azonnal.

  10. #50
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem h örülnél... az egyik biztosan póker!
    jaja végülis megeshet nagy ritkán de miután a rendszer dobta a fullomat, már x-eltem is ki a versenyt, és mentem át a cash game-re, az se érdekelt, hányadik lettem

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •