Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree2Likes

Téma: NL10 - Típus feladvány - turn raise

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik handben ugye passzív volt, ezért azt a handet nem nagyon tudod ide felhasználni, és az infó is kevés.
    szerintem a második handből az az infó jön le, hogy szeret wp-zni. (drawheavy boardon szendvicsben blöffkeccsel második párral)

    itt ugyanúgy wp-zhet rosszabb ásszal, vagy fordíthat blöffbe sd képes lapot az ászon. ennek tudatában vagy olyan lájnt kell választani, ami "biztonságosabb" (lásd balu), vagy ha már így alakult, menni vele tovább. (egyébként ha flopon top/overpárt reppelek, akkor ászon csekkelnék, hogy blöfföt indukáljak, de ha mégis betelem, akkor meg nem kérdés, hogy call)

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ilyen ember ellen akarod berakni a TPTK. Tessék, itt a lehetőség.
    Tippre J2 Bár sokszor láttam hozzá hasonló madaraktól foldot.

  3. #13
    Fanatikus tag aprajafalva avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    BP/Hévíz/Debrecen
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Pre nagyobbat 3betelnék ellene, flop check szerintem akár jobb lehet mint a cbet. Ha már flop bet akkor turn checkelnék, riverbe betet várva.
    Ez a check miniraise elég nagy erőt mutat, de néha lesz A kicsi, amit verünk, de 2 pár is lehet a kezében, logikát nem keresnék a 3bet megadásban. Mivel 3. parti ellene nem biztos, h itt tönkre kellene menni.

  4. #14
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Egy ilyen CS ellen miért maradjon ki a CB? A (szerk.: megadó) range-e jóval nagyobb részét még az A magassal is verjük. A 3bet azért lett csak ekkora, mert parti közben néztem vissza, hogy mit csinált az elmúlt 2 leosztásban.

    S0nnyB1ack: Ez jó tétel .
    Lehet ez rossz megfigyelés általam, de minél nagyobb valakinek a VP-je, annál nagyobb számban kerül a kezébe minRaise esetén NEM monster (szerk2: persze függ ez még sok mástól is). Itt igaz, hogy csak 3 leosztás van róla, de az egyikből kiindulva ő egy igazán nagy fish ...
    A dobást még így is jobbnak látom, de kíváncsi voltam rá, hogy a nagy többség is annak látja-e.
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 02. 26. 12:54

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •